Tırnağımda siyah ince çizgi (lütfen yardım edin)

ben kanser degılsın de dıyemem kansersın de dıyemem bırsey yoktur rahat ol derım bır rahatsızlıgın cıkar omur boyu vıcdan azabı duyarım
aıle hekımıne gorunebılırsın farklı bırsey sonucta doktora gorunmekte fayda var

Netten baktım şimdi acilen doktora gidilmesi gerektiğini yazıyor. Umarım ciddi bir şey değildir, geçmiş olsun.

Belki tırnak mantarı olabilir kahverengi yada siyah olabiliyor kanser olması için tırnak etlerinizde siyahlığın çıkması gerekiyor.

Merhaba bende de şu an böyle bir durum var. Siz nasıl bir sonuç aldınız doktora gittiniz mi?
Merhaba,
Biliyorum yeri değil ama konum kapanana kadar birkaç yorum alsam bile yeter çok sıkılmış durumdayım.
Son 15-20 gündür sağ elimde orta parmağımın tırnağında incecik, 4-5 mm uzunluğunda siyah çizgi vardı, ilk zamanlar hiç umursamadım. Bugün internetten bir bakayım dedim belkide bir vitamin eksikliğidir diye düşündüm. Açtığım ilk sitede kanser belirtisi olduğundan bahsediliyordu. Çok korkuyorum şu an sürekli aklım o çizgide sürekli araştırıyorum. Bugün yada yarın doktora gitme şansım yok.
Aklıma sizler geldiniz belki beni biraz ferahlatacak yorumlarınız vardır. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Çok fazla ölçüde demir eksikliğim vardı tedavi oluyorum sebep bu olabilir mi acaba
Benim diğer tırnaklarımda da var ama çok küçük

En ufak bir rahatsızlığım için bile araştırma yaptığımda internette yazılanlara göre üç ay ömrüm kalmış oluyor :KK70: Bence internetten hiçbir şey okuma. İçini ferah tut pazartesi doktora git. Geçmiş olsun ❤️
Evet az önce dilimde ufak beyaz pıtırcıklar olur ya 2 güne geçiyor zaten ona ne iyi gelir diye bakarken, dil kanserinden girip gırtlak kanserinden çıktım. Hayret birşey 🤷

Merhaba. Bı gelişme varmı neyin nesiymis aynısı bende de var dümdüz kahverengi ince bı çizgi. Lütfen cevap verirseniz çok sevinirim 2 sene olmuş nerdeyse
Korkmayın konu sahibi üste son gelişmeyi yazmış görmemişsiniz. Doktor darbeden dolayı ezilme olduğunu tırnak büyüdükçe geçeceğini yazmış, 1 ayda gitmiş Bende de bir ara konu sahibinin attığı resim gibi olmuştu,tırnak büyüdükçe gitmişti

Benimki gitmiyo. Devam ediyo çizgi. Darbe fln da almadım eminim ona ama inşallah dediğiniz gibi geçer zamanla. Rahatladım biraz gelen cevaplar sayesinde çok teşekkür ederim

X