Gebeliğe Hazırlık Tsh yuksekmi hamile kalmam için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer hamilelik düşünüyorsan öncesinde dahiliye gidip görün yada endokrine gerekirse önden ilaç verirler yada yönlendirirler seni. Normalde hamilelikte 2.5 altında olması lazım.

Eğer hamilelik düşünüyorsan öncesinde dahiliye gidip görün yada endokrine gerekirse önden ilaç verirler yada yönlendirirler seni. Normalde hamilelikte 2.5 altında olması lazım.
Düşünüyorum evet hatta catltalma iğne olmuştum buay acaba oo ignemi yukselttiki

Düşünüyorum evet hatta catltalma iğne olmuştum buay acaba oo ignemi yukselttiki

Olabilir bendede yükseltiyordu. İğnenin etkisi geçince normale dönüyordu. Daha sonda Hamilelikte yükseltebilir ben şimdi ilaç kullanıyorum

Olabilir bendede yükseltiyordu. İğnenin etkisi geçince normale dönüyordu. Daha sonda Hamilelikte yükseltebilir ben şimdi ilaç kullanıyorum
Dahiliye gitsemmi bilemedim iğne olalı 14gun oldu yani etksi geçmiştr herhalde cuma günü vermiştim tahlil ama dahiliye gtsem oda tsh bakarmi bidaha sağlık ocakda verd bunu

Hamile kalmak için yüksek mi bilmem ama tsh yüksekliği bebeklerde zeka geriliğine bile sebep olabiliyormuş. O yüzden onu kontrol altına almadan hamilelik düşünmeyin bence

Dahiliye gitsemmi bilemedim iğne olalı 14gun oldu yani etksi geçmiştr herhalde cuma günü vermiştim tahlil ama dahiliye gtsem oda tsh bakarmi bidaha sağlık ocakda verd bunu

Ne zaman test yapacaksın. Hamileliğin olup olmadığını öğrenip gidersen ona göre ilaç başlayabilir.

Değer yüksek değil ama gebe kalma gibi durumun varsa 2.5 altı olmalı ve bu da ilaçla 2 haftada düşer. Endokrin bölümüne aç karna gidin ona göre sağlıklı sonuç alırsın.

Ya yaptım silik çıkmıştı adet ağrım var olcam bence akintida kirmizlik var 9nda olmstum adet öğünü bekliyorum

Ne zaman yaptın silik çıktı tekrarladın mı testi

Benim 5 civarıydı ilaç kullandım 1 ay sonra hamile kaldım darısı başınıza

23ekim akşam iğne olmuştum 4-5 Kasım'da yaptim evde test silik çıktı bida yapmadım adet belirtim var hamile hissetmiyorum canım 9nu beklyicm

Umarım gelmez hakkında hayırlısı olsun.

Bende tsh yüksek çıktı 6 larda 4 aydır gebe kalmak için uğraşıyorum dogum doktoruna gittim baya bi test yaptı hepsi normal bi tsh yüksek dahiliye git dedi gittim ilaç yazdı 45 gün sonra tekrar gel dedi bende hamile kalmak istiyorum bu tarz olup kalan varmı

Bende tsh yüksek çıktı 6 larda 4 aydır gebe kalmak için uğraşıyorum dogum doktoruna gittim baya bi test yaptı hepsi normal bi tsh yüksek dahiliye git dedi gittim ilaç yazdı 45 gün sonra tekrar gel dedi bende hamile kalmak istiyorum bu tarz olup kalan varmı

Var diye duydum ilaçta vermiş ilaç kullanınca hemen normale dönüyor zaten.

X