Göz Makyajı travestiye benzedim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar iş yerinin kuaförüne gitmek zorunda kaldım dedim ki sadece çıkanları al ama resmen kaşımın ortasına 2 sıra girmiş kaşımı oymuş travestiye döndüm napcam ben çok üzülüyorum ya tekrar çıkamazsa :KK61:ciguli gibi oldum :KK43:((((

lütfen fikir verin
Gel annem gel canim yalniz değilsin.. :)

arkadaşlar iş yerinin kuaförüne gitmek zorunda kaldım dedim ki sadece çıkanları al ama resmen kaşımın ortasına 2 sıra girmiş kaşımı oymuş travestiye döndüm napcam ben çok üzülüyorum ya tekrar çıkamazsa :KK61:ciguli gibi oldum :KK43:((((

lütfen fikir verin
Kalem çek doldur oraları merak etme çıkar benimde oldu bir ara öyle şimdi eski haline döndü 🤗

lütfen fikir verin

Kaşın küsebilmesi gibi bir durum var, kulak pamuğu ile çam terebentini sürün desteklesin, yalnız etrafına bulaştırmayın tüylenme yapar çam terebentini, bir müddette düzeltmek için bile aldırmayın, kaş kalemi, boya vs kimyasal şeyler asla sürmeyin

Kaşın küsebilmesi gibi bir durum var, kulak pamuğu ile çam terebentini sürün desteklesin, yalnız etrafına bulaştırmayın tüylenme yapar çam terebentini, bir müddette düzeltmek için bile aldırmayın, kaş kalemi, boya vs kimyasal şeyler asla sürmeyin
çam terebentin yağı işe yarıyor mu siz denediniz mi ?

çam terebentin yağı işe yarıyor mu siz denediniz mi ?

Saçlarım için şampuanın içine katarak denedim, zayıf ince telli saçlarım aralarda seyrelmeler başlamıştı işe yaradı, bir ay sonra seyrelen yerler tüylendi, sonra saç olup uzadı. Kaşlarım da seyrek onlara da dediğim gibi kulak çubuğu ile sürerek denedim, tatlıses kaşı gibi olmadı ama aralardaki seyreklikler kapandı, biraz daha gür oldu. Kaşın belli bir yapısı var onu asla aşamıyorsunuz ama biraz destekle toparlanıyor, bıraksam hepsi dökülecekti, bu arada saçım için kullanırken, saçımı ayrı vücudumu ayrı yıkadım, aktar uyardı vücuduna değdirme tüylerin artar diye. Tümden yıkanmam gerektiğinde sade şampuanla yıkandım

Saçlarım için şampuanın içine katarak denedim, zayıf ince telli saçlarım aralarda seyrelmeler başlamıştı işe yaradı, bir ay sonra seyrelen yerler tüylendi, sonra saç olup uzadı. Kaşlarım da seyrek onlara da dediğim gibi kulak çubuğu ile sürerek denedim, tatlıses kaşı gibi olmadı ama aralardaki seyreklikler kapandı, biraz daha gür oldu. Kaşın belli bir yapısı var onu asla aşamıyorsunuz ama biraz destekle toparlanıyor, bıraksam hepsi dökülecekti
benim kaşım var aslında yani yan tarafları seyrek ama ortası gür o yüzden işe yarar heralde çok teşekkür ederim, aktarlarda bulabilirim heralde bu yağı

benim kaşım var aslında yani yan tarafları seyrek ama ortası gür o yüzden işe yarar heralde çok teşekkür ederim, aktarlarda bulabilirim heralde bu yağı

Aktarlarda var evet, internet üzerinden de alabilirsiniz, önceki mesajımı düzenledim ama buraya da yazayım ; saçım için kullanırken, saçımı ayrı vücudumu ayrı yıkadım, aktar uyardı vücuduna değdirme tüylerin artar diye. Tümden yıkanmam gerektiğinde sade şampuanla yıkandım

Maybeline kaş dövmesi edinin.
Sürün ve 1 saat bekleyip soyun.
Bayağı işer yarıyor, 3 4 gün de boya ya da düzeltmeye ihtiyaç kalmıyor.

Şöyle oldu

Eklentiler

• sketch-1597661174740.png
    sketch-1597661174740.png
    553,7 KB · Görüntüleme: 145
X