Tüyler ve evlilik korkusu

Killar cok fazla degil mi sence ? Tamamen tüysüz olmam lazim...
Neye gore kime göre :KK57:bnm de gobeğim bu şekilde ama abes durmuyor inan s deyınce dikkat ettim kendime :KK48:evliyim eşim bikere de gobeğindekiler ne ola yada tuymü o acep demedi
Cnm o tüyleri gormedi bile
Sen bayansın ,o tüylerden once dikkat çeken okadar çok yerin vardırki :KK66:Yani evlilikte o tüyler vs falan sorun olmuyor cnm ,

canım merhaba.. bendede aynı sorun var ve yapmadığım kalmadı lazer ağda vs vs.. lazer falan sonuc degil bir farkı olmuyor siyah tüylerin gidiyor bu kez ayva tüylerin belirginleşiyor verdiğin parada cabası. ben sadece sırtıma sırf 3bin lira para verdim 16 seans gittim ama fark var mı diye sorarsan çok az. bende evliyim ve eşimin gözü görmüyor bile üstünede kızıyor canını acıttığına değmez diye. ev tipi lazer aldım görünen yerlere onla yapıp geçiştiriyorum zaten doktorlarda önermiyor evlendikten sonra hormonlar değiştiği için tüylerinden şimdi kurtulsan bile ileride sorun olabilir. yani boş yere canını sıkma parana yazık etme derim

Merhaba,
Benim tüylerle basim dertte. Karnim, sirtim, gögüs bölgesi ve vücudumun diger bölgerinde resimde ki gibi tüyler var. Bu tüylerden en iyi sekilde nasil kurtulabilirim. Evlenip kendi yuvami kurmak istiyorum, ama bu tüyle yüzünden cesaretim kiriliyor ve kendime özgüvenimi kaybediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Eki Görüntüle 1569672
Merhaba canım benimde aynen boyle ve benimde doğduğumdan beri.Yazdan nefret eder oldum Kil tüy sayesinde. Sendede oyle mi bilmiyorum ama ben Epilator ya da Agdayla tüylerimi aldığımda 3 güne kalmadan çıkıyor baska kızların 3 hafta hatta 1 ay dayanıyormuş oyle kiskaniyorum ki:KK43: resmen lanetli gibi bişeyim 3 gun bile rahat denize giremiyorum 3.gun yine Epilasyon yapmam gerekiyor :KK43:sanırım bu sorun hormonlardan kaynaklanıyor ama ben baktiramadim :KK43: sen gidip baktirdiysan sonuc ne cikti soyleyebilirmsiin ve de hormon testi kan ornegi alınarak mi Yapılıyor kolay bi test mi? Simdiden tesekkurler.

Canım malesef benimde öyle vücudum her yeri tüy dolu bırak evlenmeyi dekolte bile giyemiyorum tek çare lazer enn kısa zamanda lazere başlıcam çok iyi anlıyorum seni

Olabilir canim ya..genetik bir olaydir sendeki de benim en yakin arkadasimin durumu daha vahim baya erkek gibi.. ailesinden gelen bir olay onun ki ama duzenli olarak agda yapar ve ilk zamankara nazaran tuyleri seyreldi epey..dene derim

Merhaba canım benimde aynen boyle ve benimde doğduğumdan beri.Yazdan nefret eder oldum Kil tüy sayesinde. Sendede oyle mi bilmiyorum ama ben Epilator ya da Agdayla tüylerimi aldığımda 3 güne kalmadan çıkıyor baska kızların 3 hafta hatta 1 ay dayanıyormuş oyle kiskaniyorum ki:KK43: resmen lanetli gibi bişeyim 3 gun bile rahat denize giremiyorum 3.gun yine Epilasyon yapmam gerekiyor :KK43:sanırım bu sorun hormonlardan kaynaklanıyor ama ben baktiramadim :KK43: sen gidip baktirdiysan sonuc ne cikti soyleyebilirmsiin ve de hormon testi kan ornegi alınarak mi Yapılıyor kolay bi test mi? Simdiden tesekkurler.[/QUOTE

doğduğumdan beri.Yazdan nefret eder oldum Kil tüy sayesinde. Sendede oyle mi bilmiyorum ama ben Epilator ya da Agdayla tüylerimi aldığımda 3 güne kalmadan çıkıyor baska kızların 3 hafta hatta 1 ay dayanıyormuş oyle kiskaniyorum ki:KK43: resmen lanetli gibi bişeyim 3 gun bile rahat denize giremiyorum 3.gun yine Epilasyon yapmam gerekiyor :KK43:sanırım bu sorun hormonlardan kaynaklanıyor ama ben baktiramadim :KK43: sen gidip baktirdiysan sonuc ne cikti soyleyebilirmsiin ve de hormon testi kan ornegi alınarak mi Yapılıyor kolay bi test mi? Simdiden tesekkurler.
Ben gecen gitmiştim hormon testi kan tahliliyle yapılıyor ve dr tuylenme olan yerlerebakiyo
Merhaba,
Benim tüylerle basim dertte. Karnim, sirtim, gögüs bölgesi ve vücudumun diger bölgerinde resimde ki gibi tüyler var. Bu tüylerden en iyi sekilde nasil kurtulabilirim. Evlenip kendi yuvami kurmak istiyorum, ama bu tüyle yüzünden cesaretim kiriliyor ve kendime özgüvenimi kaybediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. Eki Görüntüle 1569672
Malesef bende de bu sorun var dr a gittim hormonlara falan bakıldı sonucların hepsi çıkmadı ama dr simdiden bi ilac verdi ve lazere istedigom zaman baslayabilecegimi soyledi

Genetik yatkınlık da önemli. Eğer ailede varsa mecburen çıkıyor. Yüze lazer yaptırma da vücudu azaltıyor lazer. Yüz de iğneli sanırım.

Bende cok ugrastim bu kil tuy isiyle hala da ugrasiyorum. Lazerlere verdigim paralarla ev borcumu bitirirdim simdiye kadar. Azalttim yer yer bitirdim evet yuzumde hala bitmedi ve su an hamileyim lazer de yaptiramiyorum 10 gunde bir mecbur kendim yoluyorum. Biliyorum cok zor ama es cok onemli bu konuda. Gercekten insan olan bi es lazim!!! Once seni sevmesi lazim kildan tuyden once.

Merhaba cihazların en yüksek akımı 5 ise kesinlikle eski tip bir cihaz. İsterseniz iğneli epilasyon seanslarınız için merkezime gelebilirsiniz Apilus cihaz kullanılır ve Apilus cihaz iğneli epilasyon da en son sistemdir aradaki farkı mutlaka fark edebilirsiniz Apilus markasını internetten araştırabilirsiniz.
İğneli gerçekten de kesin çözüm mü? Bir de bir kere girilen kök sonsuza kadar yanmış oluyor mu?

Merhaba,
Göbek böyle tuyluyse kesin hormonlarda problem var demektir. Bende baya tüylü bi insanım ama gobekte böyle tüy gormedim kol bacak olur ama gobekte varsa hormaneldir 8 9 ay hormon tedavisiyle tertemiz olursun ihmal etme :KK66:)

Neye gore kime göre :KK57:bnm de gobeğim bu şekilde ama abes durmuyor inan s deyınce dikkat ettim kendime :KK48:evliyim eşim bikere de gobeğindekiler ne ola yada tuymü o acep demedi
Cnm o tüyleri gormedi bile
Sen bayansın ,o tüylerden once dikkat çeken okadar çok yerin vardırki :KK66:Yani evlilikte o tüyler vs falan sorun olmuyor cnm ,

Dediklerin icimi rahatlatti, umarim öyle de olur. Galiba bu kisinin esine de bagli olan bir sey. Yoksa bu tüylerden kurtulmak zor. Tamamen tüysüz insanlari gördükce insan kendini bir tuhaf hissediyor. Neyse artik bu halimize de sükür :)

Merhaba canım benimde aynen boyle ve benimde doğduğumdan beri.Yazdan nefret eder oldum Kil tüy sayesinde. Sendede oyle mi bilmiyorum ama ben Epilator ya da Agdayla tüylerimi aldığımda 3 güne kalmadan çıkıyor baska kızların 3 hafta hatta 1 ay dayanıyormuş oyle kiskaniyorum ki:KK43: resmen lanetli gibi bişeyim 3 gun bile rahat denize giremiyorum 3.gun yine Epilasyon yapmam gerekiyor :KK43:sanırım bu sorun hormonlardan kaynaklanıyor ama ben baktiramadim :KK43: sen gidip baktirdiysan sonuc ne cikti soyleyebilirmsiin ve de hormon testi kan ornegi alınarak mi Yapılıyor kolay bi test mi? Simdiden tesekkurler.

Son mesaja bakiver, orda yaziyorum :)

Yorumlariniz icin tesekkürler arkadaslar. Bundan nerdeyse bir ay önce tüm vücut ada yaptirdim. Ada derken, sir agda degil ama normal ada. Hani su veet yapistir cek adalarina benzeyen ada. Bacak ve baldir tüylerimi kökten aldi ancak sirt, boyun, bel, ve karin bölgesinde ki tüylerini kopartti. O yüzden bu bölgede ki tüler bir kac gün icinden cikmaya basladi ama rahatsiz edici bir durum degildi. Yani her 2 haftada bir bu bölgeleri halletsem sorun olmaz. Koparmasina bir yönden sevindim, cünki eger kökten alinsaydi, belki cikan tüyler kalin cikacakti (?). Aldirdigim icin cok memnun kaldim ve kendim evde düzenli bir sekilde alip, limon ve tuz sürmeyi deneyecegim. Sirt bölgemi de bir arkadasa aldircam.

Bunun disinda ise doktora gittim. Doktorun sordugu ilginc bir soru adet düzensizligimin olup olmadigi ve agrili gectigi yönündeydi. Tüylenmenin cok olmasindan ve adet dönemimin düzensiz, uzun ve agrili olmasindan yola cikarak, Polistik Over/Yumurtalik Sendromu adli bir hastaliktan bahsetti bana. Böyle bir hastaligim olabilirmis. 100% hormonal bir durumdur demedi ama bu hastaliktan suphelendi. Bunun icin bir jenegolaga gidecegim, arastirmalari icin.

Suanda halime binler sükürler diyorum. Tüyler bir sorun ama o sorunu yoketmek imkansiz degil. En azindan agda ile kendim halledebilirim. Ve kim bilir evlenecegim bile kesin degil ki...rahat rahat killi bir sekilde takilsam mi ne o gün gelene kadar :KK70: :KK70: :KK70: Bu sürec icinde sunu farkettim: fazla takinti yapiyorum! Umarim benim gibi tüy sorunu olanlar da bu kötü psikolojiden kurtulur ve tüyleri en kisa zamanda azalir ya da yok olur :)

Yorumlariniz icin tesekkürler arkadaslar. Bundan nerdeyse bir ay önce tüm vücut ada yaptirdim. Ada derken, sir agda degil ama normal ada. Hani su veet yapistir cek adalarina benzeyen ada. Bacak ve baldir tüylerimi kökten aldi ancak sirt, boyun, bel, ve karin bölgesinde ki tüylerini kopartti. O yüzden bu bölgede ki tüler bir kac gün icinden cikmaya basladi ama rahatsiz edici bir durum degildi. Yani her 2 haftada bir bu bölgeleri halletsem sorun olmaz. Koparmasina bir yönden sevindim, cünki eger kökten alinsaydi, belki cikan tüyler kalin cikacakti (?). Aldirdigim icin cok memnun kaldim ve kendim evde düzenli bir sekilde alip, limon ve tuz sürmeyi deneyecegim. Sirt bölgemi de bir arkadasa aldircam.

Bunun disinda ise doktora gittim. Doktorun sordugu ilginc bir soru adet düzensizligimin olup olmadigi ve agrili gectigi yönündeydi. Tüylenmenin cok olmasindan ve adet dönemimin düzensiz, uzun ve agrili olmasindan yola cikarak, Polistik Over/Yumurtalik Sendromu adli bir hastaliktan bahsetti bana. Böyle bir hastaligim olabilirmis. 100% hormonal bir durumdur demedi ama bu hastaliktan suphelendi. Bunun icin bir jenegolaga gidecegim, arastirmalari icin.

Suanda halime binler sükürler diyorum. Tüyler bir sorun ama o sorunu yoketmek imkansiz degil. En azindan agda ile kendim halledebilirim. Ve kim bilir evlenecegim bile kesin degil ki...rahat rahat killi bir sekilde takilsam mi ne o gün gelene kadar :KK70: :KK70: :KK70: Bu sürec icinde sunu farkettim: fazla takinti yapiyorum! Umarim benim gibi tüy sorunu olanlar da bu kötü psikolojiden kurtulur ve tüyleri en kisa zamanda azalir ya da yok olur :)
Bak şimdi almışsın :KK43:neden aldın cnm yahu şimdi her hafta almak durumunada kalacaksın ne gerek vardı ,kendi kendine sıkıntı yapmışsın ,evet polikistikoverdede aynı şey oluyor ,kilon varsa kilo vermeye çalış ,şekerden ve undan uzak dur ,bunun dışında da tuylerını sıkıntı etmeyı bırak çünkü bu gidişle bu durumu imtihanın yapacaksın ,eşin de kıl bi insan olacak kılı tuyu takan ,yahu her erkek aynıdır demıyorum ama erkekler bu tur durumlara çoook dikkat etmezler ,yanı ,o blgen ve koltuk altın bacak temız olsun yeter ...

Bak şimdi almışsın :KK43:neden aldın cnm yahu şimdi her hafta almak durumunada kalacaksın ne gerek vardı ,kendi kendine sıkıntı yapmışsın ,evet polikistikoverdede aynı şey oluyor ,kilon varsa kilo vermeye çalış ,şekerden ve undan uzak dur ,bunun dışında da tuylerını sıkıntı etmeyı bırak çünkü bu gidişle bu durumu imtihanın yapacaksın ,eşin de kıl bi insan olacak kılı tuyu takan ,yahu her erkek aynıdır demıyorum ama erkekler bu tur durumlara çoook dikkat etmezler ,yanı ,o blgen ve koltuk altın bacak temız olsun yeter ...

Artik uzadilar ve eski hallerine döndüler nerdeyse. Bundan sonra almam zaten, kalsin öyle. Evlenince belki alirim, duruma göre. Senin yazdiklarindan sonra artik eskisi kadar takmiyorum (cok sükür). Bir ara psikolojim bozuldu ve resmen depresyona girdim bu tüyler yüzünden. Hersey birer imtihan sonucda. Insan ne olursa olsun iyi düsünmeli :) Icimde ki negatif seslere daha dogrusu vesveselere ses vermicem insallah :)

valla bnde aynen senin durumundayım göbek falan zamanında bütün hormonlarıma baktırdım herşey normal çıktı

bnde polikistik over çıktı ama bunun kıllanmaya neden olacağını hiç bağdaştıramamıştım açıkçası

adetim gecikir sancılı çekerim kıllıyım yaşasın pko

X