Ufak Tefek Cinayetler Katil Kim ?Maktül Kim ?

Bence burcu pelini evde bırakıp partiye gitti. Orda yukarıya çıkıp arzuyla tartışmaya başladılar. Edip bunları ayırmaya çalışırken arzu yanlışlıkla edipi aşağı itti. Mehmette burcu bunu polise soylemesin diye evlenmeyi kabul etti. Sudan çıkan cesette elif bence.

bence arzu ile merve tartışacak o sıra burcu gelicek boğuşma esnasında yanlışlık yapıp merveye vuracak pencereden atacaklar. burcu da her zamanki gibi arzunun üzerine atıcak bu işi de her zamanki gibi mehmet arzuya sırt dönüp burcuya gidicek. bende denizden çıkanı bende elif olduğunu düşünüyorum takipte olduğu için onuda serhan yakalayacak yanlışlıkla iğneyi kendine batırabilir ölünce de oya ile onu atabilirler denize. pelin hakkında hiç bir düşüncem yok.
senaryoyu ben yazmış gibi konuştum yahu :)

Bence burcu pelini evde bırakıp partiye gitti. Orda yukarıya çıkıp arzuyla tartışmaya başladılar. Edip bunları ayırmaya çalışırken arzu yanlışlıkla edipi aşağı itti. Mehmette burcu bunu polise soylemesin diye evlenmeyi kabul etti. Sudan çıkan cesette elif bence.

Sudan çıkan ceset de mi var? Orayı kaçırmışım :KK64:

Sudan çıkan ceset de mi var? Orayı kaçırmışım :KK64:
Polis e bı cinayet ihbarı geliyor pardon ceset ihbarı

Ceset sarmaşık dan birine ait olaki polis herşey sarmaşık a çıkıyor diyor ama göstermediler cesetle ait olan kimliği

isabel isabel ben bildim :rapci:

3 diyecektiniz herhalde :KK49:
Son msjlari baktım ben gözümden kacti :KK69: pardon :KK70:

Hayırlı olsun bakalım ama katili de bilmek lazımmış pro Luk için :)) bı sezon daha bekleyeceksiniz :)))

Kızlardan biri olsaydı hemen öğreniriz deşifre ederler birbirlerini demekki erkeklerden biri :KK59:

Bence sezon sonunda ki ölümle ilk bölümde ki cinayet aynı değil ikisi farklı cinayet ilk bölüme bakarsanız merve ve pelin renkli giyinmislerdi ve cinayet merve 'nin evinde oluyor oysa ki sezon finalinde oya ya aitti.yani polislerin aradığı cinayet farklı kişi.edip in ölümü değil benim kanitim böyle

Bence sezon sonunda ki ölümle ilk bölümde ki cinayet aynı değil ikisi farklı cinayet ilk bölüme bakarsanız merve ve pelin renkli giyinmislerdi ve cinayet merve 'nin evinde oluyor oysa ki sezon finalinde oya ya aitti.yani polislerin aradığı cinayet farklı kişi.edip in ölümü değil benim kanitim böyle

e sezon finalindeki ev de mervenin eviydi zaten. oya satın aldı sonradan.