Tefriciye duası

Ben atmıştım en başında ama görmemiş şimdi niyet alındıktan sonra girmek istemedim bu seferlik siz devam edin grup devam edecek demiş F fbyht başka okumalara katılırım aşkımlar bende Meryem suresine başlamaya karar verdim ondan yanlış anlamayın 💕💕💕
Meryem ve Yusuf süresini yaklaşık 2 aydır okuyorum bende

Arkadaşlar ben bu gruba yazmıştım bende okumak istiyorum diye ne kadar almam gerekiyo diye ama bana bildirim gelmedi bildirim gelmeyince bende görmedim mesajları şimdi rastgele girince gördüm inşallah okuma bitmemiştir ne kadar okuma kaldı

Arkadaşlar ben bu gruba yazmıştım bende okumak istiyorum diye ne kadar almam gerekiyo diye ama bana bildirim gelmedi bildirim gelmeyince bende görmedim mesajları şimdi rastgele girince gördüm inşallah okuma bitmemiştir ne kadar okuma kaldı
okuma bitmedi aslından bu hafta ben hiç müsait olamadım ve daha başındayım duanın, sen de aramıza katılırsan dua sayımız azalır,.
F fbyht

okuma bitmedi aslından bu hafta ben hiç müsait olamadım ve daha başındayım duanın, sen de aramıza katılırsan dua sayımız azalır,.
F fbyht
Maalesef başta duayı niyetimize alırken ona göre aldık. Herkese de tek twk uygun mu diye sordum. Cuma gününe kadar okumamızı tamamlayalım, cuma günü ezan sela arası duamızı yapar tekrar katılmak isteyenlerle başlarız.

X