Tc sorunu bakirelik

mabel01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
530
273
Merhaba kızlar burayı yaklaşık 5 yıldır giriş yapmıyordum özlemişim
Gelelim konumuza hayatta yapmam dediğim herşeyi yapmış biri olarak bugün bunları buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi gerçi pişman değilim ama bu devire çok uzağım aynı şeyleri yaşamış insanların düşüncelerini merak ediyorum
Evet ilk cinsellik deneyeyimimi bu yıl yaşadım 28 yaşındayım yaşadağım sevgilime aşırı aşıktım ki evlenmeden ilişkiye de çok karşıydım ama yaptım. Ama karşımdaki pislik buna zerre önem vermeyen biriydi ki aldattı beni. O travmaya hiç girmicem. Şimdi yeni bi ilişkim var bakireliğe önem veriyor mu hiç bir fikir sahibi değilim. Birkaç ay sonra birlikte tatile gidicez bakire olmadığımı öğrenirse benimle evlilik düşünmez mi kafama takıyorum biliyorum cahilce bir düşünce ama fikrinize ihtiyacım var bunlara açık bir ailede büyümedim

Yani saklama yalan işlerine girme sakın.
Ayrıca kalkıp bunu konuşma gibi yapıp ay çok pişmanıma da bağlama. Sen ne kadar ezik durursan burdan ezilirsin.
Ben bakire evlenmedim. Bakireliği takmam da. Sorun olarak da görmedim. Eşimle 3 sene sevgililik 8 yıl evlilik 11 senedir beraberiz. Bir kere bile bu konu konuşulmadı. İkimiz de önem vermediğimiz için oturup bu muhabbeti de yapmadık.

Aslında muhabbetten az çok anlaşılır bu konular.
Fikrini öğren ve ona göre yolunu çiz bence.
Kendini akışa bırakma bence. Biraz karşı tarafı çözmeye çalış

Eğer böyle düşünen biriyse o kişiyle mutlu olamazsın zaten. Seni bakireliği için isteyen evlilikte de birçok suçlamalarda bulunacaktır. Ayrıca neden hiç siz erkeğe '' daha önce cinsellik yaşadın mı bakire misin? '' diye sormuyorsunuz? Kendinizi bu kadar değersizleştirmeyin lütfen ya okudukça ben üzülüyorum sizin adınıza.

Kimseye b*karet borcun yokki? Diyelim b*kir değil onunla evlilik düşünmez misin? Onunda bunu yapmasına izin verme. Sen kendini ezersen herkes ezer başını dik tut. Kötü birşey yapmadın. Eskiden dürüst olunması gerektiğini savunurdum ama çevremde şahit olduğum söylemler bazı konularda yalanın mübah olduğuna inandırdı. Yinede siz bilirsiniz ama karşında seni yargılayacak yaşamını etkileyecek bir kişi varsa söylemek zorunda hissetme.(tanıdığım bir kişi söyledi ş*refsiz sevdiği halde bütün mahalleye yaymıştı çok psikolojik sıkıntı çekti kız. Bazen erkekler bu derece dürüstlüğü hak etmiyor)

Kimseye b*karet borcun yokki? Diyelim b*kir değil onunla evlilik düşünmez misin? Onunda bunu yapmasına izin verme. Sen kendini ezersen herkes ezer başını dik tut. Kötü birşey yapmadın. Eskiden dürüst olunması gerektiğini savunurdum ama çevremde şahit olduğum söylemler bazı konularda yalanın mübah olduğuna inandırdı. Yinede siz bilirsiniz ama karşında seni yargılayacak yaşamını etkileyecek bir kişi varsa söylemek zorunda hissetme.(tanıdığım bir kişi söyledi ş*refsiz sevdiği halde bütün mahalleye yaymıştı çok psikolojik sıkıntı çekti kız. Bazen erkekler bu derece dürüstlüğü hak etmiyor)
+
Ayrıca seküker yaşayıp, cinsellik yasayıp çok saygılı gibi gözüküp kafası mağarada kalan erkeklerde azımsanmayacak kadar çok.

İşte bu bir zihniyet meselesi. Ben böyle bir medeniyetsiz ayıyla evleneceğime yol yakınken ayrılırım.
Yakan dolanla bu tarz adamla evli olmak hatadır

İşte bu bir zihniyet meselesi. Ben böyle bir medeniyetsiz ayıyla evleneceğime yol yakınken ayrılırım.
Yakan dolanla bu tarz adamla evli olmak hatadır
Kesinlikle katılıyorum, zaten azalıp bitmeleri için biz kadınlar tarafından tercih edilmemeleri lazım ama işte kendisini çok iyi saklayanda var

Yani aslında bekaretin bozulduğundan çok emin de değilim çünkü hiç kanamam vs olmadı 1 damla bile olmayacak kadar az oldu. Yani kulaktan dolma bilgiler çok kanama olur vs kişiden kişiye değişiyor sanırım ama ben en iyisi bir doktora gitmeliyim 🙊

Gelelim konumuza hayatta yapmam dediğim herşeyi yapmış biri olarak bugün bunları buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi gerçi pişman değilim ama bu devire çok uzağım aynı şeyleri yaşamış insanların düşüncelerini merak ediyorum
Evet ilk cinsellik deneyeyimimi bu yıl yaşadım 28 yaşındayım yaşadağım sevgilime aşırı aşıktım ki evlenmeden ilişkiye de çok karşıydım ama yaptım. Ama karşımdaki pislik buna zerre önem vermeyen biriydi ki aldattı beni. O travmaya hiç girmicem. Şimdi yeni bi ilişkim var bakireliğe önem veriyor mu hiç bir fikir sahibi değilim. Birkaç ay sonra birlikte tatile gidicez bakire olmadığımı öğrenirse benimle evlilik düşünmez mi kafama takıyorum biliyorum cahilce bir düşünce ama fikrinize ihtiyacım var bunlara açık bir ailede büyümedim
Seninle tatile gelecek kadar açık görüşlü biri olduguna göre ondan önce de başkasıyla birlikte olduğunu dusunebilir ha bağırır cagirirsa sen de bakir misin diye sor.

Uzak mesafe ilişkisi, buraya geldiğinde bir kere ağız ucuyla keşke birlikte uyuyabilseydik demişti. Ama ben ilişki yeni diye sıcak bakmadım. Şimdi ben İstanbul gidicem 2 gün birlikte kalıcaz. Aslında bana kalırsa yine erken ama biran önce düşüncesini de öğrenmek istiyorum

Uzak mesafe ilişkisi, buraya geldiğinde bir kere ağız ucuyla keşke birlikte uyuyabilseydik demişti. Ama ben ilişki yeni diye sıcak bakmadım. Şimdi ben İstanbul gidicem 2 gün birlikte kalıcaz. Aslında bana kalırsa yine erken ama biran önce düşüncesini de öğrenmek istiyorum
Talebi olursa anlatın ama sizi bunun için kullanabilir de önce karakterinden emin olun sonra anlatın.

Saklamana gerek yok. Açık açık söyle kafanda da soru işaretleri kalmamış olur. En azından bana karşı dürüst der. Adamdan eminsen ama güven vermeyen gönül eğlendiren tiplerdense deme biraz bekle onun zamanınada sen karar verirsin hislerinle ...

Evlilik istiyor abisine annesine anlattı ben henüz kimseyle paylaşmadım. Laylaylom takılıyor gibi durmuyor diğer Abaza erkekler gibi davranmıyor cinsellik muhabbeti yapmadı hiç foto at diyen sapıklar gibi yaklaşmadı belki benim duruşumla da alakalı işte beni bakire zannediyor da olabilir o yüzden kafama takıyorum.

Hani ilişkilerin flört aşamasında geçmiş sorulur ya en son ilişkinden neden ayrıldın ne kadar sürdü en uzun ilişkin ne kadarı vs geçmişe dair hiçbirşey sormadı bende sormadım

gecmisinizi kimseye aciklamak zorunda degilsiniz. fakat evlilik beklentiniz varsa dusuncelerini ogrenmeye calisin. eger bu konuda keskin dusunce tarzi varsa uzaklasin ama yine de kendinizi aciklamayin. ayrica kendisi de gecmiste beraberlik yasadi nerd3n bilebilirsin ki

X