bu ilişkiye başlasam mı?

Iyyyy bende ireti oldum okuyunca adam açık açık sevişmek istemiş zaten dile getirmiş evlenmem de demiş amacı bas bas bağırıyor😏

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
hayır yani bu tavırlarından hiç hoşlanmıyorum da ısrarla peşimi de bırakmıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
ha bu arada çok zeki ve eğlenceli biri.
ilişkiye devam etme konusunda çok kararsızım?
Kaç kaç

şimdi bu yaşadığım olayı ben de çok anlamamakla birlikte belki tecrübe etmiş bayanlar vardır diye fikir almak istedim
çok kısa süre önce işyerine yeni gelen bir çocuk hoşgeldin muhabbetinden sonra benimle ilgilenmeye başladı
bunu da her halinle gösterdi. sürekli yanıma gelmeler, bahane bulup muhabbet etmeler vs
neyse sonunda beni kahve içmeye davet etti. öncesinde çok bir tanışıklığımız olmadığı ve kendisini de yeni tanıdığım için nasıl biri olduğuna dair fikrimde yoktu
neyse bişeyler içerken bana benden hoşlandığını ve görüşmeye devam etmek istediğini söyledi. bende yeni tanıştık vs diye net bişey söylemeden geçiştirdim henüz cevap vermedim yani
ama konuşma boyunca asıl takıldığım konu. evlilik ve çocuk istemediğini söyledi.
tamam bende ilk defa oturduğum adamla evlenelim diye ölmüyorum da yani direk bunu söylemesi beni çok irite etti. sonuçta belki ilişkimiz uzun soluklu olacak belki sonunda evlenmek isticem. kaldıki ben çocuk istiyorum ama o istemiyormuş.
sonra ikinci kez birlikte dışarı çıktığımızda biraz modu düştüğü bir sırada sanki mutsuz gibi hissederek şuan seni ne mutlu eder diye sordum. bana verdiği cevap "sevişmek" dedi.
bunun dışında da sürekli eve geliyim, sen gel ısrarını da yapıyor. bundan hoşlanmadığımı söylediğimde ise beni geri kalmışlıkla suçluyor. yani ben eve gelip sana napabilirim şeklinde benim kezban olduğumu ima etmeye çalışıyor.
hayır yani bu tavırlarından hiç hoşlanmıyorum da ısrarla peşimi de bırakmıyor.
tek amacı cinsellik mi yoksa ilişki daha sonra normale döner mi onu kestiremiyorum. kendisine evlilik öncesi birlikteliği kesinlikle karşı olduğumu ve bu konuda bana yanaşamacağını söyledim zaten.
ha bu arada çok zeki ve eğlenceli biri.
ilişkiye devam etme konusunda çok kararsızım?

Eğer tek beklentiniz cinsellikse, aradığınızı buldunuz :p Yoksa bence de kaçın

ciddi ilişki istiyor musun ? yooooo
evlilik istiyor musun ? yoooooo
çocuk istiyor musun ? yoooooo
kezban olduğumu mu düşünüyorsun ? evet
ayrılmak mı istiyorsun ? yoooooooo
peki neden benimle zaman kaybediyorsun, neden ayrılmıyorsun? belki sevişiriz diye:))
sana katıldığım tek şey evet dürüst çocukmuş. aşık rolü yapmamış en azından. amacı belli.

Dostum valla ben olsam adamdan cok hoslandiysam kendimi tutamaz sevisirdim ama sonra baglanirdim ve duygusal olarak beklentiye girerdim ve terk edilip depresyona girerdim. Bu yuzden bence, ozellikle cinsellik senin icin ozel bir yerdeyse iliskiye baslama. Bi de kezbansin imalariyla manipule etmesi hos degil. Iliskiniz baslarsa manipule etmeye devam edebilir gibi geldi. Youtubeda adil yildirim diye bir iliski kocu var boyle manipulator avci tarzi beylere sirtlan diyor. Bu cocuk sirtlan bence.

çünkü bu cinsellik konusu dışında karakterinin düzgün olduğunu düşünüyorum.
bir kere gerçekten çok dürüst. haksızlık karşısındaki tavırları da beni etkiledi.
işyerinde olan bir sorunda hemen haksızlık karşısında savunmaya geçmesi falan beni etkiledi.
bunların dışında birlikte vakit geçirmek çok zevkli ve saatlerce muhabbet edilebilir biri.
bende farkındayım bu iğrenç bir tavır. işte beni şuan ondan vazgeçme konusunda durduran diğer tüm bu özellikleri.
bende diyorum belki aramızda cinsel çekim dışında arkadaşlıkta ilerlerse fikri değişebilir mi.
bunun kararsızlığındayım
Nasıl bir cehalet içindesin ya gerçekten dehşete düşüyorum bu tarz konular görünce safmısın yoksa anlamamazlığa gelmek mi istiyorsun ?

Iyyyy bende ireti oldum okuyunca adam açık açık sevişmek istemiş zaten dile getirmiş evlenmem de demiş amacı bas bas bağırıyor😏
Ama dürüst bu söylediği iğrenç bile olsa artı bir özellik konu sahibi için sevişmek istiyorum ayyy ne kadar dürüst bir irkekkk kesin ilerde bana aşık olur ? çünkü niye dürüst ve zekalı adamlar kandırır ağlarlar açık açık söyleyene de bir bahane bulmaya çalışırlar cidden ben kadın milletini anlamıyorum artık adamlar haklı evet ne yapsalar yeridir yani artık

Bu erkeklerin de ağına düşüremediği kıza kezban deme tripleri medeni numaraları çekmeleri kabak tadı verdi.

Kesinlikle katiliyorum. Bir de bu medeniyet ay sevismek cok normal ay benimle nasil seks yapmazsin kezban misin modundaki erkekler genelde yatakta kadini mutlu da etmiyor bence. Cunku seksi kadinlarin onlara vermek zorunda oldugu bisey gibi algiliyorlar kadinlar onlari mutlu etmek zorunda gibi hissediyorlar. Ilk erkek arkadasim boyle bir insandi onun yuzunden senelerce vajinismusla ugrastim.

Kesinlikle katiliyorum. Bir de bu medeniyet ay sevismek cok normal ay benimle nasil seks yapmazsin kezban misin modundaki erkekler genelde yatakta kadini mutlu da etmiyor bence. Cunku seksi kadinlarin onlara vermek zorunda oldugu bisey gibi algiliyorlar kadinlar onlari mutlu etmek zorunda gibi hissediyorlar. Ilk erkek arkadasim boyle bir insandi onun yuzunden senelerce vajinismusla ugrastim.
Aynen öyle ve insanın önce karşısındakine saygısı olması lazım. Baktın kız istemiyor eğer efendi bir adamsan çekilirsin geri, en kötü uymazsa ayrılırsın böyle askıntı olmazsın.

Adam ne istediğini açıkça söylemiş. Neyi soruyorsunuz? Adamla sevişip sevişmemeyi mi? Siz de istiyorsanız devam edin. İstemiyorsanız etmeyin:KK64:

Keşke her erkek böyle olsa niyeti neyse pat diye söylese. Evlilik falan istemiyorum, seninle sevişmek istiyorum demiş işte ne desin daha? Fikri değişmez çünkü o yönde çekim hissettiği için yaklaşmış size.

Aynen öyle ve insanın önce karşısındakine saygısı olması lazım. Baktın kız istemiyor eğer efendi bir adamsan çekilirsin geri, en kötü uymazsa ayrılırsın böyle askıntı olmazsın.

e adam açık açık ciddiyet istemiyorum dediği halde beklentisi ciddiyet olan kızın ondan vazgeçmediğini görüyor. neden peşini bıraksın ? her türlü manipülasyona açık :)

Niyeti belli yanii adam sizinle seks yapmak için birliktelik istiyor yani bunu kime sorsan söyler.. Vakit kaybı bence boşver

çünkü bu cinsellik konusu dışında karakterinin düzgün olduğunu düşünüyorum.
bir kere gerçekten çok dürüst. haksızlık karşısındaki tavırları da beni etkiledi.
işyerinde olan bir sorunda hemen haksızlık karşısında savunmaya geçmesi falan beni etkiledi.
bunların dışında birlikte vakit geçirmek çok zevkli ve saatlerce muhabbet edilebilir biri.
bende farkındayım bu iğrenç bir tavır. işte beni şuan ondan vazgeçme konusunda durduran diğer tüm bu özellikleri.
bende diyorum belki aramızda cinsel çekim dışında arkadaşlıkta ilerlerse fikri değişebilir mi.
bunun kararsızlığındayım
Benim de vardı böyle görüştüğüm biri. Aynen bu yazdıkların gibi “bir kere gerçekten çok dürüst. haksızlık karşısındaki tavırları da beni etkiledi.
Hatta kul hakkına vs. çok dikkat ederdi. Garsonlarla çok kibar konuşurdu, hayvanlara kötü davranan çocukları tatlı dille uyarırdı vs.
İlk günden de cinsellik muhabbetini yaptı sağolsun. Ben de aynı senin gibi fikri değişir mi diye düşündüm.
Sonuç olarak benden istediğini alamadı, amacı da cinsellikmiş sadece. Evlilik korkum var dedi beni böyle geçiştirdi. Başkası ile evlendi. Amacı da cinsellikmiş, benimle hiç evlenmeyi düşünmemiş. Evlenmeyi düşündüğü kişi zaten varmış.
Demem o ki dikkatli ol. Niyeti hayırlı değil ve sen kendini kandırıyorsun. Bu kadar kişi senin iyiliğin için yazıyor.
Ayrıca iyi biri diye de kendini kandırma. Bazen bir şey diğer tüm iyi şeyleri yok eder.
Kaç tane sıfır olursa olsun başında 1 olmadıktan sonra yüksek bir sayı elde edemezsin.
Başka iyi insanlar da var.
O iyi bu iyi diye önümüze gelenle sevişemeyiz değil mi?

e adam açık açık ciddiyet istemiyorum dediği halde beklentisi ciddiyet olan kızın ondan vazgeçmediğini görüyor. neden peşini bıraksın ? her türlü manipülasyona açık :)
Valla sen de haklısın kızın da gitmesi lazım :)) genel anlamda demiştim aslında, sanki ciğerlerini bilmiyormuşuz gibi ‘aş artık bu olayları yea takılalım işte çünkü medeniyet’ ayakları yapan erkekleri diyorum. Sanki bana alman kültüründe yetişti, sanki mahallede büyümedi de hamiyet ablayla ismail abinin oğlu değil, kimi kandırıyon yavrum sen derler adama 😄

Valla sen de haklısın kızın da gitmesi lazım :)) genel anlamda demiştim aslında, sanki ciğerlerini bilmiyormuşuz gibi ‘aş artık bu olayları yea takılalım işte çünkü medeniyet’ ayakları yapan erkekleri diyorum. Sanki bana alman kültüründe yetişti, sanki mahallede büyümedi de hamiyet ablayla ismail abinin oğlu değil, kimi kandırıyon yavrum sen derler adama 😄

tabi şimdi medeniyet diyip ertesi gün sen çok rahatsız diyip ayrılacak :) standart sürüm

Tecrübeli seriye bağlamış çakal! Bunla ilişki kurmak hayatının hatası olur. Saçma sapan manipülasyonlar yapıyor üzerinde. Kezbansın diyerek aksini ispatlamaı sağlayacak küçük kafasıyla!.Yaklaşım tarzı berbat ötesi. Sana kalmış ama bunla cinsellil dışında asla birşey yaşayamazsın.Canını bolca sıkar başka bişeye yaramaz

X