Suslenme diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim esimde gercekten makyajlı halimi hic sevmez bende sevmiyorum kendimi makyajli o makyajsiz dogal halim bence de cok iyi zaten herkeste ayni seyi soyler.
Bazı erkekler gercekten sevmiyor.

Sevgili havalı havasız, konu açmayı biliyosun ama derdine ortak olanlara cevap verme teveccühün'de bulunmuyorsun!

Makyaj yapıp, süslenip püslenmeye vaktin var ama istekli biri olarak, sevişmeye vaktim yok diyosun "cinsellik'de ki konunda" sahi ne tür bi ilişkiniz var eşinle?

Vallahi özet olarak ben senden bişey anlamadım.

Benim eşimde bu cinsten ya... Hiç sevmez hiç. Ama cidden sevmiyor yani. Kinamda biraz makyaj yaptırdım çok az ve gerçekten çok güzel duruyordu. Adam beni görür görmez ne sürdüler sana çok kötü olmuş dedi. Sinir etmişti hala söyler dururum insan önce bir hoş olmussun der diyorum hala yalan mı soyliycem makyaj kötü oluyor işte diyor.

Ama güzel, sık giyineyim çok hoşuna gider. Karantina dönemlerinde hep saçım yapılı şık şık gezmelik kiyafetlerleydim her gün. çok mutluydu bugun ne giydin bakayim deyip işten görüntülü arardı, arada makyajda yapardım ama ne olur beni böyleyken öpme derdim... sonra ne mi oldu? İkizlere hamile kaldım. Göbeğimi kapatacak birşey buldum mu sukrediyorum 🤪

kisacasi sevmiyorum makyaj diyorsa, sevmiyordur, ama özensiz olunacağı anlamına gelmiyor. Kendiniz için yapın makyajınızı yine. Şık, özenli ve temiz olmak hepsinden önemli.

Valla özeniyorum bakımlı kadınlara
Bende zombi gibi geziyorum evde 😁
Aynı valla bende öyle 😂Kaç ay sonra kendime el kremi aldım. Sürekli alıp kullanmiyordum tarihleri geçiyordu. Banyo en büyük bakımım😂Onuda tek keyifli yapamıyorum benim sıpa oğlum da geliyor hemen 😂

Insanin kendini onemsemesi esastir.
Benimde esim sevmiyor makyaji makyaj yapmami ama ben cok seviyorum . Tesetturluyum disarida abarti halde cikmam ama evde illaki esime degil esim evde yokkende birseyler surerim icimdn gelir 10 dk sonra silerim yani ben nasil mutlu olacaksam oyle .

Sevgili havalı havasız, konu açmayı biliyosun ama derdine ortak olanlara cevap verme teveccühün'de bulunmuyorsun!

Makyaj yapıp, süslenip püslenmeye vaktin var ama istekli biri olarak, sevişmeye vaktim yok diyosun "cinsellik'de ki konunda" sahi ne tür bi ilişkiniz var eşinle?

Vallahi özet olarak ben senden bişey anlamadım.
Analizler analizler 😊 carpiciii

Vallahi sinir oluyorum şu konu açıp, cevap vermeye üşenenlere. Saygısızlık gibi geliyo bana. Diğer konularında'da böyle. Dalga geçer gibi. Gözüme battı 🤷‍♀️
Benim dikkatimi cekmedi bilmiyorum egerr oyle ise uygun olmamis tabiki insanlar konu acanlara fikir vermek yardmci olmak vs ile gelip yaziyr takip ediyor sonucta sitede de gayet aktif aslnda ama diger konusunu takip etmedim blmiyorum daha sonra ugramadi mi yazar buraya belki bir gerekcesi vardir

Benim eşimde makyaja karşı ,sadece rimel ve kaş kalemi kullanırım ... renkli gözlü olduğum için bende sadeliği seviyorum oda ... nasıl beğeniyorsa öyle kalın derim...

Bakımlı olmak boya küpüne düşmek demek değildir. Cilt diş vücut temizliği ve bakımı yeterli. Cilt için de sevmiyorsa bir şey sürmeyin ya da asgari makyaj yapın. Cc krem, dudak ve yanak için likit sıvı tek ürün yeterli. Hoş ve hafif bir parfüm sıkmak da tamamlayıcı olur.

Benim dikkatimi cekmedi bilmiyorum egerr oyle ise uygun olmamis tabiki insanlar konu acanlara fikir vermek yardmci olmak vs ile gelip yaziyr takip ediyor sonucta sitede de gayet aktif aslnda ama diger konusunu takip etmedim blmiyorum daha sonra ugramadi mi yazar buraya belki bir gerekcesi vardir
Aman ne gerekçesi olacak Allah aşkına, Icini kk evrenine boşaltıp boşaltıp, sifonu çekip gidiyo 😄 umursuz.

Kendi dusuncen daha onemli tabii.
Ama zaten bir kadini ya da erkegi 7-24 ayni bakimla gorunce ilgi çekici gelmez ki.
Erkeklerin kadinda sürekli makyaj aradigini düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X