Gelin Makyajı Tenime nasıl bi makyaj önerirsiniz? (Resimli)

bencee pembeye yakın kırmızı yaptır aynı tende sayılırız bana harika gıtmıstı dıgunde

bence sana yaşil tonları(koyu gözlere) makyaj çok güzel gidebilir resimli güzel bir örnek bulur bulmaz eklcm:KK1:

Birkaç göz makyajı buldum nette, bana nasıl olur bilemedim ama:

krsitenstewartsmokeysteps_thumb.jpg

eye-make-up.jpg

Benım tenımde bugday gozler kahve mavının tonları okadar cok yakısıyorkı anlatamam oncelıkle mavı ve grı grı sımlı far golge olarakta mor yapılırsa enfes oluyor

Tatlım ten renginden 1 ton açık fondoten kullanmalısın düğünde bence. gözünün üstüne mavi veya yeşil ton far sürdür. Kuyruklu eyeliner çektir. Kiripiklerin için de uzun, dolgun ve kıvrık hale gelebilecek şekilde rimelle. Yanaklarına pembe tonda parlak allık kullan. Dudakların bu fotoğrafından gördüğüm kadarıyla inceymiş. dudaklarına da dudak kalemi (üst dudağın için biraz genişletmek için bir üst çizgiden çizebilirsin.) ve fuşya ruj sür. :KK54:

Tatlım ten renginden 1 ton açık fondoten kullanmalısın düğünde bence. gözünün üstüne mavi veya yeşil ton far sürdür. Kuyruklu eyeliner çektir. Kiripiklerin için de uzun, dolgun ve kıvrık hale gelebilecek şekilde rimelle. Yanaklarına pembe tonda parlak allık kullan. Dudakların bu fotoğrafından gördüğüm kadarıyla inceymiş. dudaklarına da dudak kalemi (üst dudağın için biraz genişletmek için bir üst çizgiden çizebilirsin.) ve fuşya ruj sür. :KK54:

Aslında dudaklarım ince değil.. Fondöten bence de açık olsa iyi olur, çünkü güneşte yandım biraz, gelinliğin içinde kapkara olurum :)

Resimde öyle çıkmış olabilir tatlım. :KK34: sana bahsettiğim şekilde bir makyaj yapayım gözüme, çekeyim fotoğrafı ekleyeyim de bak.

Pek iyi değilim makyaj konusunda ama bahsettiğim böyle birşeydi :KK34:

$080620121016.jpg $080620121017.jpg $080620121018.jpg

Eklentiler

• $080620121016.jpg
    $080620121016.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 46
  • $080620121017.jpg
    $080620121017.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 54
  • $080620121018.jpg
    $080620121018.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Düğün makyajında eye liner kullanman hoş olur bakışların canlanır ağırlık göz makyajında olmalı derim dudaklar çokçok açık pembe ama parlatıcı olmamalı Arap makyajlarındaki hint makyajlarındaki gözler gibi olursa yakışır derim.Asla koyu renk ruj kullanmayın ya ruj ya göz yanaklarda şeftali tonlarında hoş doğal durur mutluluklar...:nazar::nazar::nazar:

X