Transfer sonrasında 5. Gün

Merhaba hanımlar, bugün benim transferden sonrası 5. Günüm.

Bana 18.04. tarihinde iki tane 5. gün embriyosu (blastokist) yerleştirdiler. Bugün erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi gözüktü. Sizce bu doğru mu. Belirti olarak tek bel ağrısı var.
Eki Görüntüle 3418414 Eki Görüntüle 3418417
Gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bende 5 embriyosuyla transfer olmuş 6.gün silik çizgiyle öğrenmiştim. Hatta emin olmayıp test gününe kadar her sabah başka başka markalardan aldığım ucuz kaset testlerle evde yapmıştım.

Gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bende 5 embriyosuyla transfer olmuş 6.gün silik çizgiyle öğrenmiştim. Hatta emin olmayıp test gününe kadar her sabah başka başka markalardan aldığım ucuz kaset testlerle evde yapmıştım.
Gözünüz aydın tebrik ederim canım. Hamile misiniz 😍

Az kalmış ama size günler geçmek bilmiyordur 😊 benim de bir hafta sonra. Allah güzel ve sevindirici haberler almayı nasip etsin size 🌸💓
Amin inşallah canim hepimize nasip eder inşallah ❤️ sende ne tür belirtiler var? bende hiç bir belirti yok bel ağrısı haricinde. Göğüslerin falan hiç birsey hissetmiyorum

1000122362.jpg

Ya kızlar nasılsınız ben sanki regli olacakmışım gibi hissediyorum aynı öyle belim ağrıyor test aldım ama yapmıyorum niye aldım onu da bilemiyorum 🙈 sizde durumlar nedir varmı aranızda benim gibi hisseden

X