Tüp bebek doktor önerisi İzmir

Ümit hanım çok sıcakkanlı bir doktor ama tüp bebek öncesi prolaktin hormonuma bakmadan tedaviye başlattı sonuc negatif ikinciye yine onunlayım nedense bırakmak gelmedi içimden çok samimi çok yakın hissettim ama üçüncüye ben de değiştireceğim olmazsa en ufak bir sorun zamanımı aldı aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum
Prolaktine daha en başında bakılıyor diye biliyorum. Transfer hazırlığında mı bakılması gerekiyor acaba. Benim daha ilk gittigimde bakıldı sonra toplama vs oldu. Transfer zamanı bakilmadi.

Prolaktine daha en başında bakılıyor diye biliyorum. Transfer hazırlığında mı bakılması gerekiyor acaba. Benim daha ilk gittigimde bakıldı sonra toplama vs oldu. Transfer zamanı bakilmadi.
En başında bakılıyor canım hormon testi bu gerekli bir test başka doktorlara da sordum genel testler de bakılıyormuş dikkatinden kaçmış demek ki nasip

Sayısında sıkıntı olmaz da hareketliliğini etkileyebilir belki tam emin değilim yanlış bilgi vermek istemem. Eşime sabah akşam toz halinde bir vitamin verdi proxeed plus ismi. Bana da 4-5 tane vitamin takviyesi üremeyi hızlandıran vitaminler falan vermişti. İlk gittiğimizde şuan tüp bebek yaparsak negatife hazır olun bile bile lades demeyelim dedi bekleyin dedi bekledik doktoru dinledik çok şükür güzel haberi aldık. İstese yapar parasını da alırdı yani çok dürüst bir doktor
Kaç ay hazırladı acaba her doktor önceden vitamin veriyor bildiğim kadarıyla

Arkadaşlar İzmirde önerebileceğiniz iyi bir tüp bebek doktoru var mı kafam çok karışık yardımcı olur musunuz lütfen
Medical Point Funda Göde den ben ve arkadaşlarım hep pozitif sonuç aldık daha önce Tavmergen de ve Tınaztepe hastanesinde transferler olmuştum başarısız olmuştu

Funda hanımda kaçıncı denemeniz acaba ve fiyatlar nasıl orda biraz pahalı diyorlar
Funda hanım da ilk denememizde ikiz gebeliğim oldu anca 21. Haftada servikal yetmezlikten dolayı erken doğum yaptım ve bebeklerimi kaybettim. Dondurulmuş embriyolarımız vardı 29 Nisan da tekrar transfer oldum ve sonucum pozitif. Ben şuan sadece transfer olduğum için 25000 tl ödedik. Muayene parası 2750 tl. Galiba şu an yumurta toplama + transfer de 55000 tl imiş. Ama ek işlemler yapılabiliyor bizde yumurta ve spermlere PICSI ve PIEZZO diye işlemler yapılmıştı onlar içinde ekstra ödemiştik.

X