bu ilişkiye başlasam mı?

sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.

Hoşuma gittiği için, altı üstü bir kahve davetini kabul etmiş olduğum bir erkek, benimle ikinci buluşmasında bana böyle bir cevap verecek olsa, adamın laubâli, pespaye ve sıradan bir hanımsalak olduğunu görür, buz gibi olur, yürür giderim.

Ha üstelik bir de bu adamın, canı istediğinde ele güne karşı gayet derli toplu bir insan özellikleri gösterdiğini görmüş olsam, beni böyle densizliklere uygun görmekte bir sıkıntı görmediğini anlar, yürüyüp gitmeden önce ağzına beton döşer öyle giderim.

Sevişmeyecekseniz zaten o yürür gider kısa zamanda. Ha, sevişirseniz de gider de, oralara girmiyorum artık...

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
hayır yani bu tavırlarından hiç hoşlanmıyorum da ısrarla peşimi de bırakmıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
ha bu arada çok zeki ve eğlenceli biri.
ilişkiye devam etme konusunda çok kararsızım?
Ayyyy çok itici bence .Abaza abaza hareketler.Kaç canım engelle suratına bile bakma .Daha yeni geldin bu ne hız

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
Senin beklentin ciddi ilişki ve evlilik, onunki takılmak. bence gayet niyetini belli etmiş neden değişmesini umuyosun ki? Herkesin yaşam tarzı farklı olabilir. Önemli olan birbirini kandırmamak, aldatmamak. Bence saygı duyduğunu ama senin düşüncene ters olduğunu söyle ve yolla

İş yerine geldiği gibi kartal gözlerle kesip kız bulmuş kendine,ilk buluşmadan niyetini söylemiş, ikinci buluşmada 'seni ne mutlu eder?' sorusuna sex demiş. Her fırsatta seni eve çağırmış.
Madem 'evlenmeden olmaz'cı birisin bu adama sümüğünü atmaman lazim

Belki kendime aşık ederim o da iş çıkışı eve karpuz getiren aile babası olur diyor 😂😂

Vay be erkeğe bak direk cinsellik sonra nerde gördüm ben seni
Direk kaç

Sen kezban değilsin ama o Hanzo, Barzo adi pislik sapık biri..

Ben genç kızken tee 14 sene önce kezban olmak bu kadar kötü bişe değildi yahu şimdi hakaret gibi bişe zaar 😀

Madem eğlenceli oluşu sizi bu kadar tavladı açık alanlarda kalabalık yerlerde görüşün bu beyniyle değil şeyiyle düşünen kamil sizi tenhada sıkıştırıp onun da gönlü vardı yeaa der, kaldıramazsınız😄😄

Libido dolu bir karikatür :dondurma:

Eklentiler

• Capture+_2020-08-08-09-36-24.png
    Capture+_2020-08-08-09-36-24.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 41
Belki kendime aşık ederim o da iş çıkışı eve karpuz getiren aile babası olur diyor 😂😂

Bunlar hep şu 3. sınıf yaz aşkı dizileri yüzünden. Uçanı kaçanı affetmeyen yakışıklı ve kaslı erkek, ne hikmetse güzel ve bir o kadar saf kızcağıza aşık olarak birdenbire evinin erkeği, çocuklarının babası olmaya karar verir ehehe. Dizilerin başına "Tamamen kurgudur ve gerçek hayatla hiçbir alakası bulunmamaktadır" diye uyarı yerleştirmeliler.

Adamın derdi belli ve kartlarını açık oynamış seninle sevişmek istiyor . . Ve hevesi geçtiği an yoluna bakacak . Sevişmek istiyorsan görüş 😃
Ciddi bişey arıyorsan uzaklaş

bu arada adam yakışıklı falan değil sadece sempatik.
evet herkes aynı benim gibi düşünmüş. ben de zaten buradakiler gibi böyle düşündüm.
son gelişme olarak dün yine benimle görüşmek isteyince bende açıkça sordum bu durumu.
ben sana böyle bir açık kapı mı bıraktım da bana böyle yanaştın diye. o da hayır asla bana öyle bir kapı açmadın ancak ben insanları kandırmayı sevmem niyetim neyse onu söylerim dedi.
ben evlilik öncesi ilişkiye karşı bir insanım dedim. hayatta herşeyin bir ilki var ben seni çok beğendim ve beklemeyi sevmiyorum. sana bakıp beğenerek zaman geçirmek istemedim. şansımı denedim ve olabilir diye düşündüm dedi.
kısacası her sorduğum soruya da açıkça çekinmeden cevap verdi.
bende ona asla böyle birşey olmayacağını iş arkadaşı olarak kalabileceğimizi söyledim.
aradan birkaç saat geçmişti ben ona işle ilgili bişey sordum.
ve bana dedi ki, lütfen bana çok ihtiyaç olmadıkça yazma çünkü ben beklenti içine giriyorum :KK64:dedi
kısacası anladım ki bu erkeklerin duyguyla falan işi yok. ya da ince ruhlusuna henüz denk gelemedik :110:

bu arada adam yakışıklı falan değil sadece sempatik.
evet herkes aynı benim gibi düşünmüş. ben de zaten buradakiler gibi böyle düşündüm.
son gelişme olarak dün yine benimle görüşmek isteyince bende açıkça sordum bu durumu.
ben sana böyle bir açık kapı mı bıraktım da bana böyle yanaştın diye. o da hayır asla bana öyle bir kapı açmadın ancak ben insanları kandırmayı sevmem niyetim neyse onu söylerim dedi.
ben evlilik öncesi ilişkiye karşı bir insanım dedim. hayatta herşeyin bir ilki var ben seni çok beğendim ve beklemeyi sevmiyorum. sana bakıp beğenerek zaman geçirmek istemedim. şansımı denedim ve olabilir diye düşündüm dedi.
kısacası her sorduğum soruya da açıkça çekinmeden cevap verdi.
bende ona asla böyle birşey olmayacağını iş arkadaşı olarak kalabileceğimizi söyledim.
aradan birkaç saat geçmişti ben ona işle ilgili bişey sordum.
ve bana dedi ki, lütfen bana çok ihtiyaç olmadıkça yazma çünkü ben beklenti içine giriyorum :KK64:dedi
kısacası anladım ki bu erkeklerin duyguyla falan işi yok. ya da ince ruhlusuna henüz denk gelemedik :110:

“Kız bana gülümsedi kesin verecek” efsanesi doğruymuş demek ki 😂

X