Göz Makyajı travestiye benzedim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar iş yerinin kuaförüne gitmek zorunda kaldım dedim ki sadece çıkanları al ama resmen kaşımın ortasına 2 sıra girmiş kaşımı oymuş travestiye döndüm napcam ben çok üzülüyorum ya tekrar çıkamazsa :KK61:ciguli gibi oldum :KK43:((((

lütfen fikir verin
Vah canıııımm : ( çok kötü bir durum yaa bir keresinde ben kendim mahvetmiştim kaşlarımı sonra anladım ki kaş çok önemliymiş hemen mi belli olur ya ufacık hata.. Hemen kaş boyasıyla tadilata geçmiştim bir süre sonra sanki iyi gibi geldi ya da gözüm mü alıştı bilemedim : ) yapacak tek bir şeyin var kaşını boyamak ama abartısız yani anladın sen.. Ama ben olsam bana onu yapan kuaförü bin pişman ederdim.. Ben kendime bile ne kadar kızmıştım oturup ağladım sinirden başkası bana onu yapmış olsa daha fena.. Neyse canım sonuç olarak beyin şoklamasını atlattıktan sonra herşey normale dönecek.. Hele ki bir iki hafta geçsin değme keyfine gelecek kız onlar yerine şimdi sana onları ölümüne kaybettin gibi bir his geliyor anlıyorum ben bilirim ama çok şükür kökü sende.. : ))

Aktarlarda var evet, internet üzerinden de alabilirsiniz, önceki mesajımı düzenledim ama buraya da yazayım ; saçım için kullanırken, saçımı ayrı vücudumu ayrı yıkadım, aktar uyardı vücuduna değdirme tüylerin artar diye. Tümden yıkanmam gerektiğinde sade şampuanla yıkandım

aa baya etkili demekki, uyardığın için de teşekkür ederim çok faydalı bir bilgi oldu...
Maybeline kaş dövmesi edinin.
Sürün ve 1 saat bekleyip soyun.
Bayağı işer yarıyor, 3 4 gün de boya ya da düzeltmeye ihtiyaç kalmıyor.

aa hiç kaş dövmesi duymamıştım, ufkum açıldı : )
Ben kalemle doldurup idare ettim kaş kalemi çıkar merak etme 🙏

kaş kalemi normalde kaşımın yan tarafı için kullanıyordum zaten, teşekkür ederim : )

3 tam 1 robot 3 tam 1 robot böylemi oldu canım :KK70:
Screenshot_20200817-135103_Google~2.jpg
15 gün sonra çıkar dert etme.

3 tam 1 robot 3 tam 1 robot Çam terebentini ile ilgili küçük bir uyarı yapayım, çok keskin kuvvetli bir yağdır, önce kolunuzun içine minik bir alana sürüp bir gün bekletin, alerjiniz ya da hassas cildiniz var ise yanma etkisi yapabilir, denemeden kaşınıza sürmeyin, yanma hissederseniz zeytinyağı ile seyreltin

Vah canıııımm : ( çok kötü bir durum yaa bir keresinde ben kendim mahvetmiştim kaşlarımı sonra anladım ki kaş çok önemliymiş hemen mi belli olur ya ufacık hata.. Hemen kaş boyasıyla tadilata geçmiştim bir süre sonra sanki iyi gibi geldi ya da gözüm mü alıştı bilemedim : ) yapacak tek bir şeyin var kaşını boyamak ama abartısız yani anladın sen.. Ama ben olsam bana onu yapan kuaförü bin pişman ederdim.. Ben kendime bile ne kadar kızmıştım oturup ağladım sinirden başkası bana onu yapmış olsa daha fena.. Neyse canım sonuç olarak beyin şoklamasını atlattıktan sonra herşey normale dönecek.. Hele ki bir iki hafta geçsin değme keyfine gelecek kız onlar yerine şimdi sana onları ölümüne kaybettin gibi bir his geliyor anlıyorum ben bilirim ama çok şükür kökü sende.. : ))
ay ne bileyim korktum biraz çıkmaz diye : ( Kuaförü görsen yok normal sana öyle geliyor diyor bir de :KK70: haplı gibiydi zaten kafası güzeldi sanırım

Kaşınızın fotoğrafını gördüm. Bence sorun edecek bir şey yok. Gözünüze tuhaf geliyor olabilir alışmadığınız için ancak kötü durmuyor.

Benimse bir kaşımın bir tarafı aşırı döküldü. Nasıl olduğunu bile anlamadım. Mecburen dışarı çıkarken kalem vs. kullanıyorum ancak daha çok döküyor gibi hissediyorum. Bakım yağı aldım, bakalım.

Bu süreci atlatabilmek için başka öneri varsa açığım. Keşke işe gidip gelmek zorunda olmasaydım da boyamadan bekleyebilseydim.

Son düzenleme:
Kaşınızda bir şey yok ki, gayet güzel görünüyor. Benim doğal hali bundan ince, hiç Ciguli ya da travesti gibi olduğumu düşünmemiştim. Alışmadığınız için kötü geldi size sanırım. Kaş farıyla doldurabilirsiniz, kaleme göre daha doğal duruyor ama bende dökülme yapıyor zaman zaman. Hiç ellemeseniz de olur, çıkar hemen. Küseceğini sanmıyorum bir kere almayla.

ay ne bileyim korktum biraz çıkmaz diye : ( Kuaförü görsen yok normal sana öyle geliyor diyor bir de :KK70: haplı gibiydi zaten kafası güzeldi sanırım
Bi soğuk su isteyip suratına fırlatsaydın gelirdi kendine sonra tekrar bakmasını söylerdin kaşlarına..bu kuaförler zaten bazıları için söylüyorum karşıdakini aptal falan sanıyor birşey istiyorsun kendi kafasına göre yapıp hah süper oldu falan.. Ayy içim bayıldı unutmaya çalış canım bu zor günler geçeçek 🤣

öğle arasında mı gittiniz kuaföre? :KK70:

mesai arkadaşlarınıza çok kızmayın olur mu.. bir nevi şok durumu olacak bu da. tepkilerinden tamamen mesul sayılmazlar :KK70:

editto: gördüm. daha eğlenceli bir şekilde oldu zannetmiştim :olamaz: endişelenmeyin belli bile olmuyor

Yani kaşın ne gibi bir acelesi olabilir de bilmediğiniz bir yerde aldırdınız anlamadım. Kaş önemli öyle her yerde aldirilmaz. Hele bir küserse o kaş bir daha kolay kolay çıkmaz. Sarımsak surun gece kokmaz sabaha korkmayin

X