trambolin diyetim....

Merhaba,

Bende yeni aldım trambolin henüz 2 gün oldu başlayalı. Yoğurt diyeti dediğiniz nasıl bir diyet?

et sotelerin yanında yoğurt yiyorum herşeyden bir kaşık tabağa koyuyorum.5 i bir arada içiyorum şimdi karbonatlı suya başladım.netten bakıyorum bilgilerin yarıyanını kullanıyorum ,yogurt süper yag yakıcı bişey tranbolindede süper fark oluyor ben 10 kg verdim ama herkez 20 kg sandı sıkılaşma oldu.sabah bir kase yoğurt form kraker çay okadar arada meyva fakat ben çay tarifi içiyorum süper iyi geliyor.1 litre kaynayan demliğe çay biraz nane limon portakal greyfurt bunları sıkıyorum demliğe atıyorum hepsi bir 5 dk kaynıyor süper sakarin atıp içiyorum.

deprosyana girdiğimde 1 ayda verdim 15 kg kadar .bunalımda olmakta istemem allah korusun birdaha göstermesin.şu çağda şu kiloya bi çare bulamadılar ne diyim ki kansere bile buluyolar şu çıtır olabilmek için ödediğim paralara yazık .geçen gençliğime artık ona buna bakmak imrenmek ahh çekmek istemiyorum.yaza az kaldı .inat edicem başarıcagım inşallah.özellikle aldatılmak hemde kilolusun diye ne kadar kötü dimi?çıtır çıtır çıtır alsana katır :)...............neyse yola devam at geçmişi önüne bak kızım.3 çocuğum var fakat bunlar bahane olmamalı.biliyorum.

arkadaşlar bende aldım trambolin delta marka 102likten ama kalori sayacı yok alanlar genelde şikayetçi 5dkda ne kadar kalori yakıyor bilginiz varmı?

şöyle söyleyim ortalama yürüyüş bandında 11 dk 6.5 hızla 100 klari yakıyosun yaklaşım 1300 km yürümüş oluyosun trambolin de bilmiyorum ama

Bende trambolin aldım ama youtubede videolar var ondan mi yaptınız yoksa sadece zipladiniz mi . Ne kadar süre kullandınız gunde

X