Arkadaşlar hamile miyim?

Nisasi

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
11
0
25
Arkadaşlar 25 mart 7 nisan ve 15 nisanda ilişkiye girdik hiçbir şekilde boşalma olmadı içime hep dışarıya boşaldı daha sonra martın 16 sında adet olmuştum döngüm en geç 38 i buluyor ama bu sefer 19 nisandayız ortada adet yok dün gittim test yaptım 20 dakka bekledim sonuç negatif çıktı testi çöpe atıp bidaha yaptım oda ayno negatif ama ortada adet yok sizce adet olur muyum hamile miyim kızlar cevaplarınıza ihtiyacım var ve akıntım çok fazla kasık ağrısı ile gögüs hassasiyeti de var
2fb48810-892e-4dd8-8daa-5f2dde1d456b.jpeg

Fotoğraf çok net gelmedi bana, sanki testin beyaz kısmında pembelik kırmızılık var, hatalı bozuk test olabilir.. testte sadece çizgilerin olduğu yerin kırmızı görünmesi lazım... 🌸
Yeniden sabah ilk idrarla erken gebelik testi ile dönerseniz daha sağlıklı olur 🌸🌸
Bu şartlar altında gebe olma ihtimaliniz çok düşük, muhtemelen stres vs sebebi ile adet düzensizliği olmuştur. Kadın doğuma gidip muayene olmanızı tavsiye ederim
N Nisasi

Test kaç dakka sonra belli oluyor çünkü beş dakka bekledikten sonra negatif çıktı sabah bakınca az da olsa kırmızılık çıktı ikisindede

Test negatif. Mevsimsel bir gecikme olabilir. Yine de geç döllenme ihtimaline karşı birkaç gün bekleyip tekrar test yapın.
Yumurtlamanın 12.günü testte kesinlikle çıkar ama yumurtlama gününüzü biliyor olmanız lazım.

Hanımefendi evliyim zaten olsa sa bakıcam olmasa da ama ağırlık olarak olmamasını istiyorum ki kendimi hazır hiisettmiyorum neden hesaplıyamıypruz

Test kaç dakka sonra belli oluyor çünkü beş dakka bekledikten sonra negatif çıktı sabah bakınca az da olsa kırmızılık çıktı ikisindede
Testlerin üzerinde şu dakika sonrasını dikkate almayın yazar zaten

Hanımefendi evliyim zaten olsa sa bakıcam olmasa da ama ağırlık olarak olmamasını istiyorum ki kendimi hazır hiisettmiyorum neden hesaplıyamıypruz
Nasıl hamile kalınır, yumurtlama nedir nasıl olur, yumurtlama nasıl takip edilir vb konuları araştırıp öğrenin o zaman. Şu an size bunları anlatacak enerjim yok benim.

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben dün test yaptım erken gebelik hafif silik çıktı adet günüm pazar günü yani 2 gün var bugün tekrar yapsam mı yoksa adet gününü bekleyip normal test mi yapsam biri yardımcı olabilirmi birde testim bu.

Eklentiler

• IMG_20240418_132914.jpg
    IMG_20240418_132914.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 64
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben dün test yaptım erken gebelik hafif silik çıktı adet günüm pazar günü yani 2 gün var bugün tekrar yapsam mı yoksa adet gününü bekleyip normal test mi yapsam biri yardımcı olabilirmi birde testim bu.
Adet gününü bekleyin ve sabah ilk idrarla normal kaset test yapın. Erken gebelik testine gerek yok. Hatta direkt adet gününüzde gidip kan da verebilirsiniz.

Test pozitif bence 😊🌹 Hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin 🙏🏻 bence hala şüpheniz varsa bir test daha yapın .
Ama sabredebilirseniz yarın ya da pazar yaparsınız . Ama ilk 10 dk çıktıysa bu çizgi bence pozitif .

Test pozitif bence 😊🌹 Hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin 🙏🏻 bence hala şüpheniz varsa bir test daha yapın .
Ama sabredebilirseniz yarın ya da pazar yaparsınız . Ama ilk 10 dk çıktıysa bu çizgi bence pozitif .
Ama tek çizgi çıktı çift çıkmadı

İlk 5-10 dk içinde çıktı sonuç valla daha önceki testlerimden bildiğim için ilk defa böyle silik çıktı ben her ihtimale karşı bekleyip pazar sabah ilk idrar ile normal yaparım :) eşime de daha söylemedim çünkü süpeiz olsun istiorum. Geçen sene temmuzda ilk bebeğimi kaybettim

İlk 5-10 dk içinde çıktı sonuç valla daha önceki testlerimden bildiğim için ilk defa böyle silik çıktı ben her ihtimale karşı bekleyip pazar sabah ilk idrar ile normal yaparım :) eşime de daha söylemedim çünkü süpeiz olsun istiorum. Geçen sene temmuzda ilk bebeğimi kaybettim
Ben de eşime 3 gün sonra kan verip emin olup öyle haber vermiştim 🌹

Benim sonu güzel olmadı nasip .
Rabbim inşallah sana her doktor kontrolünden ağzın kulaklarında mutlu çıkmayı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🧡

Ben de eşime 3 gün sonra kan verip emin olup öyle haber vermiştim 🌹

Benim sonu güzel olmadı nasip .
Rabbim inşallah sana her doktor kontrolünden ağzın kulaklarında mutlu çıkmayı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🧡
Nasip kader kısmet.. benimde öyle sonu güzel olmamıştı olsun cennette bizleri bekleyen bi miniğimiz var melek var.. bir sonraki güzel haberlere inşallah 🤍

Fotoğraf çok net gelmedi bana, sanki testin beyaz kısmında pembelik kırmızılık var, hatalı bozuk test olabilir.. testte sadece çizgilerin olduğu yerin kırmızı görünmesi lazım... 🌸
Yeniden sabah ilk idrarla erken gebelik testi ile dönerseniz daha sağlıklı olur 🌸🌸
Bu şartlar altında gebe olma ihtimaliniz çok düşük, muhtemelen stres vs sebebi ile adet düzensizliği olmuştur. Kadın doğuma gidip muayene olmanızı tavsiye ederim
N Nisasi
Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X