Trabzona gelin gelmiş olan var mı?

blackberryy20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
98
71
28
Kızlar eşimi çok severek evlendim ama trabzona ve hele de ailesine alışamıyorum; konuşmaları, hayata bakış açıları, tavırları vs bana hiç ama hiç uymuyor yinede makul ölçüler de görüşmeye çalışıyorum ama eşim bu konuda benden beklentili gitmemi onları davet etmemi filan bekliyor ama dediğim gibi ben çok çok az görüşmek taraftarıyım en basitinden aşırı küfürlü konuşuyorlar bundan hiç hoşlanmıyorum :KK43: ben büyükşehir de büyüdüm ve şuan yaşadığımız yer köy gibi bir yer buraya hiç alışamadım insanlarına, çevreye, doğasına haliyle de çok üzgün hissediyorum :KK43: şuan için burdan taşınmak gibi bir durum söz konusu değil ama dertleşmek amacıyla buraya yazdım var mı benim gibi trabzon gelinleri:KK43:

Ben arsin'deyim. Ama hiç sevemedim buraları hiç alışamadım nerdeyse 1 sene olacak geleli :KK43: insanları çok hoyrat küfürbaz yada benim çevrem mi öyle bilmiyorum. Baya yalnızlık çekiyorum ailemde uzakta, eşim iyidir sağolsun ama zaman zaman niye evlendim diye sorgular oldum yani

naptın nasıl gidiyor benim de il atamam buraya çıktı 4 senedir buradayım ama hiç alışamadım insanları soğuk gidip gezilecek yer yok ve çok kabalar

X