Tüyler ve evlilik korkusu

Meraklibaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
25
3
36
Merhaba,
Benim tüylerle basim dertte. Karnim, sirtim, gögüs bölgesi ve vücudumun diger bölgerinde resimde ki gibi tüyler var. Bu tüylerden en iyi sekilde nasil kurtulabilirim. Evlenip kendi yuvami kurmak istiyorum, ama bu tüyle yüzünden cesaretim kiriliyor ve kendime özgüvenimi kaybediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldıkça azalır bence. Böyle gezmektense ağda falan yap lazere gidemiceksen.bekarken senin kadar değildi ama tüylerim vardı vücudumda. Her hafta düzenli olarak alırdım. Çıksın çıkmasın farketmez.halada oyleyimdir,haftada bir alırım.temiz olmayı isterim.ve artık hiç kalmadı neredeyse tüylerim.kaymak gibi oldu valla. Düzenli alındığı takdirde uzama sini beklemeden haftada bir tüm vücut mesela,4 yıla kalmaz biterler.bende ise yaradı. Şuan çıkmıyor pek.

Önce hormonlarına baktır. Bu kadar tüylü olmak normal değil. Sonrada lazer yaptırırsın kurtulursun inşallah.

H0rmonlar'dan kaynaklanıyor olabilir önce doktora gidin test yapın. Sorun yok ise lazer ya da ağdaya başlayın sorun hormonal ise doktor size en uygun tedaviyi önerecektir.

hepımızın kılı tuyu var duzenlı olarak bakım yapıyorsun evlenınce canım bu korkulacak bırsey degıl
cok sıkıntılıysa senın ıcın en ıyı cozum lazer
ben kendımı bıldım bılelı hep sir agda yaptım duzenlı
evlenmeye 2 ay kalada özel bolgemde lazer yaptırdım
sımdı cok memnunum sende dene bence

Cevaplariniz icin cok tesekkür ederim. Ilk is doktora gidip hormonlara baktirmak olcak, ondan sonra da ya lazer ya da agda...Umarim bir cözüm bulabilirim

Bir de bu tüylerin agdadan sonra cikma dönemi var, hani cok ufak oldugu icin almak mümkün olmuyor..Erkekler bunu nasil karsilar ki?

Ağdadan önce bir doktora başvurmanı tavsiye ederim belki hormonsal bozukluğu veya sorunun olabilir . Epilasyon yapmayı düşünüyorsan mutlaka git derim

Doktora git. Adetinin 3.günü git. Bende de var ama hormon bozukluğu var bende. Doktora gitmezsen artar varsa eğer. Hemen gitmelisin.

X