Türk Erkekleri neden bu kadar sorunlu?

"Kadınlar sadece hizmet eder bir toplulukta önce erkeklerin karnını doyururlar erkekler hep masada kadınlar yerde yer yemeğini. " Bizde de öyle maalesef. Sırf bu durumdan dolayı misafirliklere gitmiyorum. Veya böyle durumlarda isyanımı açıkça belirtmek, bunun yanlış olduğunu ve bu durumdan rahatsız olduğumu belirtmek istiyorum ama yapamıyorum. Bir kadın olarak ordinaryüs profesör de olsan iki kuruşluk adamlara hizmet ediyorsun bu ülkede. Ben bunu kendime yediremiyorum. Sen kimsin ki ben sana hizmet ediyorum. Ben artık bıktım bu durumdan ama nasıl değiştireceğimi de bilmiyorum. Mesela benden kaç yaş küçük bir işe yaramayan erkek kuzenim padişah gibi oturuyor koltuğunda, ben ona hizmet ediyorum. Sen kimsin ki ben sana hizmet ediyorum. Hatırlayınca sinirlendim yine.
Şehir olarak erzurumdan bahsettim belki siz de aynı yerden bahaetmişsinizdir. Ben de artık bu tarz insanların arasına girmiyorum çünkü bunlar değişmez ee ben de niye sinir olayım durduk yere. Bi de araba yolculuğu var. Bi kadını arabada başka bir ekek varsa isterse 15 yaşında ergen olsun kocasının yanına oturtmazlar hemen çöreklenirler öne. Bigün yolculuk yapıcaz eşimin eniştesi geldi ön koltuğun kapısını açtı beni indirdi yeni evliyim anlamadım şimdi olsa ya inmez ya da o arabaya binmezdim hiç. Bu insanların toprak olması lazım ülkenin biraz daha aydınlık olması için fakat yetiştirdikleri çocuklar gelmeye devam ediyor asgari ücretli bile 3 çocuk yapıyor. İki çocukluya pek rastlamadım.

Aman sanki biz kadinlar cok mu normaliz? Kadin erkek diye ayirmamak lazim bence toplumun buyuk cogunlugu sorunlu kisilerden olusuyor. Siz sadece erkeklerin yaptiklarini anlatmissiniz,kadinlarinkini de ben anlatmak isterdim uzun uzun ama valla enerjim yok :KK66: kisacasi herkes once kendine bakmali,kendini duzeltmeli.

Fakat burada konu erkeklerin anormallikleri. Kadınların anormallikleri ile ilgili dert yanan bir paylaşım olursa orada da kadınları eleştiririz. Ama burada mevzu erkekler.

Fakat burada konu erkeklerin anormallikleri. Kadınların anormallikleri ile ilgili dert yanan bir paylaşım olursa orada da kadınları eleştiririz. Ama burada mevzu erkekler.
Mevzu erkekler olabilir,ben once kendimize bakmamiz gerektigini savunuyorum. Siz de kendi fikrinizi soylersiniz.

Bak ben kayınvalidemin ağzından oğluna söylediği lafı olduğu gibi aktarıyorum : “oğlum ben haksız olsam bile benim gönlüm alınacak, benim yüzüm düşmüşse haksız olsam bile bana sorulacak ne oldu anne diye. Çünkü ölünce geleceğin yer burası. Soracaklar kimin oğlusun diye. Benim adımı verecekler. Ben anneyim. “The end of story. Buyrunnnn hanımlar burdan yakın :))))

Bak ben kayınvalidemin ağzından oğluna söylediği lafı olduğu gibi aktarıyorum : “oğlum ben haksız olsam bile benim gönlüm alınacak, benim yüzüm düşmüşse haksız olsam bile bana sorulacak ne oldu anne diye. Çünkü ölünce geleceğin yer burası. Soracaklar kimin oğlusun diye. Benim adımı verecekler. Ben anneyim. “The end of story. Buyrunnnn hanımlar burdan yakın :))))

Valide sultan hazretleri🙏🙏🙏🙏🙏 😂
Bunlar da iyi ki bir erkek cocuk doğurmuş kendi kucucuk dunyalarinda ogluna, gelinine karsi iktidar peşindeler. :)) Acıyasim bile gelmedi nasil bi zavalliliksa...

Peki tedaviye cevap verir mi ,hastaneye yatırmayı denediniz mi :KK53:

Ne garip kadinlar var😂ben gerçekleri yazdım kadinlarda klo tipler var ya 😂 olmayan hayatlar klon

Yaşadığım olayı yazmışım bazı bayanlar begenmemis😂 Ukraynalı kadın hayranı onlar herhalde. Klon Dolly sevgiler😂

Ben de o bazı bayanlardan(!) biri olarak beğenmedim. Görmemiştim yazdıklarınızı şimdi gördüm, bu mesajı beğenmedim ben de.

Yaşadıklarınız yabancı uyruklu kadının suçu ya da sorumluluğu değil, seçtiğiniz erkeklerin karaktersizliği. Herhangi bir ırkı, milleti bu şekilde yeremezsiniz. Yererseniz tepki görürsünüz. Aynı şekilde giyinmiş aynı şekilde davranan ve görmemiş kocalarınızın dibinin düştüğü kadın yabancı uyruklu olmasaydı aynı şeyleri yazmayacaktınız muhtemelen.

Ne garip kadinlar var😂ben gerçekleri yazdım kadinlarda klo tipler var ya 😂 olmayan hayatlar klon

Yaşadığım olayı yazmışım bazı bayanlar begenmemis😂 Ukraynalı kadın hayranı onlar herhalde. Klon Dolly sevgiler😂

Çıkışta o kocasına hesap soracagina ne biçim adamsın arkadaşınınin sevgilisine ağzınızın suyu aktı demek yerine kadının kiyafetine yok sortuna yorum yapmak yok ülkesini soylemek nesini beğenelim?
Sorunlu düşünme tarzı bu işte tam olarak. O adama soracaksın hesabını. Çıkışta iyy ne iğrenç giyinmişti o diyip oturup bı de giybetini mi yapacaksınız şortunun yaşam tarzının kadinin?
Eve gidince demiştir belki ne biliyoruz?
Bilemem müneccim degilim. Öyle bir misyonum da yok. Ben yapılan yorumu beğenmedim özetle.
Sorduysa da beğenmedim ayrıca o kadına karşı kullandığı cümleleri kimsenin haddi değil kıyafete karismak

Bu yazdıklarımdan Ukraynalı kadın hayrani sonucunu mu çıkardınız cidden? Koyun dolly bile daha fazla şey cikarabilirdi. Ne garip kadınlar kadınlar var kısmına bende %100 katılıyorum

Burada kadınlar eziliyor yok şöyle böyle yazıp başka bir kadının uyruğu giyimiyle vurmak? Aynı şeyin lacivertli üzgünüm.

Aslında ben o tarafta söyleyeceğim
Bu bana çok çektiren kayınvalidem hakkım helal değil demek lazım
Kadın mantık dersi konusu gibi
Her durumdan nasıl haklı çıkarılır dersi verir

Eski erkek arkadasim da böyleydi annesini görünce bebek gibi sımarırdı o halini görünce inanılmaz soğumuştum. Bir de eski flört ettiğim biri vardi kız kardeşi bir yana dünya bir yanaydı ilk buluşmamıza bile gelmemişti kız kardeşi yüzünden ondan da öyle soğudum. Tamamen aileyle ilgili öyle yetistirildiyse öyle oluyor yapacak bir şey yok gibi. Doğru yetiştirilmiş insani bulmak lazım.

X