Sütlü'nün Şok Diyet Günlüğü

Vanilla-_-Cake

#Sütlü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
32
6
(Diyet ölümcül, asla denemeyin.)

Selamm ben Sütlü. Boyum 1.65 kilom 54,5. Buralara 60 kilodan geldim. Günlüğe baslamak için geciktim ama, baslıyorum. Hedefim 40 kilo.

Bugün yediklerim ictiklerim;

2 bardak bitki çayı (8 kalori)
1 konserve mısır (62 kalori)
3 dilim hindi salamı (33 kalori)

Ve bana yaklasık 40 kalori yaktıracak kadar mekik cektim.

bugün aldıgım kalori 63.

Son düzenleme:
Selamm ben Sütlü. Boyum 1.65 kilom 54,5. Buralara 60 kilodan geldim. Günlüğe baslamak için geciktim ama, baslıyorum. Büyük ihtimalle delirmis bu diyeceksiniz ama hedefim 40 kilo.

Bugün yediklerim ictiklerim;

2 bardak bitki çayı (8 kalori)
1 konserve mısır (62 kalori)
3 dilim hindi salamı (33 kalori)

Ve bana yaklasık 40 kalori yaktıracak kadar mekik cektim.

Günlük almam gereken kalori 1913 ve bugün aldıgım kalori 63. Mükemmel hissediyorum ^-^
Bence böyle düşük kalorili beslenecegine düşük karbonhidrat diyeti yap, hem karnın doyar hem de protein almış olursun.

Maksimum 4-5 kilo verirsin tamam anlarım ama 1.65 boy 40 kilo nedir? Dalga geçmek için mi açtınız konuyu? Hedefin anoreksiya sanırım. Tamam kilo vermek için de porsiyonları azaltabilirsin aç kalabilirsin ama iki salamla düşer bayılırsın benim de kaç gün aç gezdiğim oldu ama hiçbir zaman kendimi bu kadar aç bırakmadım. Elimden yoğurdumu sütümü düşürmedim en azından aç kaldığımda.

Maksimum 4-5 kilo verirsin tamam anlarım ama 1.65 boy 40 kilo nedir? Dalga geçmek için mi açtınız konuyu? Hedefin anoreksiya sanırım. Tamam kilo vermek için de porsiyonları azaltabilirsin aç kalabilirsin ama iki salamla düşer bayılırsın benim de kaç gün aç gezdiğim oldu ama hiçbir zaman kendimi bu kadar aç bırakmadım. Elimden yoğurdumu sütümü düşürmedim en azından aç kaldığımda.

Elinden yogurt ve sütü düsürmeden nasıl ac kalabildigini anlayamadım. Ben günlük 200 kaloriyi gectigimde berbat hissediyorum. Saglıksız oldugunu biliyorum tekrardan hatırlatmana ihtiyac yok. Tesekkür ederim.

Mü-kem-mel bir gündü! :KK25:

Bugün yediklerim ictiklerim:

6 kasık süt (60 kalori)
1 bardak papatya cayı (3 kalori)
1 tane salatalık (15 kalori)

40 kalori yaktım. Sonuc olarak bugün toplam aldıgım kalori 38. Salatalıgı da cok acıktıgım icin yedim.

Kilom 54,2 :olamaz:

Kötü haber.

Aksam 1 tabak makarna yedim tam 150 kalori.
Öglen de 44 kalori edecek kadar süt ictim.

Neredeyse 200 kalori! Kafayı yiyebilirim.
Ama neyseki, gündüz yaptığım egzersizler bana 140 kalori falan yaktırıyor.

Toplam aldığım kalori 54 ediyor olması lazım
Moral bozmak yok! Yola devam :oops:

165 boyun ideal kilosu 54tür zaten 50 desen anlarımda neyse. 40 ne ya benim 10 yaşındaki kızım 40 kilo
kendine zarar veriyorsun saç dökülmelerin diş dökülmelerin tırnak kırılmaların başlıycak öyle daha güzel mi görüneceksin iç organların özellikle böbrek ve bağırsakların ilk önce iflas edicek

Yavrucum yaşın kaç 12 mi :işsiz: 40 kilo cok bence 30 iyi :olamaz:
Kilodan 20 kilo aşağısı manken standartlarında ortalama sen 25 kilo aşağı olmak istiyorsun ne olucak biliyor musun saçların dişlerin dokülecek :kusmuk:hadi saçlar çıkar peki dişler geri gelirmi :KK12:

Ayrıca öyle sacma bir hesaplama yapiyorsunki yok 100 cal. Almışda 40 cal. Vermiş sen hiç birşey yapmasanda yattığın yerde en az bin cal. Zaten yakıyorsun hiç birşey yememekten beyin hucrelerinde ölmeye başlamış bence :KK12:

Mune Mune bu üye belliki kücük annesi babasına ulaşılsa ölmeye çalışıyor anaroskiya olacak bu konu hiç güzel bir örnek değil genç kardeşler için :KK66:

X