Transfer sonrası 9.gün kan sonucu

Hayatbirumutt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
244
472
27
Kızlarrr transferin 9.günden itibaren kan sonuçlarınız nasıl başladı ve nasıl ilerledi benim 5.gün embriyosu 9.gün 78 di yarın tekrar vereceğim inşallah sağlıkla artar 🤲🏻🤍 dua edin bana …

Sonra nasıl devam etti inşallah herşey yolunda ilerliyordur şuan benim daha önce kayıplarım var o yüzden bu korku hiç çıkmıyor içimden malesef
Rahat ol cm benim bende senin gibiydim ilk ogrendimde korkdum cok dusuk diye benim ilk gebelik ilk transfer daha once sukur kaybim da olmadi deneyimde insalh bunu sag saglim kucagima alirim bekliyen herkesde

Kızlarrr transferin 9.günden itibaren kan sonuçlarınız nasıl başladı ve nasıl ilerledi benim 5.gün embriyosu 9.gün 78 di yarın tekrar vereceğim inşallah sağlıkla artar 🤲🏻🤍 dua edin bana …
Benim 11. Gün 227 dıydı sanırım çok yüksek rakam beklemeyin rakamlarada takılmayın hiç şuan pozitif gününüze göre gayet iyi

Bugün 11.gün değerim 242 ye yükselmiş çok şükür kızlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌸🤲🏻🤲🏻
Canım hayırlı olsun çok sevindim 🥳🤩 benimde bugün 10.günüm yarın test vereceğim ama 2 gündür bütün belirtilerim kayboldu hiç bişey hissetmiyorum ne karın ağrısı ne bel ağrısı ne başka bişey. Göğüs ağrım vardı şiddetli o da bir tık azaldı sanki.Sende süreç nasıl ilerledi biraz bahseder misin

Canım hayırlı olsun çok sevindim 🥳🤩 benimde bugün 10.günüm yarın test vereceğim ama 2 gündür bütün belirtilerim kayboldu hiç bişey hissetmiyorum ne karın ağrısı ne bel ağrısı ne başka bişey. Göğüs ağrım vardı şiddetli o da bir tık azaldı sanki.Sende süreç nasıl ilerledi biraz bahseder misin
İnan hiç belirti arama herkeste değişik oluyor Çünkü benim bi göğüs hassasiyetm olmuştu devam ediyor az biraz şuan onun dışında hiçbi belirtim yok

Çok tşk ederim darısı hepinize inşallah çok güzel sonuçlar alalm sağlıkla devam etsin 🤲🏻🤲🏻

X