Tırnağımda siyah ince çizgi (lütfen yardım edin)

Laktozsuzsut

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2010
279
195
Merhaba,
Biliyorum yeri değil ama konum kapanana kadar birkaç yorum alsam bile yeter çok sıkılmış durumdayım.
Son 15-20 gündür sağ elimde orta parmağımın tırnağında incecik, 4-5 mm uzunluğunda siyah çizgi vardı, ilk zamanlar hiç umursamadım. Bugün internetten bir bakayım dedim belkide bir vitamin eksikliğidir diye düşündüm. Açtığım ilk sitede kanser belirtisi olduğundan bahsediliyordu. Çok korkuyorum şu an sürekli aklım o çizgide sürekli araştırıyorum. Bugün yada yarın doktora gitme şansım yok.
Aklıma sizler geldiniz belki beni biraz ferahlatacak yorumlarınız vardır. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Çok fazla ölçüde demir eksikliğim vardı tedavi oluyorum sebep bu olabilir mi acaba

6D2A8556-3C22-4572-BED2-7969D39F1BD6.jpeg

Tırnağımın çirkinliği için şimdiden özür dilerim tırnak yeme alışkanlığım var. Ve corona korkusuyla temizlik yapmaktan ellerim rezil durumda kusura bakmayın

'Hastalık başlangıç dönemde henüz derinin alt tabakalarına inmeden tedavi edilirse yüzde yüz şifa bulabilir. Bu nedenle tırnaklarda meydana gelen tüm renk değişikliklerinin ayırıcı tanısı ve tedavisi için vakit kaybetmeden deri ve zührevi hastalıkları uzmanına başvurulmalıdır. Hayatı tehdit eden tırnak hastalıklarında ancak doğru tanı ve erken tedavi ile şifa elde edilebileceği unutulmamalıdır'

Bende baktım şimdi bu yazıyı buldum. Bence korkmayın hastaneye gidin inşallah ciddi bişey değildir. Allah korusun olsa bile tedavisi var. İyi düşünün iyi olsun.

Merhaba,
Biliyorum yeri değil ama konum kapanana kadar birkaç yorum alsam bile yeter çok sıkılmış durumdayım.
Son 15-20 gündür sağ elimde orta parmağımın tırnağında incecik, 4-5 mm uzunluğunda siyah çizgi vardı, ilk zamanlar hiç umursamadım. Bugün internetten bir bakayım dedim belkide bir vitamin eksikliğidir diye düşündüm. Açtığım ilk sitede kanser belirtisi olduğundan bahsediliyordu. Çok korkuyorum şu an sürekli aklım o çizgide sürekli araştırıyorum. Bugün yada yarın doktora gitme şansım yok.
Aklıma sizler geldiniz belki beni biraz ferahlatacak yorumlarınız vardır. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Çok fazla ölçüde demir eksikliğim vardı tedavi oluyorum sebep bu olabilir mi acaba
Google a baş ağrısı yazsam beynimde tümör mü var derim...Adamı verem eder

Merhaba,
En ufak bir rahatsızlığım için bile araştırma yaptığımda internette yazılanlara göre üç ay ömrüm kalmış oluyor :KK70: Bence internetten hiçbir şey okuma. İçini ferah tut pazartesi doktora git. Geçmiş olsun ❤️

Arkadaşımda var yıllardır. Doktor kanser değil demiş ama patoloji lazım bence, ne olur ne olmaz.

Merhaba,
Benim de cildim de kırmızı noktalar vardı. İnternetten bakıyordum yok kanser yok bilmem ne ... En son doktora gittim cildiyeye ,dedim kanser falan yazıyordu internette hocam 😂 adam bana güldü internete bakarsan seni öldürür toprağa gömer dedi 😂😂😂 kılcal damar çatlamasıymış meğersem . Korkmayın kanser fslan değildir Allah korusun

X