top olan dudak dolgusu

Geçmiş olsun, reklam olarak düşünülmesini istemem ancak dudak dolgusunda dr onur fıstıkoğlunu tek geçerim. Gerçekten doğal bir şekilde yavaş yavaş büyütüyor dudakları. İlk dolgumu oraya yaptırdım ve çok memnun kaldım. 15 gün sonra kontrole çağırmıştı. Arada mesaj dahi atmışlardı her şey yolunda mı diye

İkinci dolgumu yaptırdığım doktor başkaydı (onur fıstıkoğlunun fiyatı biraz yüksek diye daha uygun fiyatlı doktora gitmiştim). O doktorda topçuklar oluştu. Söyledim, masaj yapın sertçe dedi. Zorla kontrol randevusu aldım, ona da gidemedim sonra ama bir kere bile sormadılar gelecek misiniz ya da neden gelmediniz gibisinden

Onur fıstıkOğlu Yanlış dolgularda da eritme + yeniden dolgu da yapıyor storylerden gördüğüm kadarıyla bir bakın isterseniz

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun.
Şimdi ne durumdasınız?
Ben de dudak dolgusu için o doktora gidecektim ki sizi gördüm ve hevesim kaçtı😵‍💫
Merhaba teşekkür ederim bende rus dudağı yapıyor diye tercih ettim tabi ki yine de siz bilirsiniz ama çevremdeki herkes kontrole çağırılıyor doktor dudağına masaj yapıyor beni kontrole çağırmadılar yani kontrol gibi bir sistemleri yok yap gönder. Uzun süre bu topçuklar kaldı kendim masaj yaptım ve eski dolgulu dudağımdan dolguyla daha küçük bi dudak yaptılar nasıl başardılar bunu şaşıyorum , sanırım dolguyu iç tarafa çok verdi

Merhaba teşekkür ederim bende rus dudağı yapıyor diye tercih ettim tabi ki yine de siz bilirsiniz ama çevremdeki herkes kontrole çağırılıyor doktor dudağına masaj yapıyor beni kontrole çağırmadılar yani kontrol gibi bir sistemleri yok yap gönder. Uzun süre bu topçuklar kaldı kendim masaj yaptım ve eski dolgulu dudağımdan dolguyla daha küçük bi dudak yaptılar nasıl başardılar bunu şaşıyorum , sanırım dolguyu iç tarafa çok verdi

Çok geçmiş olsun ya gerçekten çok sinirleniyorum, instagramda orda burda ünlülere, influencerlara falan yapıyorlar bakıyoruz kusursuz ama neden bize gelince böyle oluyor...😡

En iyi diye anılan doktorlar bile böyle ne yazık ki, kişisine göre mi yapıyorlar ben anlamıyorum artık çözemedim.

X