Telefondaki casus program

trombosit

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
678
425
Burada bununla ilgili o kadar çok konu vardı ki. Ama nedir bu casus program ne işe yarar bilmiyorum.
Şu sıralar bu programa ihtiyacım var. Gece babamın telefonuna gizlice kurmayı planlıyorum. Nedeni ise, bugün evde olmadığımı düşünüp amcası ile benim hakkımda konuşuyor olması. Ve erkek arkadaşım tanışmaya gelecek aksilik çıksın istemiyorum. Arkamdan söylenenleri bilmek istiyorum.
Casus programı nasıl çalışır? Hangi casus programı kurmalıyım? Ve babam bunu farkeder mi?

Çok afedersin istemsizce güldüm konunu okurken, dalga geçmek değil de insanın babasıyla, babasının amcasının kendisi ile ilgili muhabbeti casus programla dinlemesi çok ilginç geldi. Ne konuşmalarını bekliyorsun aralarında, ne konuda fikir edineceksin?

Ben casus program bilmiyorum şahsen, sadece merak ettim. Bana kalsa bulaşma ve direk git babanla konuş, herhalde oturulup konuşulmayacak bir adam değildir ve sorularının yanıtlarını alırsın.

Çok afedersin istemsizce güldüm konunu okurken, dalga geçmek değil de insanın babasıyla, babasının amcasının kendisi ile ilgili muhabbeti casus programla dinlemesi çok ilginç geldi. Ne konuşmalarını bekliyorsun aralarında, ne konuda fikir edineceksin?

Ben casus program bilmiyorum şahsen, sadece merak ettim. Bana kalsa bulaşma ve direk git babanla konuş, herhalde oturulup konuşulmayacak bir adam değildir ve sorularının yanıtlarını alırsın.

Özet geçeyim. Amcası bana hakaret etmişti, üstelik sadece evlenmek istiyorum diye. Bu hakaretleri çoğu insana gönderdi. Sonra telefonda çok çekicisin seni kıskandım işte dedi. Mastürbasyon kelimesini cümle içinde kullandı ve açıklamasını yaptı. Babam ona toz kondurmuyor. Ağzımı açsam suçlu oluyorum. Adam ikili oynuyor.

Kurma

Amcan sapik, baban da onun agzina bakiyor

Duyacagin seylerden mutsuz olmaktan oteye gidemezsin. dava da acmayacagina gore bir karin da olmaz. Bu isten psikolojik zararin olur, o kadar. Hic girme bu islere. Evlen, temizce kac kurtul daha fazla bulasmadan.

Önlem almak istiyorum sadece. Evet psikolojim etkilenir, sinirlerim bozuluyor en küçük sözde.Adı bile geçse geriliyorum. Erkek arkadaşım gelecek ama ya o gün hır gür çıkarırlarsa diye korkuyorum. Bundan dolayı kurmak istedim o programı.

bence de boşver. duymaktan hoşlanmayacağın şeyler duyacaksın gibime geldi.

zaten öyle bi amcayı boşversene. onun söylediklerini mi bilmek istiyosun
Elbette duymak istemiyorum. Fakat erkek arkadaşım geldiğinde aramızı bozabilecek bir şey yaparsa diye korkuyorum önlem almak istiyorum.

• Beğen
Reactions: KV_
Özet geçeyim. Amcası bana hakaret etmişti, üstelik sadece evlenmek istiyorum diye. Bu hakaretleri çoğu insana gönderdi. Sonra telefonda çok çekicisin seni kıskandım işte dedi. Mastürbasyon kelimesini cümle içinde kullandı ve açıklamasını yaptı. Babam ona toz kondurmuyor. Ağzımı açsam suçlu oluyorum. Adam ikili oynuyor.

Neyy ?!!
Bir saniye ne oluyor ?!!

Baban amcası sapık mı ?!!

Baban bunu bile bile... OHA:oha::skandal::skandal::skandal:

Önlem almak istiyorum sadece. Evet psikolojim etkilenir, sinirlerim bozuluyor en küçük sözde.Adı bile geçse geriliyorum. Erkek arkadaşım gelecek ama ya o gün hır gür çıkarırlarsa diye korkuyorum. Bundan dolayı kurmak istedim o programı.

Konu sahibesi bak canimcim bence hic kurcalama. Evlen gec gitsin ustunde durma, bu isten pislikten baska bir sey cikmaz. Amcani da cagirmayin isteme mi soz mu artik ne varsa.

Bir arkadas vardi ama banlanmis su an yardimci olamaz. Bence ugrasma ya. Evlenip kurtulacaksin zaten biraz daha idare et. Baban da amcasi da ne cins adam ciktilar.
Erkek arkadaşım geldiğinde mahcup olacağı şeyler yaşamaktan korkuyorum. Önlem amaçlı ne dediklerini bilmek istiyorum.

hayır yani ne gerek anlamıyorum sen al karsına babanı güzelce konus amcamında lafına bakma o dengeli konusmuyor.baban evleneceğin kişiyi arastırsın ona göre notunu versin bence hiç böyle seylerle ugrasma derim

X