Transfer sonrası 7.gün beta hcg 2 çıktı

Melikke58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
13
5
25
Kızlarr 5. Gün embriyosu taze transfer oldum bu gün 9. Günüm idrar testleri negatif çıkıyor 7. Gün dayanamayıp kan vermiştim 2 çıkmış beta böyle olup 12-15 gün yükselen var mı değeri acaba

Kızlarr 5. Gün embriyosu taze transfer oldum bu gün 9. Günüm idrar testleri negatif çıkıyor 7. Gün dayanamayıp kan vermiştim 2 çıkmış beta böyle olup 12-15 gün yükselen var mı değeri acaba
Merhaba benimde beta dusuk çıktı acaba sizin sonuç ne oldu

Benim 8. Gunumdu dün 0.51 çıktı kahverengi lekelenmem oldu 3. Gün embriyosu
Peki son durum nedir benim de yedinci gün 1.8 çıktı diye ilaçları bıraktım bugün onuncu gün hafif lekelenmem geldi yarın adet günüm adet olacağım diye mi yoksa tutunma belirtisi mi bilemedim herhalde tutmamıştır diye ilaçları da bıraktım ilaçları bırakmakla iyi mi ettim bilmiyorum böyle olup da yükselen var mı acaba

Peki son durum nedir benim de yedinci gün 1.8 çıktı diye ilaçları bıraktım bugün onuncu gün hafif lekelenmem geldi yarın adet günüm adet olacağım diye mi yoksa tutunma belirtisi mi bilemedim herhalde tutmamıştır diye ilaçları da bıraktım ilaçları bırakmakla iyi mi ettim bilmiyorum böyle olup da yükselen var mı acaba
Bence erken birakmissiniz 3nci gun embriyosu icin diyolar 12nci gun test yapin

Benim betam 0.17 ye düştü maalesef negatif sonuç o yüzden ilaçları biraktm ama yine lekelenmelerim devam ediyor

5. Gün

Eklentiler

• IMG_3027.png
    IMG_3027.png
    578,3 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_3027.png
    IMG_3027.png
    578,3 KB · Görüntüleme: 20
X