Tüp mide İzmir

pembebukelamun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2018
17
6
Arkadaşlar merhaba.Ben sonunda tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim.İzmir'de bu konuda önerebileceğiniz iyi bir doktor tavsiyeniz veya deneyimleriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba.Ben sonunda tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim.İzmir'de bu konuda önerebileceğiniz iyi bir doktor tavsiyeniz veya deneyimleriniz var mı
Arkadaşlar merhaba.Ben sonunda tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim.İzmir'de bu konuda önerebileceğiniz iyi bir doktor tavsiyeniz veya deneyimleriniz var mı?
İki yer var ekol cigli veya kordon obezite merkezi

sevgilimin annesi op dr ali saraç'a ameliyat olmuştu. ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgiliydi duyduğum kadarıyla..

40 vki ile Doç Dr İsmail Yamana ameliyat oldum ekol Hastanesi'nde 13 tl ye mal oldu (sınırı geçtiğimiz için 18 binden 13 bine indi 5 bin devlet karşılıyor) bu ücrete 1 yıllık kontroller dahil. Ama bununla bitmiyor masraflı ve psikolojik olarak zor bir süreç. Ameliyat olalı 2.5 ay oldu 30 kg verdim şuan için memnunum ama çok zor bir süreç yıpratıcı

Merhaba tup mide için kac kg olmak gerekiyor? Yada mide balonu yada botoks mu denesem? Yardimci olabilecek var mi?

X