Gelin Makyajı Tenime nasıl bi makyaj önerirsiniz? (Resimli)

Arkadaşım mat göz makyajı kullanın simlerden ziyade göz kapaklarınızın kalkık gösterileceği şekilde yukarıya doğru muntazam şekilde ayarlanmış koyu tonlar kaş altı aydınlatması eyeliner maskara gözleriniz güzel ama hafif düşük gibi geldi kapak kısmı derinlik veren makyaj olmalı fazla simli makyajlar basit geliyor mat tonlar daha elit hava verir

Arkadaşım mat göz makyajı kullanın simlerden ziyade göz kapaklarınızın kalkık gösterileceği şekilde yukarıya doğru muntazam şekilde ayarlanmış koyu tonlar kaş altı aydınlatması eyeliner maskara gözleriniz güzel ama hafif düşük gibi geldi kapak kısmı derinlik veren makyaj olmalı fazla simli makyajlar basit geliyor mat tonlar daha elit hava verir

Simli makyaj düşünmüyorum zaten ama daha önce makyaj yapmadığım için acemilik var bana ne yakışır bilemedim..

siyaha kaçan maviler var o tonlar güzel durur buğulu göz makyajı yaz google a bak bir gelinlere çok yakışır hint arap makyajlarıda yazıp bak gözlerine en çok benzeyen şekillerle kıyasla ve tarif et ya da resimlerini cebine indir yahut kuaförüne internet üzerinde tavsiye ettiklerimi göster dediğim gibide koyu göze koyu ruj asla kullanma bazı kuaförler işi abrtıp gelinleri palyaçoya çeviriyor.Alal yanaklar kıpkırmızı dudaklar koyu simli gözleri alaca eden makyajlar yapıyorlar.Gelini güzel gösteren makyaj sonra saçtır.Türbanda da aynı şey geçerli

ekledigin fotodakine makyaj demek zor olur :) çok sade kalır gelin için. smoke makyaj yaptır. buğulu..
kuaföre gttin mi en güzelini yaparlar zaten, sen yapma akar gider

387727_340854769277807_377394142_n.jpg

Bu kızın makyajı güzelmiş dimi?

Canım göz kapakların düşük gibi .gözlerine yarıdan başlayan ve çekik bi eyeliner sürdür..gri zemin üstüne siyah uygulat ve olmazsa olmaz takma kirpik taktır..far kısmı yoğun olmayan sadece göze derinlik katacak kadar hafif uygulansın ...takma kirpikle olayı bitir....şimdiden mutluluklar

tenine açık tonda bi fondoten kullan..ben profosyonel turban tasarım yapıorum..ve tesettürlü kişilerde gelinbaşına cildi açık bi tona sahipse fondoteni ona göre uygular ve far kısmı en çok bakır tonu ,seftali tonları yapıorum çünkü en çok begenilen makyaj tonu onlar..yüz yapına göre gözlerin bitişik mi ayrık mı resimde tam net belli olmadıgından eylenıer uzatırım yada normal inceden kalına göre yapılabilir..

merhaba cnm bence takma kirpik taktırıp gözlerini belirginleştirmelisin ve gözlerini ve göz rengini ortaya çıkartacak bir makyaj yaptırmalısın.sade ve soft tonlar daha hoş olur diye düşünüyorum ama bu adımda makyözünü iyi dinle onun da fikrini al derim.benim önerim şu tarz : $kalici_makyaj.jpg hem zarif hem güzel

X