Transfer sonrası 7. gün

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah kızlar pozitifleride hayırlısı ile ilerlemesini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 benimde 3.güm embriyosu 2 adet transfer edildi 4 mayısta transfer gününü saymazsak 6. Günü bugün ilk 3 gün bel ağrısı ara ara kasıklarda sancı batmalar sonrasında gaz sancısı ve rahimde ara ağrılar oldu dünde regl ağrısı gibi ağrı oldu bugünde ara ara batmalar var ve kasıklarımda regl olacam gibi ağrı oluyor ayaklarım transfer günğnden beri ısınmadı hiç ve bugün göğüslerimde biraz ağrı var test için erken diye düşünüyorum açıkçası cesaretimde yok :KK43: salı günü kan vermemi söyledi doktorum acaba tutunmuşmudur Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah kızlar pozitifleride hayırlısı ile ilerlemesini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 benimde 3.güm embriyosu 2 adet transfer edildi 4 mayısta transfer gününü saymazsak 6. Günü bugün ilk 3 gün bel ağrısı ara ara kasıklarda sancı batmalar sonrasında gaz sancısı ve rahimde ara ağrılar oldu dünde regl ağrısı gibi ağrı oldu bugünde ara ara batmalar var ve kasıklarımda regl olacam gibi ağrı oluyor ayaklarım transfer günğnden beri ısınmadı hiç ve bugün göğüslerimde biraz ağrı var test için erken diye düşünüyorum açıkçası cesaretimde yok :KK43: salı günü kan vermemi söyledi doktorum acaba tutunmuşmudur Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın
İnş tutunur bnm de bugun 8.günüm bn de evede yapmaya korkuyorum valla umarım pozitifizdir 🙏🏻

Selam canlar bugün transfer sonrası 7. günüm. Yumurtaliklarim ağrıyor ve transferin ikinci gününden beri aşırı belim ağrıyor. Rahmimdede ağrı var hafif... sizdede olmuş muydu? 2 tane dondurulmuş 5. gün embriyosu yerleştirdiler.
8. Gündeyim idrarda negatif görüp kanda pozitif çıkan varmı çok tedirginim kendimi alıkoyamıyorum

Ayyy maşallah canım darısı benim başıma banada dua edermisin lütfen benim de olacak ikinci transfer adetimi bekliyorum doktorum iki tane 5 gün embriyosu transfer edeceğini söylemişti senin ikiside tutu mu 🤲😇
Ay hadi inşallah kolaylıkla geçer canim cok sabırlı ol 🥰 kendini strese sokma. Evet ikiside tuttu şükür

X