Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhaba,
Öncelikle isteyen herkese Allah nasip etsin. Ben 25.haftama girdim.
Elimde 3 kutu Progestan Dex (göbekten iğne)
1 kutu Proluton depot (kalçadan iğne)
bunlar kaldı.
İhtiyacı olan, Yazan ilk kişiye yollamak isterim.
Duanızdan başka bir şey istemem.
Çok sevgiler.
Merhaba ilaçları verdiniz mi ihtiyacım var da

Tüp bebek tedavisi gördüm ve şu an 25 haftalık ikiz gebeyim. Tüp bebek fiyatları ve ilaçları çok pahalı yaşadığım için biliyorum ve doktorum ilaçlarımı kesti.

Şu an elimde kullanmadığım fazla ilaçlar var. Hiç bir maddi ücret talep etmeden bunları bu sitedeki ihtiyacı olan bir arkadaşa karşıdan ödemeli göndermek istiyorum. Dediğim gibi maddi birşey istemiyorum dua etsin yeter.

Elimde fazla olan ilaçlar şunlar
  • 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

ilaçların son kullanma tarihlerine en az 1,5 yıl var.
Tüp bebek tedavisi gördüm ve şu an 25 haftalık ikiz gebeyim. Tüp bebek fiyatları ve ilaçları çok pahalı yaşadığım için biliyorum ve doktorum ilaçlarımı kesti.

Şu an elimde kullanmadığım fazla ilaçlar var. Hiç bir maddi ücret talep etmeden bunları bu sitedeki ihtiyacı olan bir arkadaşa karşıdan ödemeli göndermek istiyorum. Dediğim gibi maddi birşey istemiyorum dua etsin yeter.

Elimde fazla olan ilaçlar şunlar
  • 3,5 kutu estrofem
  • 12 adet ecopirin hap
  • 31 hap z fol hap
  • 4 ampul progestan dex
  • 2 kutu oksapar

ilaçların son kullanma tarihlerine en az 1,5 yıl var.
Merhaba ben pozitif yeni gördüm oksabar ve progestan dex bana çok pahalı geliyor transferden beri çok zorladı pahalı bana verirseniz çok memnun kalırım

Kizlar Lutinus u saglik ocagi yaziyor mu? Lutinus cok pahali. Prolutex Estrofem ve Lutinus lazim bana

Merhaba Hanımlar,
öncelikle hepinizin tedavi sürecinin başarıyla sonuçlanmasını, her birinizin bebeklerine tez zamanda kavuşmasını diliyorum🙏
Bu topikte “ücretsiz” olmak şartıyla elinizdeki tüp bebek ilaçlarını sizler gibi tedavi gören ama ilaç bulamayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Birbirinizle paylaşacağınız tüp bebek ilaçlarının son kullanma tarihi, saklanma koşulları önemlidir ve soğuk zincir ilaçlar oldukları için elden teslim edilmesi gerekmektedir, bu sebeple ücretsiz ilaç paylaşımlarınızda bu hususa dikkat ederseniz sevinirim😉

Sağlık Bakanlığı’nın 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı kesinlikle yasaktır.

Topikte ücret karşılığı ilaç alışverişi olursa derhal müdahale edilecek ve satış yapan üyenin paylaşımı kaldırılacak uyarı alıp banlanacaktır.
Canım kızlar bana dua edin şu an diş gebelik geçiriyorum doktor izin verdiğinde tekrar tüp bebek tedavisine geçeceğim elimde çok fazla ilaç var. İlk 3 ay kullanılıyormuş sonra insallah ilaca gerek kalmıyormuş bende buraya yazacağım insallah” arkadaşlar bebeğim iyi ilaçları kesti doktor kim ister hediye edeyim” diye. Dişçinizin hepinizin ne olur sizde dua edin hepimize 🙏🏻

Canım kızlar bana dua edin şu an diş gebelik geçiriyorum doktor izin verdiğinde tekrar tüp bebek tedavisine geçeceğim elimde çok fazla ilaç var. İlk 3 ay kullanılıyormuş sonra insallah ilaca gerek kalmıyormuş bende buraya yazacağım insallah” arkadaşlar bebeğim iyi ilaçları kesti doktor kim ister hediye edeyim” diye. Dişçinizin hepinizin ne olur sizde dua edin hepimize 🙏🏻
Allah Sifa versin. Düzeleceksiniz ve eminim bebeginizi kucaginiza aldiginiz günler gelcek

Merhaba, elimde gonal f 450 var soğuk zincirden dolayı Denizli de yaşayıp ihtiyacı olan birine ücretsiz verebilirim (özellikle rapor çıkmamış biri olursa iyi olur çünkü onların epey pahalıya mal oluyor tedavileri) . Ayrıca estrofem ve climara bantta var onları da Denizli içinden isteyen olursa verebilirim

İnşaallah Allah en koşa zamanda bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder, hem sizin hem isteyen herkesin kucağı boş kalmasın, bebek hasretiniz dinsin inşaallah🙏

Elimde kalan ilaçları gercekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. 2x Enox, 3xprograf, 3xlutinus
Prof.DrBülent Tıraşın tedavisinden kalan ila

Elimde kalan ilaçları gercekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. 2x Enox, 3xprograf, 3xlutinus
Prof.DrBülent Tıraşın tedavisinden kalan ilaçlar
Merhaba bana lutinus lazım siz nerdesiniz acaba

X