SALATI TEFRİCİYE DUAMA YARDIM EDER MİSİNİZ? Çok acil

meryolist

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2022
16
9
27
Salatı tefriciye duama yardım eder misiniz ? 4444 defa okuyalım hep birlikte lütfen çok ihtiyacım var.
Kim ne kadar okursa Rabbim okuduğunun 100 katı kendinin ne istediği varsa versin 🙏🏻

Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek.”

Anlamı:
“Ya Rab! Efendimiz Muhammed’e tam ve mükemmel bir salat ve selam eyle. O Nebi ki, onun yüzü suyu hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar dağılır, ihtiyaçlar karşılanır, arzulara ve güzel akıbetlere erişilir, bulutlardan yağmur dökülür… Onun âline ve ashabına da salât ve selam eyle Ya Rab! Her an, her nefeste ve senin bildiklerinin sayısınca.”.

Son düzenleme:
20 tane okurum ara da okurum, kalan sayıyı belirtin dahai iyi oluyr oyle,,

Salatı tefriciye duama yardım eder misiniz ? 4444 defa okuyalım hep birlikte lütfen çok ihtiyacım var.
Kim ne kadar okursa Rabbim okuduğunun 100 katı kendinin ne istediği varsa versin 🙏🏻

Allahumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ-seyyidina Muhammedin ellezi tenhallü bihi’l ‘ukadu ve tenfericu bihi’l-kürabu ve tukdâ bihi’l-havâicu ve tünâlü bihi’r-rağâibu ve husnu’l-havâtimi ve yusteska’l-ğamâmu bi-vechihi’l-kerîmi ve ‘alâ âlihi ve sahbihi fî-külli lemhatin ve nefesin bi-‘adedi külli ma’lûmin lek.”

Anlamı:
“Ya Rab! Efendimiz Muhammed’e tam ve mükemmel bir salat ve selam eyle. O Nebi ki, onun yüzü suyu hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar dağılır, ihtiyaçlar karşılanır, arzulara ve güzel akıbetlere erişilir, bulutlardan yağmur dökülür… Onun âline ve ashabına da salât ve selam eyle Ya Rab! Her an, her nefeste ve senin bildiklerinin sayısınca.”.
Niyetiniz nedir canım

Niyetiniz nedir canım
Sevdiğimle evlenecektik ama aramız bozuldu aniden ve yanlış anlaşılmaktan aramızdaki sorunları halledip bir an evlenelim okuyorum🙏🏻 Henüz dua bitmedi ama sevdiğim bana ılımlı olmaya başladı çok şükür ki, kalpler ancak Allah’ın izniyle birbirine bağlanır. ❤️

Anlamı:
7 tane okudum çok okumakmisderim.ama.hamişim biraz halim.karismiş iyi olsam okusam yazarim

Sevdiğimle evlenecektik ama aramız bozuldu aniden ve yanlış anlaşılmaktan aramızdaki sorunları halledip bir an evlenelim okuyorum🙏🏻 Henüz dua bitmedi ama sevdiğim bana ılımlı olmaya başladı çok şükür ki, kalpler ancak Allah’ın izniyle birbirine bağlanır. ❤️
niyetinizi RABBİM en güzel şekilde sonuçlandırsıni 17 okudum :dua:

KALAN 1.760 SANIRIM SİZ YİNE KONTORL EDERSİNİZ KALAN SAYIYI

niyetinizi RABBİM en güzel şekilde sonuçlandırsıni 17 okudum :dua:

KALAN 1.760 SANIRIM SİZ YİNE KONTORL EDERSİNİZ KALAN SAYIYI
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Rabbim sizin dualarınızla Hz.Muhammed (sav) in yüzü suyu hürmetine inşallah tekrardan mutlu olacağım günlere dönerim. Rabbim kimseyi gördüğünden geri koymasın inşallah. Bir hayalimiz vardı onu gerçekleştiririz inşallah. Dilerim Rabbim akan her gözyaşı damlam bizim için birer adım olsun adım adım ilerleyelim hayırla huzurlu mutlulukla . Mübarek cuma günü Rabbim kimin ne isteği ne muradı varsa versin. Herkesin gönlüne göre versin bana da gönlümdekini versin onu bana beni ona sevdirsin inşallah 🙏🏻❤️

X