Temporal lift

Renklibirdunya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2023
4
1
30
Endoskopik temporal lift yaptırdıktan sonra sonucundan memnun kalmayıp eski haline dönebilen yenıden revızyon olan var mı acaba aranızda? Facelift sürecindeki yasadıklarını anlatıp yol gösterecek yardımcı olacak biri var mı?

Endoskopik temporal lift yaptırdıktan sonra sonucundan memnun kalmayıp eski haline dönebilen yenıden revızyon olan var mı acaba aranızda? Facelift sürecindeki yasadıklarını anlatıp yol gösterecek yardımcı olacak biri var mı?
Bende bunu merak ediyorum çünkü internetten araştırdığım kadarıyla herkes tekrar eski haline dönüyor diyor ama bence fazla deri kesilip yapılırsa kalıcı olur diye düşünüyorum. Bilgi alırsan benimle de paylaşabilir misin

Bende 1 yıldır araştırıyorum. Tam karar alıyorum, olumsuz şeyler okuyorum, yine baz geçiyorum. Yaptıran varsa, paylaşırsa çok memnun olurum.

Bende bunu merak ediyorum çünkü internetten araştırdığım kadarıyla herkes tekrar eski haline dönüyor diyor ama bence fazla deri kesilip yapılırsa kalıcı olur diye düşünüyorum. Bilgi alırsan benimle de paylaşabilir misin
Endoskopik olduğunda deri alınmıyor diye biliyorum

Bende endoskopik dusunuyorum sanirim yapan doktora gore degisiyor. Burda okudum kadariyla Erhan Eryilmaz a yaptirip da memnun olmayan yok. Memnun olmayanlarda varsa yazsin lutfen...

Aelamlar yeni yaptirdim sorulari olanlar varsa cevaplayabilirim
Merhaba lidan, tam olarak ne yaptırdınız? Ben endoskopik düşünüyordum, ama çok yerde koşa süreli deniyor. O yüzden direk şakak germe araştırıyorum. Deri alındığı için daha uzun ömürlü olduğunu söylüyorlar.

Benimki sakak germe. Nasil anlatsam bilemedim cok uzun is. Isterseniz ozelden yazin bana arayin beni telefonda anlatayim.

Direk şakak germe mi yoksa endoskopik? Ben yurtdışında ikamet etmekteyim. Siz nerden? Yeni olduğum için özelden nasıl yazılıyor bilmiyorum ama bi denicem.

Bende endoskopik dusunuyorum sanirim yapan doktora gore degisiyor. Burda okudum kadariyla Erhan Eryilmaz a yaptirip da memnun olmayan yok. Memnun olmayanlarda varsa yazsin lutfen...
evet bu dr hakkıunda yorumları cok merak edıyorum ayrıca kendısı gozun seklını degıstırmek ıcın tek kalıcı yontem olan KANTOPLASTI de yapan yegane doktordan bırı. kantopeksı demıyorum bakın kantoplastı. bu sebeple benım aklımı cok cekıyor fakat en son bvır arkadasım kendısıne amlyt ıcın gorusmeye gıttıgınde nuri celık ıle ıslemı tamamlayacaklarını belırttı nurı beyın muayene ucetı 4500 tl amelıyat ucretı yanı bır baga dıkıs atacak amelıyat esnasında 250bın tl. erhan bey de 200 bın oldu mu amlyt sıze 450bın. bıraz sok olmustuk acıkcası

evet bu dr hakkıunda yorumları cok merak edıyorum ayrıca kendısı gozun seklını degıstırmek ıcın tek kalıcı yontem olan KANTOPLASTI de yapan yegane doktordan bırı. kantopeksı demıyorum bakın kantoplastı. bu sebeple benım aklımı cok cekıyor fakat en son bvır arkadasım kendısıne amlyt ıcın gorusmeye gıttıgınde nuri celık ıle ıslemı tamamlayacaklarını belırttı nurı beyın muayene ucetı 4500 tl amelıyat ucretı yanı bır baga dıkıs atacak amelıyat esnasında 250bın tl. erhan bey de 200 bın oldu mu amlyt sıze 450bın. bıraz sok olmustuk acıkcası
Anlamadim arkadasiniz neden iki ayri doktora oluyor ameliyati ?

Aelamlar yeni yaptirdim sorulari olanlar varsa cevaplayabilirim
Merhaba bende 1 ay oldu derın plan yuz boyun temporalface sıfır agrı sorun yasadım sadece goz cevrem alnım botoks etkısı var amelıyatta kasları sabıtlemek ıcın botoksmu yapıyolar sızdede oyle bır hıssızlık oldumu kaşınız alnınız sabıtlendımı

X