Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.875
203.624
52
Merhaba Hanımlar,
öncelikle hepinizin tedavi sürecinin başarıyla sonuçlanmasını, her birinizin bebeklerine tez zamanda kavuşmasını diliyorum🙏

Bu topikte “ücretsiz” olmak şartıyla elinizdeki tüp bebek ilaçlarını sizler gibi tedavi gören ama ilaç bulamayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Birbirinizle paylaşacağınız tüp bebek ilaçlarının son kullanma tarihi, saklanma koşulları önemlidir ve
soğuk zincir ilaçlar oldukları için elden teslim edilmesi gerekmektedir, bu sebeple ücretsiz ilaç paylaşımlarınızda bu hususa dikkat ederseniz sevinirim😉

Önemli: İlaçların elden teslim edilmesi gerektiğini belirttiğimiz halde şehir dışına kargolayan bazı arkadaşlarımızın iyi niyeti suistimal edilmiş, karşı ödemeli kargolar teslim alınmadığından ücretsiz gönderdikleri ilaçların hem gönderi hem iade parasını ödemek durumunda kalmışlardır, bu sebeple tekrar rica ediyorum elinizdeki ilaçları elden teslim ediniz.

İlaçları kargolamanız halinde veya ”ücretsiz ilaç” paylaşımlarınızda doğabilecek her türlü mağduriyetten Kadınlar Kulübü sorumlu olmayıp tüm mesuliyet sizlere aittir.
İlaçların SKT vb bilgilerini, gönderici ve alıcı kimdir gibi bazı noktalara dikkat etmeniz halinde yaşamanız muhtemel sorunları minimuma indirirsiniz.

Dikkat! Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Topikte ücret karşılığı ilaç alışverişi olursa derhal müdahale edilecek ve satış yapan üyenin paylaşımı kaldırılacak uyarı alıp banlanacaktır.

Son düzenleme:
Tüp bebek tedavisi gördüm ve şu an 25 haftalık ikiz gebeyim. Tüp bebek fiyatları ve ilaçları çok pahalı yaşadığım için biliyorum ve doktorum ilaçlarımı kesti.

Şu an elimde kullanmadığım fazla ilaçlar var. Hiç bir maddi ücret talep etmeden bunları bu sitedeki ihtiyacı olan bir arkadaşa karşıdan ödemeli göndermek istiyorum. Dediğim gibi maddi birşey istemiyorum dua etsin yeter.

Elimde fazla olan ilaçlar şunlar
  • 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

ilaçların son kullanma tarihlerine en az 1,5 yıl var.

Ben de tüp bebek gebesiyim, elimde 4 kutu progestan fitil, 4 kutu proluton depot var, doktoruma vermeyi teklif ettim ama "biraz daha dursun elinde ne olur ne olmaz" dedi, ileriki muayenelerde bir daha soracağım, verebilirsin derse ben de bunları ücretsiz göndermek isterim. Bu başlığı açtığınız icin de teşekkür ederim (=

Tüp bebek tedavisi gördüm ve şu an 25 haftalık ikiz gebeyim. Tüp bebek fiyatları ve ilaçları çok pahalı yaşadığım için biliyorum ve doktorum ilaçlarımı kesti.

Şu an elimde kullanmadığım fazla ilaçlar var. Hiç bir maddi ücret talep etmeden bunları bu sitedeki ihtiyacı olan bir arkadaşa karşıdan ödemeli göndermek istiyorum. Dediğim gibi maddi birşey istemiyorum dua etsin yeter.

• 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

Selamün aleyküm arkadaşlar ben de tüp Bebek tedavisi görüyorum benim ihtiyacım var ama ben Sakarya dayım bana ulaştira bilirseniz emin olun okadar çok sevinirim ki

• 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

Yüce rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende tüp Bebek tedavisi görüyorum sözden böyle güzel mesajlar gördükçe umudum daha da artıyor

Yüce rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende tüp Bebek tedavisi görüyorum sözden böyle güzel mesajlar gördükçe umudum daha da artıyor
Nerde oturuyorsunuz acaba tüp bebek süreciniz nasıl ilerliyor. İnşaAllah hayırlı sonuçlarla bebeğinizi alırsınız kucağınıza.

Nerde oturuyorsunuz acaba tüp bebek süreciniz nasıl ilerliyor. İnşaAllah hayırlı sonuçlarla bebeğinizi alırsınız kucağınıza.
Ben Sakarya'da oturuyor benim bu ay başlamam lazım di Bayram nedeniye başlayamadik bayramdan sonra edete girince baslayacaz inşallah bu benim ikinci tüp bebek deneyimi olacak

• 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

Sevgili defne45. hanıma buradan çok teşekkür ederim yolladığıniz ilaçları aldım gerçekten tüp Bebek süreci çok Zor bir süreç ve bu açıdan küçük büyük demeden yardımcı olmazin beni çok mutlu etti Allah razı olsun kardeşim 🥰

• 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

Hala elinizde duruyormu

• 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

Ben de tüp bebek gebesiyim, elimde 4 kutu progestan fitil, 4 kutu proluton depot var, doktoruma vermeyi teklif ettim ama "biraz daha dursun elinde ne olur ne olmaz" dedi, ileriki muayenelerde bir daha soracağım, verebilirsin derse ben de bunları ücretsiz göndermek isterim. Bu başlığı açtığınız icin de teşekkür ederim (=
Benim ihtiyacım olan ilaçlar karşı ödemeli alabilirim yani kargoyu ben öderim bagkurumu ödemediğim için ücretli alıyorum ilaclari

Merhaba Hanımlar,
öncelikle hepinizin tedavi sürecinin başarıyla sonuçlanmasını, her birinizin bebeklerine tez zamanda kavuşmasını diliyorum🙏
Bu topikte “ücretsiz” olmak şartıyla elinizdeki tüp bebek ilaçlarını sizler gibi tedavi gören ama ilaç bulamayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Birbirinizle paylaşacağınız tüp bebek ilaçlarının son kullanma tarihi, saklanma koşulları önemlidir ve soğuk zincir ilaçlar oldukları için elden teslim edilmesi gerekmektedir, bu sebeple ücretsiz ilaç paylaşımlarınızda bu hususa dikkat ederseniz sevinirim😉

Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Topikte ücret karşılığı ilaç alışverişi olursa derhal müdahale edilecek ve satış yapan üyenin paylaşımı kaldırılacak uyarı alıp banlanacaktır.
Elimde kalan ilaçları gercekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. 2x Enox, 3xprograf, 3xlutinus
Prof.DrBülent Tıraşın tedavisinden kalan ilaçlar

Merhaba Hanımlar,

Birbirinizle paylaşacağınız tüp bebek ilaçlarının son kullanma tarihi, saklanma koşulları önemlidir ve soğuk zincir ilaçlar oldukları için elden teslim edilmesi gerekmektedir, bu sebeple ücretsiz ilaç paylaşımlarınızda bu hususa dikkat ederseniz sevinirim😉

Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Yeni bir başlık açmak için gönderilen link çalışmıyor

Merhaba Hanımlar,

Kızlar bende 1 kutu progestan dex ampul açılmamış 10.2023 tarihli bir de yarımdan fazla estrofem kaldı Çorlu dayım.İhtiyacı olana vermek isterim

Merhaba,
Öncelikle isteyen herkese Allah nasip etsin. Ben 25.haftama girdim.
Elimde 3 kutu Progestan Dex (göbekten iğne)
1 kutu Proluton depot (kalçadan iğne)
bunlar kaldı.
İhtiyacı olan, Yazan ilk kişiye yollamak isterim.
Duanızdan başka bir şey istemem.
Çok sevgiler.

Merhabalar elinde saizen gonalf cetrodite gibi tedaviye başlamalik ilaçlar olan varsa ben talibim özellikle saizen 🌸 4. Tedavi olcak haliyle ilaçlar da çok çok yıpratıcı durumda

X