Gelin Makyajı Tenime nasıl bi makyaj önerirsiniz? (Resimli)

zburuk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
228
0

Buğday tenliyim, biraz da esmerleştim güneşte..
Makyajın bana yakışmadığını düşünüyorum ama düğün de makyajsız olmuyor..
Bana önerebileceğiniz makyaj var mı?

Eklentiler

• $SANY00219 (2).jpg
    $SANY00219 (2).jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:
canım ben makyajdan pek anlamam günlük hayattada hiç kullanmam ama kuaförün iyiyse mesleğinde eminim sana uygun makyajı yapacaktır rahat ol benim nşandki makyajım süperdi hiç bu kadr değişiceğimi sanmıyordum ama süper oldum :) sen kuaförünü iyi seçtiysen bence bu kadr ddert etme :)

canım ben makyajdan pek anlamam günlük hayattada hiç kullanmam ama kuaförün iyiyse mesleğinde eminim sana uygun makyajı yapacaktır rahat ol benim nşandki makyajım süperdi hiç bu kadr değişiceğimi sanmıyordum ama süper oldum :) sen kuaförünü iyi seçtiysen bence bu kadr ddert etme :)

Henüz kuaförle görüşmedik desem :KK70: Son dakika gelini olcam galiba

toprak tonları bence

Pek anlamıyorumm, toprak tonlarını somutlaştıracak bi resim ekleyebilirmisiniz?

bence düğününde sadece gözlerini ön plana çıkartacak bir makyaj yapabilirsin. maşallah tenin çok hoş. hatta öncesinde bir deneme yaptır derim :KK34:

bence düğününde sadece gözlerini ön plana çıkartacak bir makyaj yapabilirsin. maşallah tenin çok hoş. hatta öncesinde bir deneme yaptır derim :KK34:

Teşekkür ederim :) Aslında nişanda makyaj deneyimim olsa kafam karışmazdı belki..
Nişanımda hiç makyaj yapmadım da ben..

Mezuniyet fotoğrafı çekinirken şöyle bi makyaj yapılmıştı gözlerime

$SANY0028.jpg

Düğün için hafif kalır dimi?

Canım tenıne her turlu makyaj gıder ama bence gozlerın on plana cıkarıcak bır makyaj yaptır.

Anladıgım kadarıyla normalde pek makyaj yapmayan bırısın bence dugun gunu oyle bır makyaj yapkı herkez senı cok farklı bulsun ve gozlerını alamasın
normalde makyaj yapmayan kızlar dugununde okadar farklı okadar guzel gozukuyolarkı bayılıyorum sırf bunun ıcın yıllarca kas aldırmayan o gunu bekleyenler var bence takma kırpık bıle tak:KK34:

Anladıgım kadarıyla normalde pek makyaj yapmayan bırısın bence dugun gunu oyle bır makyaj yapkı herkez senı cok farklı bulsun ve gozlerını alamasın
normalde makyaj yapmayan kızlar dugununde okadar farklı okadar guzel gozukuyolarkı bayılıyorum sırf bunun ıcın yıllarca kas aldırmayan o gunu bekleyenler var bence takma kırpık bıle tak:KK34:

Hiç makyaj yapmıyorum diyebilirim, sadece çok hafif göz kalemi çekerim :)
Eşim benden gözünü alamasın yeter :)

hiç makyaj yapmıyorum diyebilirim, sadece çok hafif göz kalemi çekerim :)
eşim benden gözünü alamasın yeter :)

esının alamıyacagı kesın zaten de canım pek makyaj yapmayan bırı dugununde makyaj yaptımı okadar farkı okadar goz alıcı oluyorkı onu anlatmaya calıstım:KK16:

Gozlerını goremıyozkı nasıl soluyelım nasıl yapcagını gozlere golgelı majyajı cok yakıstırırım ben cok cekıcı bulurum hepte ole yaparım ebru gundes majyajı gıbı

Gozlerını goremıyozkı nasıl soluyelım nasıl yapcagını gozlere golgelı majyajı cok yakıstırırım ben cok cekıcı bulurum hepte ole yaparım ebru gundes majyajı gıbı

Ayrı bi şekilde ekleyeyim gözlerimi o zaman, resim yayılmasın diye öyle eklemiştim

$SANY00219 (2)s.jpg

Son düzenleme:
Canım benım cok komıksın parcaları bırlestırsek tum yuzunu algılayabılecez:KK1:gozlerıne kesınlıkle golgelı makyaj yaptır golgelı makyaj goszlerı oldugundan daha ırı ve cekık gosterır:KK31:

X