Lekeler, Çiller Thulium Lazer

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
doktorunuzun önerisiyle mi kullanmaya başladiniz acaba? Thilium lazerde hiç sonuç alamadım. Acaba oyüzden krem etkili olur mu bilemedimveya daha sonrasinda cildimde kalici hasar bırakır diye korkuyorum

Bende geçen hafta babyface uygulaması yaptırdım acılı bir işlem uyuşturulmasına ragmen ve yüZüm gözaltlarım hala şiş hiç memnun kalmadım

Slm kızlar sırf bu bölüme yanıt yazabilmek için üye oldum. Thilium lazeri 2 kez yaptırmış ve pişman olmuş biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eğer ki sorusu olan varsa detaylı anlatabilirim 😒😒

Slm kızlar sırf bu bölüme yanıt yazabilmek için üye oldum. Thilium lazeri 2 kez yaptırmış ve pişman olmuş biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eğer ki sorusu olan varsa detaylı anlatabilirim 😒😒
Mrb pişman olma sebebin nedir acaba birde cildini anlatır mısın hassas cilt beyaz ten mi damarlı mi lekelerin rengi ve derinliği ile ilgili bilgi verir misin ..ve nerde yaptırdınız.

Ben de lekelerim ve gözeneklerim için gittim . 1 seans karbon peeling 1 seans altın iğne 1 seans thilium yaptı sonuç :acayip sivilcem çıktı lekelerde hiçbir değişiklik yok ... kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum resmen

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sizin lekeler nasıl bir leke ki geçmiyor. Neden geçmiyor anlamıyorum. Ben aynaya bakıyorum 2.3 kalıp kalksa geçip gidecek gibi duruyor. Lekeleriniz koyu kahverengi mi .Bu tıp bir suna çare bulamadı. Belki buldular paranın arkası kesilmesin diye ortaya çıkarmıyorlar..şaşkınım ben .:KK64:lekenin altına bir karışım şırınga vursalar orası düzelecek gibi gibi ama yok :olamaz:

merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce bu lazer tedavisini yaptırdım önce kabuk bağladı şimdi yavaş yavaş dökülüyor zaten doktor söylüyor %50 ile 70 arası iyileşme olacağını. Ben yıllardır denemediğim yöntem kalmamıştı çok araştırdıktan sonra karar verdim şu an cildimde beyazlama var bayağı açıldı ama tam sonuçlar 3 haftada belli olacak.Merak edenler önce uyuşturucu krem sürülüyor işlem ortalama 15 dk sürüyor sonra cildiniz 2 saat yanıyor fiaytıda pahalı ankarada yaptırdım
Merhabalar, bende ankaradayım. Bu tedaviye başlıcam. Daha doğrusu yarın yaptırmayı düşünüyorum. Çok yol denedim. Ama fayda etmedi sivilcelere. Siz nereye yaptırdınız Ankara’da ve ne kadar yaptırdınız acaba? Ve Son olarak şuan da ne durumda faydasını gördünüz mü? Teşekkürler şimdiden:)

Merhabalar,bende thulium lazer için ankaralife gittim. Daha öncesinde çok fazla sivilce tedavisi uyguladım geçmedi. 2 kere roaccutane kullandım falan. İlk thulium lazeri yapalı bir hafta oldu bilmiyorum sivilce izlerinde açılma oldu mu emin değilim. Öylee mucizevi bir şey beklemeyin. Ama 3 seans yapıcam bakalım sonucu sizlerle paylaşacağım

Merhabalar,bende thulium lazer için ankaralife gittim. Daha öncesinde çok fazla sivilce tedavisi uyguladım geçmedi. 2 kere roaccutane kullandım falan. İlk thulium lazeri yapalı bir hafta oldu bilmiyorum sivilce izlerinde açılma oldu mu emin değilim. Öylee mucizevi bir şey beklemeyin. Ama 3 seans yapıcam bakalım sonucu sizlerle paylaşacağım
Ankara life polikliniğindeki babyface lazer dolayısıyla lavieen thulium lazer değil. Kendim gittim biliyorum. Bir işe de yaramadı. Bu sene lavieen thulium lazer yaptırdım ama 3 gün oldu. Bu arada pınar cömert Yücel Demir e gittim. Yücel Demir dürüst davrandı sadece ilk seansta yüzde 30 açılır ve 2.seans etki vermez dedi. Pınar cömert den hiç bahsetmek istemiyorum. Kendisinde bulunan dye lazer denen cihazı söyledi. Buradaki olay şu arkadaşlar tonla para vererek aldıkları cihazın maliyetini karşılamak ve pınar cömert inanılmaz pahalı

Ankara life polikliniğindeki babyface lazer dolayısıyla lavieen thulium lazer değil. Kendim gittim biliyorum. Bir işe de yaramadı. Bu sene lavieen thulium lazer yaptırdım ama 3 gün oldu. Bu arada pınar cömert Yücel Demir e gittim. Yücel Demir dürüst davrandı sadece ilk seansta yüzde 30 açılır ve 2.seans etki vermez dedi. Pınar cömert den hiç bahsetmek istemiyorum. Kendisinde bulunan dye lazer denen cihazı söyledi. Buradaki olay şu arkadaşlar tonla para vererek aldıkları cihazın maliyetini karşılamak ve pınar cömert inanılmaz pahalı

cnm babyface lazer thulium lazer demek zaten... pınar cömert bilgisi iyi oldu ben de düşünüodum... sana servet karayünü önericem dürüst biri ve elinde en güçlü lazer olan cilde de olumsuz etkisi olmayan picosure lazer mevcut...bu lazer ankarada tek...

cnm babyface lazer thulium lazer demek zaten... pınar cömert bilgisi iyi oldu ben de düşünüodum... sana servet karayünü önericem dürüst biri ve elinde en güçlü lazer olan cilde de olumsuz etkisi olmayan picosure lazer mevcut...bu lazer ankarada tek...
Lavieen ve baby face farklı canım. Lavieen daha pahalı. Ankara life da söylediler. Ben oraya gittiğime pişman oldum. Bu net. İki lazer cihazı karşılaştırın internetten farkı görürsünüz

Picosure için de artık 1 sene sonra diyorum belki . Laveen yaptırdım bakalım

2 seans baby face-h100 uygulamasını Dr.MEHTAP VATANSEVER'e yaptırdım.Gözeneklerim küçüldü,lekelerim azaldı,cildim pırıl pırıl oldu.Üstelik kampanya vardı 3 seans 2000 liraydı.Doktor hanım muhteşem bir insan.Asaletiyle kendisine hayran bıraktı.İnşallah bu satırları okur.Çok teşekkür ederim kendisine.Şimdiye kadar bu konuda gördüğüm kuşkusuz en iyi doktor.

2 seans baby face-h100 uygulamasını Dr.MEHTAP VATANSEVER'e yaptırdım.Gözeneklerim küçüldü,lekelerim azaldı,cildim pırıl pırıl oldu.Üstelik kampanya vardı 3 seans 2000 liraydı.Doktor hanım muhteşem bir insan.Asaletiyle kendisine hayran bıraktı.İnşallah bu satırları okur.Çok teşekkür ederim kendisine.Şimdiye kadar bu konuda gördüğüm kuşkusuz en iyi doktor.

merhaba ne zaman yaptırdınız ?
etkisi ne kadar sürüyor ?

Merhaba. Thulium Lazer tedavisini İstanbulda mı yaptırdınız? İstanbulda yaptırdıysanız hangi doktora yaptırdınız ve memnun kaldınız mı?

X