Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhabalar adapazarı genelinde ovitirillesi olan var mı ? Depolarda 1 haftadır yok hiçbiyerde bulamıyorum

Karşıladığı ilaçlar hangisi acaba mesela gonal f ovitrelle gibi ilaçları karşılıyor mu?
Hayır onları karsilamiyor. Gonal f bildiğim kadarıyla devlette yaptırdığında bir kismini karşılıyor. Transfer öncesi ve sonrası kullanılan ilaclrdan bahsediyorum kan sulandiricilar , estrofem , progestan filan onları karşılıyor

Hayır onları karsilamiyor. Gonal f bildiğim kadarıyla devlette yaptırdığında bir kismini karşılıyor. Transfer öncesi ve sonrası kullanılan ilaclrdan bahsediyorum kan sulandiricilar , estrofem , progestan filan onları karşılıyor
En pahalı olanlarda iğneler zaten. Yine de teşekkür ederim cevabın için.

Haklısın canım. Senin son durumun ne tutmuştur inşallah 🤲
Benim ikinci denemem olucak ilkinde pozitifti ama kimyasala döndü yani keseyi göremedim bile. Şimdi ikincisi için hazırlanıyorum inşallah bu sefer Rabbim istedigimizi verir. Senin ilk denemen mi canım

Benim ikinci denemem olucak ilkinde pozitifti ama kimyasala döndü yani keseyi göremedim bile. Şimdi ikincisi için hazırlanıyorum inşallah bu sefer Rabbim istedigimizi verir. Senin ilk denemen mi canım
Benm de ikinci denemem olacak. 2022 de denedim pozitif oldu 2 aylıkken düşük yaptım. Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah 🙏

Benm de ikinci denemem olacak. 2022 de denedim pozitif oldu 2 aylıkken düşük yaptım. Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah 🙏
Amin inşallah tez vakitte Rabbim bu sefer sagliklisiyla nasip etsin 🙏 dondurulmuş embriyon yok mu peki.

İlaçlara rapor nasıl çıkarılıyor acaba. Bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağım bilgim yok maalesef yardımcı olursanız sevinirim.
Sebepsiz infertilite varsa Aşılama yaptırmış olma şartı aranmıyor. İlk tüp bebek denememde direkt rapor çıkmıştı üstelik 15 aylık falan evliydim. Ve herhangi bir aşılama ve benzer işlem yapılmamıştı öncesinde. Yaptırdığınız yer yardımcı olabilir belki. Bize öyle olmuştu. Evrak verdiler doldurduk falan dosyaları üniversite hastanesi ne götürün dediler sonra 2 hafta içinde rapor çıktı.

X