Gebeliğe Hazırlık Testlerimi yorumlar mısınız ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben ekim 2021de kalp durması sonucu bebeğimi kaybettim şimdi 13 gün gecikmem var 5 gün önce kan vermiştim sonuç hcg 0 çıktı. Bel ağrım koku hassasiyetim baş dönmem var. Sabah pembe erken testi yaptım akşam miratech hayalet çizgi var mı ?
Merhabalar, bende cizgileri goruyorum hayirli olsun insallah cok sagliklidir cok guclu bi sekilde tutunur 😍

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    185,3 KB · Görüntüleme: 251
Yok sanırım ben göremedim yani böyle daha net

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 244
Sabah kaset test yaptım yine negatif çıktı canım kan vermedim o yüzden bugün 1 hafta beklicem gelmezse erken test yapıp çıkarsa kan vericem önceki gebeliğimde 25. Günde öğrenmiştim bu 15 gün gecikti bakalım
Hadi ya o kadar oluyor yani geç döllenme oluyor demek ki

Kızlar bat yarın,benim testi de yorumlar mısınız,bat günü kan testi çıkar mı acaba🤗
Var canım, bende 1 gün kala böyle silik çizgiyle görmüştüm. Sonra kimyasal oldu ama senin inşallah sağlıkla ilerler. biraz bekleyip kan testine öyle git bence, delik deşik oluyosun çünkü 2 günde 1 kan vermek problem

En üstteki yeni,bi saat sonrada böyleydi yaptıgımdada, diğerleri eski testlerim onlarla karşılaştırınca var gibi ama ümit edip ben mi öyle görüyorum diyorum, bu arada bu hafta özellikle ayın 7sinde inanılmaz çıkardım, ama yine negatiftir diye kan vermeye korkuyorum adetime daha 1 hafta var,yarın doğum günüm keşke sürpriz olsada çıksa😞
IMG_20220213_175126.jpg

En üstteki yeni,bi saat sonrada böyleydi yaptıgımdada, diğerleri eski testlerim onlarla karşılaştırınca var gibi ama ümit edip ben mi öyle görüyorum diyorum, bu arada bu hafta özellikle ayın 7sinde inanılmaz çıkardım, ama yine negatiftir diye kan vermeye korkuyorum adetime daha 1 hafta var,yarın doğum günüm keşke sürpriz olsada çıksa😞Eki Görüntüle 3005625
Çizgi var ama 1 saat olmuş, adetinize de 1 hafta varmış çok erken yapmışsınız olma ihtimali var ben olsam sabah ilk idrarla yapardım zaten çizgi çıkmış yarın sabah da 5dkda çıkarsa var demektir bir de 2-3 damladan fazla damlatmayın alttakiler biraz kaymış gibi daha net belli olur. Doğum gününüz kutlu olsun bu arada, inşallah ennn güzel hediyenizin haberini alırsınız 🥰♥️

Bu ay bat 17 şubat kızlar yeni testim böyle yarın kan vereceğim 😵‍💫 güvenemeyip iki tane yaptım

Eklentiler

• 17C4A61F-CB25-4F94-B1B1-3CDF708712CC.jpeg
    17C4A61F-CB25-4F94-B1B1-3CDF708712CC.jpeg
    28,4 KB · Görüntüleme: 119
  • 284D9670-32E4-4C5B-8BB2-52D92717E800.jpeg
    284D9670-32E4-4C5B-8BB2-52D92717E800.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 126
Bu ay bat 17 şubat kızlar yeni testim böyle yarın kan vereceğim 😵‍💫 güvenemeyip iki tane yaptım
En son sat ne zaman Aralık ayının son haftasında mı oldunuz regl ? Baya gecikmiş adet çünkü

Son düzenleme:
X