tüp bebek tedavim(HAMİLEYİM:))

tere

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
113
0
43
:nazar:herkeze kocaman kocaman sevgiler...
daha önce söylediğim dibi cuma günü kan verdim ve gebelik öçümü yapıldı.
dr um aradığında kalbim durmak üzereydi ve bana telefonda gebe olduğumu söylüyordu çok muhteşem bi duygu...allah isteyen herkeze en kısa zamanda bu muhteşem duyguyu tattırır inşallah
allah sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağımada almayı nasip etsin.
tüm sorularınıza açığım.
lütfen moralinizi yüksek tutun ve ümitsizliğe kapılmayın...
sevgiyle kalın:nazar:

SENİ ve EŞİNİ TEBRİK EDERİM.

RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.
SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIP, HUZURLA BÜYÜTMEN DİLEĞİYLE...

Ay çok Sevindim Canim Allah Kucagina Almayi Da Nasip Etsin Inşallah Amin Aman Dikkat Et Kendine Hadi Gözünaydin

:nazar:arkadaşlar bu arada hatırlatma amaçlı kısaca hikayemi anlatayım...
hiç bir tedavi yöntemi denemeden ilk olarak uzun protokol tüp bebek tedavisi yapıldı.sol tüpüm tıkalı sağ tarafta çikolata kistim var.çok inandığım ve güvendiğim bi dr la bu işe girdim.çok araştırdım yurtiçi yurtdışı her yeri araştırdım.onun için içim çok rahat ve güvenerek bu tedaviye başladım en büyük destekçim sevgili eşim ve ailem oldu.başka kimsenin haberi yoktu çünkü tüm olumsuz düşünce ve konuşmalara kendimi kapatmıştım.psikolojik olarak kendimi çok iyi hissediyordum ama buna rağmen ağladığım umutsuzluğa kapıldığım günlerde oldu ama yılmadım allah zor günlerinde kullarını çaresiz bırakmıyor,bir kapı kapanıyorsa bir kapı açılıyor...
lütfen sizde tüm enerjinizle bu olaya inanın ama kendinizi çok kaptırıp dünya nın sadece bebek ertafında döndüğünü düşünmeyin...rahat olun olabilirliğini düşündüğünüz kadar olamayabileceğini de düşünün ama asla OLMAYACAK diye düşünmeyin...
unutmayın ki düşüncelerimiz hayatımızın rotasını değiştirir...
allah tüm dileyenlere en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin inşallah...
sevgiler...:nazar:

senace ve gülgüzeli
çok teşekkürler...
darısı tüm dileyenlerin başına

canım inşallah bende bu aşılamamda çok rahatım bu benim ilk aşılamam ama 2 yıldır uğraşıyoruz doktor değiştirmek zorunda kaldım tayinci olduğum için
inşallah bu sefer olur terecim ve bende burdan hamişim diyebilirim

inşallah canım
iyi haberlerini bekliyoruz
moralini yüksek tut
sevgiler...

caniiimmmm cok ama coook sevindim allah saglikli ve hayirli bir evlat olarak kucagina verir insallah canimmm!! :))

Canım yaa inan kendim bu müjdeyi almış kadar sevindim çok şükür Rabbime dularımızı kabul etti darısı bizlere. Yaa inan o kadar heyecanlandımki içim kıpır kıpır oldu şimdi daha çok umutluyum canım Allah kucağına almayıda nasip eder inşallah
sevgilerimlee
:dance::sm_cool::teytey:

Canım yaa inan kendim bu müjdeyi almış kadar sevindim çok şükür Rabbime dularımızı kabul etti darısı bizlere. Yaa inan o kadar heyecanlandımki içim kıpır kıpır oldu şimdi daha çok umutluyum canım Allah kucağına almayıda nasip eder inşallah
sevgilerimlee
:dance::sm_cool::teytey:

çok sağol canım
inan benim içimden ne duygular geçiyor bir bilsen
hala inanamıyorum
allah hepimizin yardımcısı olsun
diğer yazılarımda yazdığım gibi lütfen umutlarınız kaybetmeyin ve olumsuz düşünen ve konuşan herkezi hayatınızdan çıkarın yada uzak durun ben öyle yaptım tedavim süresince eşim ailem ve iki dostum haricinde kimse bilmedi...
ve söylenen herşeye kulaklarımı tıkadım...
gerçi şimdi de öyle...kötü düşünen herkeze naniknanik diyorum
sizde öyle yapın
sevgilera.s.

hayırlı olsun terecim, Allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inşallah. kendine ve bebişe iyi bak...

pamuk
çok sağol canım
darısı tüm dileyenlerin başınaa.s.

çok sağol canım
darısı tüm dileyenlerin başınaa.s.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

cok cok cok sevindi allah kucagina almayi nasip etsin allah anali babali ve saglikli buyutsun :nazar:

X