Telefondaki casus program

şoktayım şu an. Allah sizi onlardan korusun. içimdeki cani neler söylüyor da yazamıyorum. bir avukata danışsanız bu konuyu. sonuçta elde mesajlar var. en azından bilgi sahibi olup tehdit edebilirsiniz.

babanin escinselligi nerden çıktı. yani konu sahibi mi dedi.

konuyu ilk okudugumda babanin kayitsizligi aklima amcanin onu kucuk yaslardan beri kullandigi ve kontrolu altina aldigini getirmisti ama bisi demek istemedim. kucuk yaslardan beri taciz ediliyorsa normal geliyordur belki amcanin tavirlari. karsi koyamiyordur.

Baba eşcinsel,

Amca sapık, pedofil,

Annen ve baban amcanın sapık olduğunu biliyorlar hiç birşey yapmıyorlar!

Evleneceğin kişinin annesi ve babası kimseyle tokalaşmıyor... (benim için bunun altında da sapkın düşünceler yatıyor)

Valla konu sahibi bence sen kaç kurtal kendini bunlardan.

Umarım mesleğin vardır.
Nasıl sapkın düşünceler mesela? İnancı gereği yabancı erkek veya kadınla tokalaşmayanlara sapkın diyemezsiniz siz!

Gecenlerde babanizla ilgili baska bir konuda yardim istiyordunuz. Sonra memeleketler arasi kultur farki olur mu? Olursa ne olur vs? Simdi de casus program. Cok atraksiyonlu bir ailesiniz sanirim

şoktayım şu an. Allah sizi onlardan korusun. içimdeki cani neler söylüyor da yazamıyorum. bir avukata danışsanız bu konuyu. sonuçta elde mesajlar var. en azından bilgi sahibi olup tehdit edebilirsiniz.

Bana bulaşmasın istiyorum sadece. Beni arayıp durdu açmadım. Benim yüzümden hastanelik olduğunu yazmış göndermiş herkese.

babanin escinselligi nerden çıktı. yani konu sahibi mi dedi.

konuyu ilk okudugumda babanin kayitsizligi aklima amcanin onu kucuk yaslardan beri kullandigi ve kontrolu altina aldigini getirmisti ama bisi demek istemedim. kucuk yaslardan beri taciz ediliyorsa normal geliyordur belki amcanin tavirlari. karsi koyamiyordur.

Bu defa benim beynim yandı :)

Gecenlerde babanizla ilgili baska bir konuda yardim istiyordunuz. Sonra memeleketler arasi kultur farki olur mu? Olursa ne olur vs? Simdi de casus program. Cok atraksiyonlu bir ailesiniz sanirim

O kadar aklım dolu ki. Tek buraya yazarak stres atabiliyorum. Herkes her şey üzerime geliyor. Artık çok yoruldum.

Babam onu bilmiyor. Anlatmadım. Sadece çok çekicisin lafını biliyor.
Anlat canım de bana masturbasyondan bahsedıyor bu serefsız böle anlatmazsan amca sapıgı babanın suskunluğundan anlayacak kı anlatmamıssın demekkı cekınıyorsun dıye dusunecek bı adım daha gelecek sana ben sana solıyım canım utanma cekınme gıt anlat mesajları da göster sen sustukça daha da ılerleyecek sapık ortalığı duman et kendını ıffetını koru canım serefsıze bak ya masturbasyondan bahsedıyor bıde

X