tüp bebek tedavim(HAMİLEYİM:))

Terecigim,
İyi dileklerin için tesekkur ederim. Benim haberlerimi kendine uyarlama sakin herkes farklıdır ve hepimiz farklı nedenlerle buardayız. Sana belirtilerini sordugumu hatirliyorsun degil mi, ben de sadece sag taraftaki agridan baska bir sey yoktu, o nedenle içime bir ates dumustu zaten. Senin bebeklerinde genetik bir sıkıntı oldugunu zannetmiyorum, cunku senden forumda boyle bir sikayet duymadim. O yuzden lutfen gereksiz kaygıları bir kenara birak ve dua etmeye devam et.
Allah'ın izniyle hersey cok guzel olacak...
Sevgi ile kal

amin canım sağol
bende seni tebrik ederim
allah tamamını erdirsin tüm gebelere sağlıklı bir gebelik dönemi diliyorum allah kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah:nazar:

amin canım sakin ol moralini yüksek tut hayırlısıysa olsun kendine ve bebislere dikkat et unutma bize deneyimli olarak tavsiyelerde bulunacaksın:1hug::1hug:

Terecigim,
İyi dileklerin için tesekkur ederim. Benim haberlerimi kendine uyarlama sakin herkes farklıdır ve hepimiz farklı nedenlerle buardayız. Sana belirtilerini sordugumu hatirliyorsun degil mi, ben de sadece sag taraftaki agridan baska bir sey yoktu, o nedenle içime bir ates dumustu zaten. Senin bebeklerinde genetik bir sıkıntı oldugunu zannetmiyorum, cunku senden forumda boyle bir sikayet duymadim. O yuzden lutfen gereksiz kaygıları bir kenara birak ve dua etmeye devam et.
Allah'ın izniyle hersey cok guzel olacak...
Sevgi ile kal

içinde bulunduğum hassas döneminde etkisiyle gerçekten çok üzüldüm.
ılık bi duş alıp kendime geleyim bari dedim ama ister istemez en ufak bişeyde acaa ne olu diye lavaya koşarken buldum kendimi.galiba dengem bozuldu biraz.sonra eşimi aradım ve biraz dışarı çıkardı beni serin bi yerde oturup farklı şeylerden sohbet ettik kendime getirdi biraz .galiba çok kaptırdım kendimi.
şimdi iyiyim canım dualarım bebişlerim ve tüm bebek dileyenler için.
allah hepimizin yardımcısı olsun
sevgiler...
a.s.

amin canım sakin ol moralini yüksek tut hayırlısıysa olsun kendine ve bebislere dikkat et unutma bize deneyimli olarak tavsiyelerde bulunacaksın:1hug::1hug:

her konudaki deneyimlerimi paylaşmaya hazırım
desteğiniz için teşekkürler
sizdende hayırlı haberleri bekliyorum
a.s.

canım merhaba günlerdir size yazamıyorum ama aklım gönlüm hem sizinleydi
istanbula pazar günü geldim ve pazartesi doktoruma gittim Allahıma çok şükürler olsunki bende hiç bir problem çıkmadı dünde ilaçlara başladık bugün ikinci iğnemi yaptım yarın tekrar hastaneye gidicem şimdilik herşey yolunda yani.
sen nasılsın canım bebişde iyimi bebişlermi demeliyim yoksa yanlış anlamadıysam ikiz olduklarını yazmışsın Allah hep güzel haberlerini almak nasip eder inşallah hayırlısıyla kucağına aldığın hebarlerinide bekliyoruz canım kendine çok iyi bak sevgilerimle:nazar::1hug:

istanbula pazar günü geldim ve pazartesi doktoruma gittim Allahıma çok şükürler olsunki bende hiç bir problem çıkmadı dünde ilaçlara başladık bugün ikinci iğnemi yaptım yarın tekrar hastaneye gidicem şimdilik herşey yolunda yani.
sen nasılsın canım bebişde iyimi bebişlermi demeliyim yoksa yanlış anlamadıysam ikiz olduklarını yazmışsın Allah hep güzel haberlerini almak nasip eder inşallah hayırlısıyla kucağına aldığın hebarlerinide bekliyoruz canım kendine çok iyi bak sevgilerimle:nazar::1hug:

canım senden haber almak ne güzel
herşeyin yolunda gitmesine sevindim allah sonuna kadar böyle devam ettirsin inşallah
moralinin süperliği burdan bile belli oluyor
istanbul sana yaramış
unutma bizim yerimize boğazda keyif yapıp tüm stres ve kötü düşüncelerini atacaksın
bol bol gez canım
ben iyiyim canım ikizler çok şükür iyi kalp atışlarını duyarsan çok daha iyi olucam daha bir haftamız var nasıl geçicek bilmiyorum
sana kocaman sevgiler yolluyorum canım
hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
a.s.a.s.a.s.a.s

canım yaa sen sabırla umutla ne bekleyişler geçirdin bu bir haftayımı gözünde büyütüyorsun olmadı işte yakıştımı sana ,hoş heyecanını anlamamak mümkün değil Allahım inşallah sana bebişlerinin kalp atışlarınıda duyuracak onlrı kucağına alıp bağrına bastığında daha güzel hissedeceksin canım arkadaşım .Rabbim hayırlısıyla sağlık ve sıhatle bebişlerine kavuşmanı nasip esin inşallah :nazar:
:emir_bebek:Kendine çok iyi bak yiğenlerime selam söyle :)) öpüyorum kocaman sevgilerimle :emir_bebek::teytey:

sevgili tuğba, hiçbir sorun olmamasına çok sevindim, ama o zaman neden tedavi oluyosun?

arkadaşlar hepinize yeniden merhaba
bugün bebeklerimin kalp atışlarını dinledik
çok güzel bir duyguydu biliyorsunuz biraz tedirgindim bu konuda ama şu anda içim çok rahat artık
gebelik belirtilerim artık iyice belirginleşti
mide bulantılarım beni biraz zorluyor ama olsun her güzelliğin bir bedeli vardır
ve bende bebklerim için her şeye razıyım
sizinle bu mutlu haberi paylaşmak istedim.
hepinize kocaman sevgiler...a.s.

tere selam canim gözün aydin ikinci raunduda atlattin su üc ayida gecirdinmi geriye bi tek dogum kaliyor allah onlari sana bagislasin insallah dogum yaptiginin mujdesinide burdan vereceksin
yokmu kiz yigenlerimin ultrason resimleri koy imzanada görelim

merhaba Tere;
Uzun süredir raporluydum, Son zamanlarda da pek giremiyordum siteye senin çok güzel haberler var seninkide bunlardan bir tanesi.Tebrik ediyorum seni,Allah bebişlerini kucağına almayıda nasip etsin sağlık sıhhat diliyorum hepinize kendine ve bebişlerine çok iyi bak.
sevgilerimle

merhaba Tere;
Uzun süredir raporluydum, Son zamanlarda da pek giremiyordum siteye senin çok güzel haberler var seninkide bunlardan bir tanesi.Tebrik ediyorum seni,Allah bebişlerini kucağına almayıda nasip etsin sağlık sıhhat diliyorum hepinize kendine ve bebişlerine çok iyi bak.
sevgilerimle

canım teşekkürler
neden raporluydun merak ettim inşallah herşey yolundadır canım
allah sanada sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah rahat bir hamilelik dönemi geçiriyorsundur
sevgiler...a.s.

tere selam canim gözün aydin ikinci raunduda atlattin su üc ayida gecirdinmi geriye bi tek dogum kaliyor allah onlari sana bagislasin insallah dogum yaptiginin mujdesinide burdan vereceksin
yokmu kiz yigenlerimin ultrason resimleri koy imzanada görelim

sağol canım
allah hepinize bu heyecanları nasip etsin inşallah hayırlısıyla
fındıkkurtlarının çok afilli fotoları var ama bluetooth kardeşimde haftaya gelecek o da tatilde şimdi tatil fotoları nispet yapmak için yolluyor cadı
neyse elime geçince koyarım pek minikler ya nasıl büyüyecekler:eek:benim uğur böceklerim
kocaman sevgiler canıma.s.

Sevgili TERE,
Tup Bebek Ozel Bolum'de sana ozel bir davet yaptim. Umarim kabul eder benim ve tum bayanlara faydali olacagina inandigim bu buusmada bizimle olursun.
Sevgiler

Sevgili TERE,
Tup Bebek Ozel Bolum'de sana ozel bir davet yaptim. Umarim kabul eder benim ve tum bayanlara faydali olacagina inandigim bu buusmada bizimle olursun.
Sevgiler

canım teşekürler
inşallah katılmayı çok isterim.elimden gelen tüm yardım ve destek için hazırım canım
sevgilera.s.a.s.a.s.

Tekrar merhaba tere önemli bi durum yok. işyerimde kimse yoktu hamilelerinde iş yerlerinde yanlız kalması yasal değilmiş bu yüzden 2 hafta işe gelmemeliydim. Merak ettiğin için teşekkür ediyorum. Benim çok rahat geçiyor hamileliğim karnım büyüdü biraz. Mide bulantısı baş dönmesi aşerme gibi hamilelik durumları yaşamadım şimdi 3,5 aylık benim bebiş, darısı başına dilerim sende sorunsuz rahat bir hamilelik geçirirsin. yaşadığın bu dönemlerde ben çok heyecanlı ve stresliydim :) sen nasılsın.
Sevgileerimlea.s.

Tekrar merhaba tere önemli bi durum yok. işyerimde kimse yoktu hamilelerinde iş yerlerinde yanlız kalması yasal değilmiş bu yüzden 2 hafta işe gelmemeliydim. Merak ettiğin için teşekkür ediyorum. Benim çok rahat geçiyor hamileliğim karnım büyüdü biraz. Mide bulantısı baş dönmesi aşerme gibi hamilelik durumları yaşamadım şimdi 3,5 aylık benim bebiş, darısı başına dilerim sende sorunsuz rahat bir hamilelik geçirirsin. yaşadığın bu dönemlerde ben çok heyecanlı ve stresliydim :) sen nasılsın.
Sevgileerimlea.s.

canım merhabalar
geçen haftaya kadar çok stresliydim kalp atışlarını duyunca o kadar çok rahatladım ki anlatamam.şimdide mide bulantılarıyla uğraşıyorum :bbo:
gün içinde devamlı mide bulantııs çekiyorum ara arada malesef çıkarıyorum
dr um 2 yi geçerse ilaç oda fayda etmezse hastanede 2-3 gün istirahate alırız seni dedi serumla besleriz seni dedi ama inşallah o evreye gelmem.
zaten artık çok rahatım kendimi hiç sıkmıyorum
bir hamilelik yaşıyorsam belirtilerini de kabul ettim.gün boyu devamlı yatıyorum
kafamı kaldıramıyorum
ama olsun bu dönemin keyfini çıkarıyoruma.s
ne güzel rahat bir hamilelik geçiriyorsun
umarım her dönemin böyle geçer ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
darısıda başıma inşallahyerimseniben
sevgiler canım...
a.s.a.s.a.s.

Senin adına çok sevindim inşallah hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın Allah bizlerede versin

Sevgili tere,
Bebeklerin ve mide bulantıların nasıl gidiyor, umarım cok bunalmıyorsundur.
Az kaldı biraz daha dayan ve bu bulantıların yakında gececegini dusunerek rahatla. Bir de benim gebelik sitelerinde en sık okudugum sey, bulantılarınız varsa ve sabahları belirli bir saatte iş için evden cıkmak zoruna kalıyorsanız normal uyanma saatinden 30-40 dakika erken uyanın ki bulantı suresi evde yasansın diyordu. ısine belki yararsa diye belirteyim istedim.
Kendine ve bebeklere cok iyi bak
Sevgiler

X