Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Çok düzenli kullanamasamda etkisi var gibi. Henüz çok yeni sayilir yinede ara ara girip olumlu/olumsuz fikrimi yazicam. Yanliz benim aldığım ultrason jeli makineyi bozacak gibi garip sesler çikiyor ve kendi kendine kapaniyor. Malesef kendi jeli çok az kaldı. Birde gliserin ile deneyeceğim. Yine olmazsa mecburen kendi jelinden alacağim

Merhaba;
Yorumlarınızı okudum internetten araştırdım videolarını izledim ve ürünü satın aldım.Sizin yorumlarınız benim için çok faydalı oldu kızlar:anneadayı: çok teşekkür ederim:KK28:
Benim size sormam gereken birşey var.Jelin yapısı çok mu yoğun yoksa benim elimdeki jelde mi bir sorun var?
birde jelim biterse burada gliserin kullanılabileceğinden bahsedilmiş.gliserin kullanırsam aynı etkiyi görebilir miyim?yada şeffaf jel tipinde selülit jelleri var bunları kullanabilir miyim?
Biraz temassızlık sorunu yaşadım adaptörü prize iyice oturttuğum halde sürekli turuncu ışık yanmadı ama ısı verdiğini hissettim.aldığım üründe bir sıkıntı olabilir mi?
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum:KK31:

Merhaba;
Yorumlarınızı okudum internetten araştırdım videolarını izledim ve ürünü satın aldım.Sizin yorumlarınız benim için çok faydalı oldu kızlar:anneadayı: çok teşekkür ederim:KK28:
Benim size sormam gereken birşey var.Jelin yapısı çok mu yoğun yoksa benim elimdeki jelde mi bir sorun var?
birde jelim biterse burada gliserin kullanılabileceğinden bahsedilmiş.gliserin kullanırsam aynı etkiyi görebilir miyim?yada şeffaf jel tipinde selülit jelleri var bunları kullanabilir miyim?
Biraz temassızlık sorunu yaşadım adaptörü prize iyice oturttuğum halde sürekli turuncu ışık yanmadı ama ısı verdiğini hissettim.aldığım üründe bir sıkıntı olabilir mi?
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum:KK31:

Temassizlik yok aslinda iyice adaptörün ucunu alete ittirerek takman lazim ilk kullandiğimda yerine iyice oturtamamişim bende de ayni sorun oldu. Jel evet çok yoğun kivamli. Alani küçük tutman minik minik dairesel hareketlerle turuncu işin yanana kadar ayni nokta üzerinde hareket etmen lazim geniş çalişirsan yeteri kadar isinmadiğindan turuncu işik yanmiyor buna dikkat etmen gerekir

Temassizlik yok aslinda iyice adaptörün ucunu alete ittirerek takman lazim ilk kullandiğimda yerine iyice oturtamamişim bende de ayni sorun oldu. Jel evet çok yoğun kivamli. Alani küçük tutman minik minik dairesel hareketlerle turuncu işin yanana kadar ayni nokta üzerinde hareket etmen lazim geniş çalişirsan yeteri kadar isinmadiğindan turuncu işik yanmiyor buna dikkat etmen gerekir

Yardımın için çok teşekkür ederim canım iyi ki varsın:KK200::KK68:
Ben prize sıkıca takıyorum sonra siyah ucu da cihaza takıyorum ama kendi kendine kapanıyor. 3 kere cihazın kendi kendine kapandığını ısı vermediğini görüyorum.Çok büyük daire çizmeden bacağımda dolandırdığım halde nedense 30 sn bile geçse turuncu ışık yanmıyor:KK61: Kafasına göre mi yanıyor yoksa ben mi tam sistemi oturtamadım bilemedim.
Dediğini uygulayacağım bir dahaki yapışımda ucunu sıkı sıkı takacağım.Gene dediğim sorunlar olursa aldığım firmaya gönderirim.
Bu arada eller çok yoruluyor yaparken:mad: Üst bacağı halletsem de arka baldır ve kalça kısmında çok verim alamıyorum gibi geliyor:KK43:
Jele gelince aşırı kıvamlı ve yapış yapış.Bir milyarlık ürün alıyoruz içine 120ml koymuşlar.tavsiyeler üzerine gliserini denedim ama pek beğenmedim.Çünkü gliserin sürülürse bol keseden sürmek gerek.Az sürülürse ten emiyor ve emdiği kısma sürünce ısı daha çok hissediliyor.
elimdeki jel biterse ultrason jeli almayı planlıyorum:anneadayı:
Bir de sana sorum şu olacak.Sen high'da mı yapıyorsun?

Yardımın için çok teşekkür ederim canım iyi ki varsın:KK200::KK68:
Ben prize sıkıca takıyorum sonra siyah ucu da cihaza takıyorum ama kendi kendine kapanıyor. 3 kere cihazın kendi kendine kapandığını ısı vermediğini görüyorum.Çok büyük daire çizmeden bacağımda dolandırdığım halde nedense 30 sn bile geçse turuncu ışık yanmıyor:KK61: Kafasına göre mi yanıyor yoksa ben mi tam sistemi oturtamadım bilemedim.
Dediğini uygulayacağım bir dahaki yapışımda ucunu sıkı sıkı takacağım.Gene dediğim sorunlar olursa aldığım firmaya gönderirim.
Bu arada eller çok yoruluyor yaparken:mad: Üst bacağı halletsem de arka baldır ve kalça kısmında çok verim alamıyorum gibi geliyor:KK43:
Jele gelince aşırı kıvamlı ve yapış yapış.Bir milyarlık ürün alıyoruz içine 120ml koymuşlar.tavsiyeler üzerine gliserini denedim ama pek beğenmedim.Çünkü gliserin sürülürse bol keseden sürmek gerek.Az sürülürse ten emiyor ve emdiği kısma sürünce ısı daha çok hissediliyor.
elimdeki jel biterse ultrason jeli almayı planlıyorum:anneadayı:
Bir de sana sorum şu olacak.Sen high'da mı yap

Arkadaşlar ben de uzun uzun düşündükten sonra tripollar pose satın aldım. 2 haftaya yakın bir zamandır kullanıyorum. Umut vadettiğini söyleyebilirim. Ben normal kilodayım. Fakat dışardan bile farkedilebilir selülitlerim var. Üst bacak ve popo bölgesinde birer gün arayla kullanıyorum. Bugün 6.seansımı uyguladım. Artık ciddi farklar görmeye başladım. Bir kere cildim acayip pürüzsüzleşti. Selülitlerimde de bayağı bir gerileme oldu. Popomsa daha yuvarlak. Yaklaşık 4 yıl önce bir güzellik merkezinde radyofrekans yaptırmış ondan da çok memnun kalmıştım. Bu cihazdan aynı hızla sonuç alamasam da yine de başarılı. İstikrarlı bir şekilde devam ediyorum. Ayrıca beraberinde biraz da kaslarımı güçlendirici egzersizler de yapıyorum. İçtiğim su miktarını da biraz daha yükselttim. Cildim daha gergin ama bedenen inceldim diyemem. Belki vücudum gevşek olmadığı içindir bilemiyorum. İlgilenenler için paylaşmaya devam edeceğim. Kızlar sizde de aynı mı bilmiyorum ama ben de cihazı fişe takıp ilk kullanmaya başladığımda termostat mı geç devreye giriyor yoksa cihazda mı bir sıkıntı var bilmem turuncu ışık beş on dakika hiç yanmıyor. Bu arada ben high da kullanıyorum. Fakat bacak arka ve iç kısımlarında bazen dikkat etmek gerekiyor. Çünkü yakabiliyor.

Merhaba, ben de yapılan yorumlar neticesinde bu ürünü aldım kullanan arkadaşlara bir sorum olacak cihaz çalışırken Tenimize temas halinde iken bir titreşim yapıyor mu? Benimki bazen yapıyor hafif bir titreşim ve ses ile çalışıyor bazense ses ve titreşim hiç olmuyor acaba cihaz mı problemli

Merhaba hanimlar, bende bu cihazi yeni keşfettim iki dogum yaptim karin derim dogumlardan dolayi sarkma yasadi. Karin Derim burusuk ve sarkik duruyor. Zayifim ama bu goruntuyi toparlamak adina bu cihaz etkilimidir kullanan arladaslar bilgi verirae sevinirim. Cilt sıkılaşmasi sagliyormu? Kullananlar yorum yaparsa.cok sevinirim

Merhaba, ben de yapılan yorumlar neticesinde bu ürünü aldım kullanan arkadaşlara bir sorum olacak cihaz çalışırken Tenimize temas halinde iken bir titreşim yapıyor mu? Benimki bazen yapıyor hafif bir titreşim ve ses ile çalışıyor bazense ses ve titreşim hiç olmuyor acaba cihaz mı problemli
. Merhabalar bende ürünü almak istiyorum tavsiye edermisiniz. Etkili bir ürün mü bilgilendirirseniz cok sevinirim

Arkadaşlar bu ürünü 2017 Şubatta alıp kullandım. Her 3 günde 1 ortalama 30dk göbek üzerinde uygularak diet desteğiyle yaklaşık 7 hafta sonunda göbekten kurtuldum sayılır. Artık ihtiyaç kalmadığı içi cihazı Satmaya karar verdik.. Satmadan önce yeni alacak kişi açısından hijyenik olsun diye servisine gonderip uç başlığını sıfırıyla değiştirttik.. Sıfırıyla başlığı değişince sadece 1 kez deneme amaçlı açtık..Almak isteyenlere uygun fiyata verebilirim Lutfen özelden yazınız.. Ürünün püf noktası kendi jelini kullanmak diyetle destekleyip 3günde bir hiç ama hiç aksatmadan kullanmak... Hergun 20dk sporla da desteklenirse sıkılaşma artıyor.. Cihazı almak isteyenler özelden ulaşsınlar..

Bilgi güncelleme...

Annem cihazı hala haftada 1 defa kullanıyor, ne yaparsa yapsın eritemediği göbeğinin %80 i gitti, bu sürede kendinde fazlalık olarak gördüğü 6 kiloyu da verdi özel bi rejim yaptığını söyleyemem... Kollarında yumuşama ve selulit tarzı bir görüntü vardı onu da tamamen geçirdi, bilginize kızlar. 60+ yaşında bir kadında böyle sonuç alınıyorsa daha genç arkadaşlarda daha hızlı ve iyi sonuç alınacağı kesin.

Bu arada biz vucut için olanın bu kadar başarılı olduğunu görünce yüz için üretilmiş olanı da aldık o da yüz-gıdı daki sarkmaları gideriyor, dekolte bölgesi ve el içinde etkili sonuç veriyor.

Merheba son durum nedir acaba?
Biz de anneme vücut için olanini aldık. Yüz için olanı (stop) bulamıyoruz ama tedarikten mi kalktı acaba
Sevgiler

bayanlar bu arada tripollar kesinlikle kavitasyon degil lazer de degi. tripollar sadece radyofrekans yayan bir alet. sakin kavitsyonla karistirmayin.ancak kavitasyon sonrasi kesin (eger gymnastik yapilmazsa) olusan sarkmalar adina (lpg de bunun adina birer bir ancak onu kendin yapamiyorsun) en etkin toparlama yontemidir. bunu cok iyi bilip etut etmek gerek. ayrica tripollar tag kirici degildir sadece lokal bolgeleri sikilastiricidir. ancak yaydigi isidan dolayi oradaki ust bolgede olusan yaglari oynatir. su icmen gerek islem oncesi ve sonrasi su icmiyorsan ve yuruyus yapmiyorsan yine gercek manada faydasi yok. ben doktorda yaptirmistim ancak ev tipini bilemedim ve arastimasindayim
Merhaba
Konu ile ilgili ayrıntı ararken buldum sizi, gerçekten ise yarıyor mu, tekzenden sipariş verdik gelecek, kullandıysanız ayrıntı verebilir misiniz lütfen
Sevgiler

Bilgi güncelleme...

Annem cihazı hala haftada 1 defa kullanıyor, ne yaparsa yapsın eritemediği göbeğinin %80 i gitti, bu sürede kendinde fazlalık olarak gördüğü 6 kiloyu da verdi özel bi rejim yaptığını söyleyemem... Kollarında yumuşama ve selulit tarzı bir görüntü vardı onu da tamamen geçirdi, bilginize kızlar. 60+ yaşında bir kadında böyle sonuç alınıyorsa daha genç arkadaşlarda daha hızlı ve iyi sonuç alınacağı kesin.

Bu arada biz vucut için olanın bu kadar başarılı olduğunu görünce yüz için üretilmiş olanı da aldık o da yüz-gıdı daki sarkmaları gideriyor, dekolte bölgesi ve el içinde etkili sonuç veriyor.
Yüz için olani nereden aldınız, nette çok kargaşa var fiyat konusunda. Hâlâ kullanıyor musunuz? Çok merak ediyorum

Ben de aldım ama tek başıma yapmak çok zor geliyor. Bir de benim basen bacak olunca arka tarafa yapmak gerekiyor. Keşke yapacak biri olsa... tek başına zor

Ben de aldım ama tek başıma yapmak çok zor geliyor. Bir de benim basen bacak olunca arka tarafa yapmak gerekiyor. Keşke yapacak biri olsa... tek başına zor

Ah çok teşekkür ederim hızlı yanıt:KK66:
Cuma günü tekzenden 999 tl ye sipariş verdik bugün bi baktım 1.799 tl ben şok:KK66:
Neyse umarım ise yarar
Aslında yüz için olan cihazı istiyorum o da 1.350 kendi sitesinde
Bu işe yararsa onu da almalı
Doktor uygulaması kadar oluyor mu acaba var mı kiyas bilginiz
Çok sevgiler

Ah çok teşekkür ederim hızlı yanıt:KK66:
Cuma günü tekzenden 999 tl ye sipariş verdik bugün bi baktım 1.799 tl ben şok:KK66:
Neyse umarım ise yarar
Aslında yüz için olan cihazı istiyorum o da 1.350 kendi sitesinde
Bu işe yararsa onu da almalı
Doktor uygulaması kadar oluyor mu acaba var mı kiyas bilginiz
Çok sevgiler

Ben doktor uygulaması yaptırmadım daha önce hiç ama düzenli kullanımda işe yarayacağını düşüniyorum çünkü ben bir hafta kadar uygulamıştm selülitlerimde gözle görülür bir düzelme olmuştu ki sadece bir iki kullanımda olmuştu hatta arkadaşım farketmişti düzenli kullanımda çok daha iyi sonuçları olur.

Ben doktor uygulaması yaptırmadım daha önce hiç ama düzenli kullanımda işe yarayacağını düşüniyorum çünkü ben bir hafta kadar uygulamıştm selülitlerimde gözle görülür bir düzelme olmuştu ki sadece bir iki kullanımda olmuştu hatta arkadaşım farketmişti düzenli kullanımda çok daha iyi sonuçları olur.
Peki çok teşekkür ederim
Kullanalım bakalim ayrıntıları ve gelişmeleri paylaşırız yine
Çok sevgiler ‍♀️

Merheba son durum nedir acaba?
Biz de anneme vücut için olanini aldık. Yüz için olanı (stop) bulamıyoruz ama tedarikten mi kalktı acaba
Sevgiler
Damla Sağlık ürünün distrübütörü isterseniz mail atın veya arayın.

Yüz için olani nereden aldınız, nette çok kargaşa var fiyat konusunda. Hâlâ kullanıyor musunuz? Çok merak ediyorum
Webdenal sitesinden satın aldık fakat yüz cihazı sadece 5 kere falan kullanıldı ve bir köşede duruyor. Vucut cihazını ise annem hala zaman zaman kullanıyor.

Damla Sağlık ürünün distrübütörü isterseniz mail atın veya arayın.

Webdenal sitesinden satın aldık fakat yüz cihazı sadece 5 kere falan kullanıldı ve bir köşede duruyor. Vucut cihazını ise annem hala zaman zaman kullanıyor.
Taman cevap varmış burda zaten çok teşekkür ederim

X