Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ben de aldım ama tek başıma yapmak çok zor geliyor. Bir de benim basen bacak olunca arka tarafa yapmak gerekiyor. Keşke yapacak biri olsa... tek başına zor

Bunu yüze de kullansak olur mu acaba? Hiç denediniz mi ? Çok benziyor çünkü pose ve stop olan.

Çok düzenli kullanamasamda etkisi var gibi. Henüz çok yeni sayilir yinede ara ara girip olumlu/olumsuz fikrimi yazicam. Yanliz benim aldığım ultrason jeli makineyi bozacak gibi garip sesler çikiyor ve kendi kendine kapaniyor. Malesef kendi jeli çok az kaldı. Birde gliserin ile deneyeceğim. Yine olmazsa mecburen kendi jelinden alacağim

Merhaba
Ben de aldım ve sizdeki durumu merak ediyorum. Bunu yüze ve boyuna denediniz mi hic ?

Merhaba , ürünü satın aldım evet ama tedarik edemedi hepsinurada.com epey bi bekletildim 25 gün kadar sonrada tedarik edilmiyor dediler paramı kullanmış oldular 25 gun :KK43: bende satıs iptali yapıp başka siteden aldım daha dün geldi 1 kere kullandım oyuzden hiçbir fikrim yok işe yarıyormu yaramıyırmu diye :) sıcaklık verıyor baya ısıtıyor vücudu bunu söyleyebilirim kullandıkça yazarım ben

Ben de aldım ve merak ediyorum kullananlar ne durumda ?
Yüze de kullanabilir miyiz diye bi zorluyorum:KK66:
Stop ve pose videolarını izledim ve çok benziyor hem cihaz hem uygulama
Teşekkürler şimdiden

Bilgi güncelleme...

Annem cihazı hala haftada 1 defa kullanıyor, ne yaparsa yapsın eritemediği göbeğinin %80 i gitti, bu sürede kendinde fazlalık olarak gördüğü 6 kiloyu da verdi özel bi rejim yaptığını söyleyemem... Kollarında yumuşama ve selulit tarzı bir görüntü vardı onu da tamamen geçirdi, bilginize kızlar. 60+ yaşında bir kadında böyle sonuç alınıyorsa daha genç arkadaşlarda daha hızlı ve iyi sonuç alınacağı kesin.

Bu arada biz vucut için olanın bu kadar başarılı olduğunu görünce yüz için üretilmiş olanı da aldık o da yüz-gıdı daki sarkmaları gideriyor, dekolte bölgesi ve el içinde etkili sonuç veriyor.

Merhaba
Yüz için olani ile vücut için olanı çok benziyor, ama ıkisini de aldıysanız farkı en iyi siz görebilirsiniz. Ben vücut için olanı aldım ve bi cesaret Yüze de kullanmak istiyorum, sizce olur mu yaa , ayy bilmiyorum:)
Vücut için olanı annemin göbeğine denedik henüz 1 seans o yüzden pek bi fikrim yok sonuç hakkında.
Çok teşekkür ederim şimdiden

Merhaba
Yüz için olani ile vücut için olanı çok benziyor, ama ıkisini de aldıysanız farkı en iyi siz görebilirsiniz. Ben vücut için olanı aldım ve bi cesaret Yüze de kullanmak istiyorum, sizce olur mu yaa , ayy bilmiyorum:)
Vücut için olanı annemin göbeğine denedik henüz 1 seans o yüzden pek bi fikrim yok sonuç hakkında.
Çok teşekkür ederim şimdiden
Merhaba,
Vucut için kullanılan cihazla yüz için kullanılan farklı formatta. Vucut için olanı yüze kullanamazsınız.Sakın öyle bir hataya düşmeyin, geri dönüşü olmayan problem yaratır. Anneniz üşenmeden seanslarına devam ettiğinde sonuç alacak. Gün aşırı uygulama yapsın.

Merhaba,
Vucut için kullanılan cihazla yüz için kullanılan farklı formatta. Vucut için olanı yüze kullanamazsınız.Sakın öyle bir hataya düşmeyin, geri dönüşü olmayan problem yaratır. Anneniz üşenmeden seanslarına devam ettiğinde sonuç alacak. Gün aşırı uygulama yapsın.
Çok teşekkür ederim
Aynı şeyi düşündüm elbette ama destekleyici bir yanıta ihtiyacım vardı
Uygun fiyatlı bulursam stop cihazı almaya bakayım bari, damla sağlık çok zam yaptı, üstelik bilgi için mail attım geri de dönmedi, tok satıcı anlaşılan
Çok sevgiler size tekrar teşekkürler

Tripollar pose bende de var ve aylarca kullandim. Guzellik merkezlerinde yaptirdiginiz velashape, exilis gibi cihazlara benzer sonuclar gosteriyor. Isi ile cildin diri durmasini ve biraz daha ince gozukmesini sagliyor. Bu acidan yuzunuz zaten kuru ve cokukse uygulamaktan kacinabilirsiniz. Ufak capta incelmeler ve selulitte iyilesme saglasa da bu etkiler gecici. Kisa surede eski haline geri donuyor. Kalici bir sekillendirme ve yag azaltma tedavisi degil kesinlikle. Haftada birkac kez kullanacaginiz bir vucut makyaji gibi. Biraz arastirirsaniz kalici incelme saglayan dort uygulama var (soguk lipoliz, liposuction, sculpsure, vanquish) ve en uzun vadede seluliti « iyilestiren » uygulama ise hafif kesiler gerektiren cellfina ve Cellulaze uygulamalari.

Tripollar pose bende de var ve aylarca kullandim. Guzellik merkezlerinde yaptirdiginiz velashape, exilis gibi cihazlara benzer sonuclar gosteriyor. Isi ile cildin diri durmasini ve biraz daha ince gozukmesini sagliyor. Bu acidan yuzunuz zaten kuru ve cokukse uygulamaktan kacinabilirsiniz. Ufak capta incelmeler ve selulitte iyilesme saglasa da bu etkiler gecici. Kisa surede eski haline geri donuyor. Kalici bir sekillendirme ve yag azaltma tedavisi degil kesinlikle. Haftada birkac kez kullanacaginiz bir vucut makyaji gibi. Biraz arastirirsaniz kalici incelme saglayan dort uygulama var (soguk lipoliz, liposuction, sculpsure, vanquish) ve en uzun vadede seluliti « iyilestiren » uygulama ise hafif kesiler gerektiren cellfina ve Cellulaze uygulamalari.
Çok teşekkür ederim cevap için. Çok sevgiler

Ah çok teşekkür ederim hızlı yanıt:KK66:
Cuma günü tekzenden 999 tl ye sipariş verdik bugün bi baktım 1.799 tl ben şok:KK66:
Neyse umarım ise yarar
Aslında yüz için olan cihazı istiyorum o da 1.350 kendi sitesinde
Bu işe yararsa onu da almalı
Doktor uygulaması kadar oluyor mu acaba var mı kiyas bilginiz
Çok sevgiler

merhaba aldınız mı ürünün

Çok düzenli kullanamasamda etkisi var gibi. Henüz çok yeni sayilir yinede ara ara girip olumlu/olumsuz fikrimi yazicam. Yanliz benim aldığım ultrason jeli makineyi bozacak gibi garip sesler çikiyor ve kendi kendine kapaniyor. Malesef kendi jeli çok az kaldı. Birde gliserin ile deneyeceğim. Yine olmazsa mecburen kendi jelinden alacağim

bende düşünüyorum da almaya değer mi

Ben de konuyu merak ediyorum.
Hatta özelden aldım kullanıyorum yazan bir kaç kişiye de sordum.
Sağ olsun yarısı cevap verdi yarısı cevap bile vermedi.
Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.
Herkes gelişmeleri arada yazsa da bilgimiz olsa çok memnun oluruz
@OKYANUSYAA,@sedaakman,@okyanuss86 gerçi buraya da yazıyorsunuz ama
özelden de sorularımı yanıtladınız teşekkürler.:KK19:

bende düşünüyorum da almaya değermi

. Merhabalar bende ürünü almak istiyorum tavsiye edermisiniz. Etkili bir ürün mü bilgilendirirseniz cok sevinirim
Merhaba, biraz geç cvp dönüyorum ama ben hiç düzenli kullanamadım bu cihazı az önce baktım çokta pahalılaşmış duruyor bir kenarda kullanan ve fayda gören varsa paylaşabilirse ben de sevinirim

X