Tırnak derdi

esraylmz03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
2.305
565
Kızlar tırnak diplerinde ki derim çok çok inçe kaç tane farklı ve iyi kuaföre gittim hepsinde de manikürden sonra tırnak diplerimden ip gibi bişeyler çıktı çok çirkin duruyo bu seferde yaptırdığıma pişman oluyorum ne yapmalıyım sizce

Diyabet hastalığınız var mı? Veya bir vitamin eksikliği? Dahiliye ye gidip bir tahlil yaptırın isterseniz

etleriniz ince oldugu icin alirken kopariyorlardir banyodan cikriktan sonra torpuyle geriye itseniz manikur yapilmis gibi durur bence

Manikur duzgun yapilmayinca benimde oyle ince ince kalan deriler oluyordu. Ben kendim yapiyorum bir suredir.

Kızlar tırnak diplerinde ki derim çok çok inçe kaç tane farklı ve iyi kuaföre gittim hepsinde de manikürden sonra tırnak diplerimden ip gibi bişeyler çıktı çok çirkin duruyo bu seferde yaptırdığıma pişman oluyorum ne yapmalıyım sizce
İp gibi şey dediğiniz nedir örnek foto ekler misiniz ayrıca gittiğiniz kuaförler kesiyor mu etleri itiyor mu eğer kesiyorsa pek iyi değilmiş derisi ince olan katikülleri ince olanlara manikür geri iterek yapılır kesilmez çok yanlış bir işlem

Benim gittiğim çoğu yerde manikür yapmak yerine ordan burdan tırnak etlerimi yoldukları için sonrasında etlerim çalı gibi çıkıyordu. Kendi manikürümü kendim yapıyorum artık, size de tavsiye ederim kendi manikürünüzü yapmanızı.

Tırnak etlerini iyi almıyorlardır

X