Tc sorunu bakirelik

Hani ilişkilerin flört aşamasında geçmiş sorulur ya en son ilişkinden neden ayrıldın ne kadar sürdü en uzun ilişkin ne kadarı vs geçmişe dair hiçbirşey sormadı bende sormadım
Cinsellik bu soruların içinde olmamalı. Ki yeni tanıdığın güvenmediğin birine anlatmamalisin bu kadar özel birşeyi.

Hani ilişkilerin flört aşamasında geçmiş sorulur ya en son ilişkinden neden ayrıldın ne kadar sürdü en uzun ilişkin ne kadarı vs geçmişe dair hiçbirşey sormadı bende sormadım
Bunu sormadıysa bekaret konuşması da geçmez aranızda. Biz de eşimle ne eski ilişkilerden konuştuk ne de bekaretten.

Ya aslında bu erkeklerin hiçbiri dürüstlüğü haketmiyor tatil düşüncesi olduğuna göre buna açık biri mi ? Şuan kabul etse evlensek bile bir gün beni bu konudan vurmayacağına hiç emin olamam. Acaba bakireyim yalanını mı söylesem
Siz kimin ne hak ettiği ile ilgilenmeyin, bu da kişisel bir yerde. Siz "Ben ne hak ediyorum? " a odaklanın.

Ben hicbir zaman bekarete önem veren biri olmadım bunu ilk yasadığım erkek arkadaşımda tam evlenilecek adamdı olmadı. Sonra 2 tane farkli iliskim olduğunda bu durumdan faydalandılar. İliskiye girmesemde diğer iliskilerimde flörtlerimde bunu ogrendiklerinde sorun ettiler. Bu sekilde bende travma oldu. Bu iliskimde hic konusu acilmadı söylemedim de. Muhtemelende söylemeyeceğim. Baska bir kiz arkadaşımın hicbir erkek arkadaşı flörtü bunu takmadı mesela. Kim ne derse desin bence siz erkek arkadaşınızın bu konudaki dusüncelerini oğrenmeden bunu yaşamayın

Normal değil, adam haddini bilen biriymiş. Sormamış. Ayrıca sevgilisi ile tatile giden biri cinselliğe karşı değildir. Bunu akıl etmiş olması gerekir. Bu bir hata değil Allah aşkına 24 yaşındayım hiç böyle hissetmedim. Ayrıca şu an ki sevgilim biliyor, gayet ciddi gözle bakıyor bana. Biliyor derken yani olmadığımı anlamıştır büyük ihtimal. Şükür ki sormadı❤️

Normal değil, adam haddini bilen biriymiş. Sormamış. Ayrıca sevgilisi ile tatile giden biri cinselliğe karşı değildir. Bunu akıl etmiş olması gerekir. Bu bir hata değil Allah aşkına 24 yaşındayım hiç böyle hissetmedim. Ayrıca şu an ki sevgilim biliyor, gayet ciddi gözle bakıyor bana. Biliyor derken yani olmadığımı anlamıştır büyük ihtimal. Şükür ki sormadı❤️
Ee birlikte olmadınız mi

geçmiş dediğin bir saniyelik bir şey, bunun karşı tarafı ilgilendirdiğini düşünmüyorum, ki gerçekten olgun, mantıklı düşünebilen birisi bunun haddine olmadığını bilir. geçmiş karşı tarafı bu kadar ilgilendiriyorsa bekaret diktirme operasyonu var, önerilebilir karşı tarafa

Çok haklısınız farkındayım cumartesi günü yanına gidicem çok heyecanlıyımmmmm 🫠🫠 gelişmeleri bildiricem iyi ki varsınız 🙃

Merhaba kızlar burayı yaklaşık 5 yıldır giriş yapmıyordum özlemişim
Gelelim konumuza hayatta yapmam dediğim herşeyi yapmış biri olarak bugün bunları buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi gerçi pişman değilim ama bu devire çok uzağım aynı şeyleri yaşamış insanların düşüncelerini merak ediyorum
Evet ilk cinsellik deneyeyimimi bu yıl yaşadım 28 yaşındayım yaşadağım sevgilime aşırı aşıktım ki evlenmeden ilişkiye de çok karşıydım ama yaptım. Ama karşımdaki pislik buna zerre önem vermeyen biriydi ki aldattı beni. O travmaya hiç girmicem. Şimdi yeni bi ilişkim var bakireliğe önem veriyor mu hiç bir fikir sahibi değilim. Birkaç ay sonra birlikte tatile gidicez bakire olmadığımı öğrenirse benimle evlilik düşünmez mi kafama takıyorum biliyorum cahilce bir düşünce ama fikrinize ihtiyacım var bunlara açık bir ailede büyümedim
Kendimden örnek vereceğim, ben bakire evlendim. bundan birkaç sene önce tanıştığım biri 3. görüşmede bekarete çok önem verdiğini bu yüzden bakire olup olmadığımı sormuştu. Bu benim nezdimde asla kabul edilebilir bir soru olmadığı için adamı direkt çıkarmıştım hayatımdan bakire olduğum halde. Kısacası kimseye bekaret borcumuz yok, "bana kalırsa" bu tarz şeylere takıntılı insanlarla da pek sağlıklı ilişkiler kurulamaz. O kişi dışında hayatıma giren hiç kimse benim bakireliğimi sorgulamadı. Ben de hiçbir adamın bakirliğini bugüne kadar sormadım, beni ilgilendirmez. Eşim de sormadı, vakti geldiğinde öğrenmiş oldu. Kendisi de şunu söyledi olmasaydım da onun için hiçbir şey değişmeyecekmiş çünkü kendisi geçmişte birliktelik yaşamış.

Bekaret diye zırlayan biri kokodur zaten ne kafana takıyorsun direkt yol ver. Aslında genel olarak tc erkeğine yol vermek lazım çoğu erkek kezbanı çıkıyor

Son düzenleme:
Maalesef bakireliği kaybederek sevdiğin seveceğin bir sürü erkeği kaybettin artık. Bir anlık zevk bir hayata maloldu. Ben burada bakire olmadan evlenenlerin mutlu olduğuna da inanmıyorum.
He ya bdv de kaynana, koca konuları hepsi bakire değildi evlenirken, öküz kocaları zaten bekarete takmayacak kadar açık görüşlü, chill adamlar, bekarete takmıyor ama anasının evini temizlemedi, maaş kartını vermedi diye canına okuyor, yazın istediği tatili yaptırmayıp anasının köyüne konserve yapmaya götürüyor, babasının tarlasında çay fındık toplatıyorlar, siyasi ve dünya görüşüne kadar karışıyor, verdiği oyu bile foto çektirtiyorlar. Bi tek bekarete takmamışlar maşallah inşallah. Bi tanesi eşinin otel kaydı var mı diye gbtden baktığını anlattı, böyle ne kadar çok vardır düşünsenize bi. Kendi polis olmayan da arkadaşına falan baktırıyor. Bi parmak zarın peşine düşenler hep zaten gül gibi adamlar olur, kendileri bişeycik yapmadan bekler eşini. Erkekleri ne sanıyorsunuz? Yapmayan bulamadığından yapamıyor, çok azı belki dini hassasiyet güdüyor.

Evlilik istiyor abisine annesine anlattı ben henüz kimseyle paylaşmadım. Laylaylom takılıyor gibi durmuyor diğer Abaza erkekler gibi davranmıyor cinsellik muhabbeti yapmadı hiç foto at diyen sapıklar gibi yaklaşmadı belki benim duruşumla da alakalı işte beni bakire zannediyor da olabilir o yüzden kafama takıyorum.
kafanıza niye takıyorsunuz ya sanki hapiste mi yattınız birini aldattınız mı onun tepkisi değil sizin fikriniz önemli.Ne olursa olsun sizi her şeyinizle sevecek insana ihtiyacınız var bacak aranız yüzünden karalar bağlayan biriyle ne kadar mutlu olabilirsiniz ki.Gerçeği söyleyin veya söylemeyin diyemem yayma durumları olabilir çünkü ama konuşma esnasında fikrini az çok öğrenebilirsiniz bence.

Ben bakire evlenmedim evleneceğim kişiyi kandırmaktansa açıkça söyledim hatta şu saçma sapan çarşaf adetini açtı akrabalar eğer öyle kanlı çarşaf isteselerdi cıngar çıkarırdım. Ha yaptığım şeyin doğruluğunu savunduğumdan anlatmıyorum bunu size. Zaten erkeklerin kaçı bakir ki hiç birisi. Benim eşimden ayrı iki sevgilim oldu biri sorun etti o da aldattı beni ama kendisi paralı kadınlara gidiyormuş devamlı. Zaten benim böyle biriyle evlenmem doğru olur muydu tartışılır. Herkes dengiyle evlenmeli eşim de aynı durumda olduğu için sorun etseydi bye bye derdim. Erkek her şeyi yapar ama kadın yapmaz diye bir şey yok bu şekilde düşünen erkek zaten benim hayatımda olmamalı. İkimiz de geçmişimiz hakkında konuşmuyoruz diğer iki eski sevgilimin sevgililerin isimlerini bilirdim hep çünkü rahatsız olsam da illa ki açıyorlardı.

Çok haklısınız artık aştım bu konuyu kendimce. İnsan sevdiği biriyle istediği şeyi yaşayabilmeli, yaşadıklarımdan da pişman değilim. Bu konuyu açtığım kişiden de ben ayrıldım o sorun etmedi ve sormadı 🤣🤣

Merhaba kızlar burayı yaklaşık 5 yıldır giriş yapmıyordum özlemişim
Gelelim konumuza hayatta yapmam dediğim herşeyi yapmış biri olarak bugün bunları buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi gerçi pişman değilim ama bu devire çok uzağım aynı şeyleri yaşamış insanların düşüncelerini merak ediyorum
Evet ilk cinsellik deneyeyimimi bu yıl yaşadım 28 yaşındayım yaşadağım sevgilime aşırı aşıktım ki evlenmeden ilişkiye de çok karşıydım ama yaptım. Ama karşımdaki pislik buna zerre önem vermeyen biriydi ki aldattı beni. O travmaya hiç girmicem. Şimdi yeni bi ilişkim var bakireliğe önem veriyor mu hiç bir fikir sahibi değilim. Birkaç ay sonra birlikte tatile gidicez bakire olmadığımı öğrenirse benimle evlilik düşünmez mi kafama takıyorum biliyorum cahilce bir düşünce ama fikrinize ihtiyacım var bunlara açık bir ailede büyümedim
Bu kadar sorun ediyorsan gerken operasyonu yaptır. Hiçbir erkeğe bu konuda dürüst olmaya gerek olduğunu düşünmüyorum

X