Tüp bebek doktor önerisi İzmir

Arkadaşlar İzmirde önerebileceğiniz iyi bir tüp bebek doktoru var mı kafam çok karışık yardımcı olur musunuz lütfen
İzmir'de israel aruh funda gode Alper biler ve İsmail küçük alanında başarılı doktorlar Google yada Instagram hesaplarından inceleme yapabilirsiniz

Ahmet güler diyorum kesinlikle. Özelde yapmak istiyorsan eğer tabii.. bütün özellere göre en uygunu ve en iyi doktoru 💗 bende ona gidiyorum

Ben irenbe Alper bilere gidiyorum merkez olarakta doktor olarakta memnunum. Tavsiye ederim. 🥰
Sonuç aldınız mı ya ilk aşılama yaptircam adımın ilaçları bittikden sonra tutmazsa tabi ilk aşılama tutmazsa tüp bebek istiyorum Smyrna gittim 2 kere sperm testi verdik ilk morfoloji 2 çıktı 3 ay ilaç kullandı yine ayni yerde verdik sayısı ileri hareket felan 2 katına çıktı morfoloji aynı kalfi kafam karıştı irenbe nin laboratuvar nasil

Henüz değil, pazartesi transfer oldum. Laboratuvar olarak da merkez olarakta çok memnunum. Bi arkadasimda irenbeye gidiyor morfoliji 2 çıktı onunda. 31 yumurta toplandı 1 tanesi bile 5.gune gidemedi. Morfoliji öyle kolay kolay düzelmiyormuş malesef onlarda vitamin kullandı. Şimdi yeniden deneyecekler. Yaşınız kaç? Tüp bebek bile zorken aşılama çok daha zor. Nasip tabii, aşılamada tutar inşallah tüp bebege gerek kalmaz.

Alper bey başarılı bir doktor kişiye özel tedaviler uyguluyor benim doktorum da ümit hanım ama merkezi değiştirmek istiyorum kafam karışık şu an
Ben de umit hanıma geçmek istiyorum aslında. Alper beyden memnunum ama 3. Transferde doktor değiştirmek iyi olur diye düşünüyorum. Ümit hanim nasıl bu süreçte acaba biraz bilgi verirmisiniz? 😍 merkezi neden değiştirmek istiyosunuz?

Nurettin Ersöz İnce kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk tüp bebek denememde hamile kaldım şuan hamileyim. Seni ilk önce hazırlıyor öyle tüp bebek yapıyor..

Ben de umit hanıma geçmek istiyorum aslında. Alper beyden memnunum ama 3. Transferde doktor değiştirmek iyi olur diye düşünüyorum. Ümit hanim nasıl bu süreçte acaba biraz bilgi verirmisiniz? 😍 merkezi neden değiştirmek istiyosunuz
Ümit hanım çok sıcakkanlı bir doktor ama tüp bebek öncesi prolaktin hormonuma bakmadan tedaviye başlattı sonuc negatif ikinciye yine onunlayım nedense bırakmak gelmedi içimden çok samimi çok yakın hissettim ama üçüncüye ben de değiştireceğim olmazsa en ufak bir sorun zamanımı aldı aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum

Transferi nerede yapıyor acaba çok duydum Nurettin beyi de
Tavmergen Tüp Bebek Merkezinde yapıyor canım. Baya detaycı eşimde şekil bozukluğu bende de vitamin eksikliği vardı ilk 4 ay vitamin verdi tahliller yaptı sonra başlıcaz dedi başladık ve ilk denemede hamileyim. Daha bu akşam aradı sonuç pozitif olunca çok samimi bir doktor oda çok mutlu oldu bizimle.. Tavsiye ederim yani

Sonuç aldınız mı ya ilk aşılama yaptircam adımın ilaçları bittikden sonra tutmazsa tabi ilk aşılama tutmazsa tüp bebek istiyorum Smyrna gittim 2 kere sperm testi verdik ilk morfoloji 2 çıktı 3 ay ilaç kullandı yine ayni yerde verdik sayısı ileri hareket felan 2 katına çıktı morfoloji aynı kalfi kafam karıştı irenbe nin laboratuvar nasil
Aşılama zaman kaybı diye düşünüyorum özellikle ciddi sıkıntılar varsa direkt tüp bebek diyorum tabi sizin tercihiniz. aynı sıkıntılar bizde de var iki aşılama sonuç negatif uğraşmayıp tüp bebeğe geçtik

Tavmergen Tüp Bebek Merkezinde yapıyor canım. Baya detaycı eşimde şekil bozukluğu bende de vitamin eksikliği vardı ilk 4 ay vitamin verdi tahliller yaptı sonra başlıcaz dedi başladık ve ilk denemede hamileyim. Daha bu akşam aradı sonuç pozitif olunca çok samimi bir doktor oda çok mutlu oldu bizimle.. Tavsiye ederim yani
Şekil bozukluğun da sperm sayısı hareketlilik falan az oluyor mu acaba

Şekil bozukluğun da sperm sayısı hareketlilik falan az oluyor mu acaba
Sayısında sıkıntı olmaz da hareketliliğini etkileyebilir belki tam emin değilim yanlış bilgi vermek istemem. Eşime sabah akşam toz halinde bir vitamin verdi proxeed plus ismi. Bana da 4-5 tane vitamin takviyesi üremeyi hızlandıran vitaminler falan vermişti. İlk gittiğimizde şuan tüp bebek yaparsak negatife hazır olun bile bile lades demeyelim dedi bekleyin dedi bekledik doktoru dinledik çok şükür güzel haberi aldık. İstese yapar parasını da alırdı yani çok dürüst bir doktor

Aşılama zaman kaybı diye düşünüyorum özellikle ciddi sıkıntılar varsa direkt tüp bebek diyorum tabi sizin tercihiniz. aynı sıkıntılar bizde de var iki aşılama sonuç negatif uğraşmayıp tüp bebeğe geçtik
Anladım canım bizde öyle yapcaz valla herkes aynısını diyor aşılama da az kişi sonuç almış hem maddi hem manevi için deidign gibi en mantiklisi

X