Stokçuluk :)

Stokluk neler alıyorsunuz?

Malum virüs savas gocmenler bir suru olaylar oluyor

Yeniden stok yapmak gerekir mi

Nerelrde indirimlr var

Kimler neler aliyor paylasalim mi?

Nerelrde indirimlr var

Bakliyat
Nohut
Fasulye
Mercimek
Pirinç
Makarna
Şehriye

Temizlik malzemeleri
Havlu kağıt
Tuvalet kağıdı

Ankara için city gross ve gimsa en uygunu

Nerelrde indirimlr var

Ben savaş vb durumdan değil de evde bittiği/bitmek üzere olduğu için birşeyler aldım bu haftasonu. Bazılarını fiyat uygun olunca toplu aldım.

Migros’ta kağıt havlu, tavuk ve çay/kahve gruplarında hem indirim hem money kampanyası vardı. Bana özel deterjanda money kampanyası tanımlıydı. Deterjanlar da %25 indirimliydi. Ayrıca 29 şubata özel 2 kat money veriyordu. Siparişi 29 şubatta verdim, dün teslim edildi. 360 lira ödedim, 100 liraya yakın money geldi.

Aldıklarım 3 kg çay
24lü selpak havlu
6 paket peçete
8 tane sıvı deterjan
2 bütün tavuk
2 paket tavuk fileto
1,5 kilo et

Hepsi 260 liraya gelmiş oldu.

Tarım kredi birlik ürünlerinin çok iyi olduğunu duymuştum. Evde bakliyat olarak sadece nohut eksikti. Eşim 5 kiloluk paket almış, bugün onu haşladım dondurucu için.

Kış için neler stokluyorsunuz, ne nerede indirimde ve neyin mevsimi şu an 🙂
Bayramdan sonraki 2-3 haftada pazara gidip dondurucu için sebze meyve almayı düşünüyorum ben.

Komposto için kırmızı ve anjelik erik, dolma biber, barbunya, taze fasülye koyacağım. Güzel ve uygun domates bulduğumda da konserve yapmayı düşünüyorum. Konserve yerine buzluğa koyanlar da oluyor domatesi.

Sevmediğimiz için ben koymuyorum ama patlıcan, biber falan koyan da var.

merhaba arkadaşlar bu topic baya bi gerilerde kalmış stokçuluk yapmaya devam ediyormusunuz :) ben kış için domates biber buzluğa attım,bide deterjan stoğum bitti toz deterjan alacağım

merhaba arkadaşlar bu topic baya bi gerilerde kalmış stokçuluk yapmaya devam ediyormusunuz :) ben kış için domates biber buzluğa attım,bide deterjan stoğum bitti toz deterjan alacağım
Toz deterjan hepsiburada da indirimde var.
Persil, ariel omo deteryanlar 9-10 kg olanlari 60-70 TL arasındaydı. Kargo ücretsiz.
Bende 2 ay önce persil almıştım 10 kg daha açmadım şimdi de omo sipariş ettim 9 kg 60 tl ye

Toz deterjan hepsiburada da indirimde var.
Persil, ariel omo deteryanlar 9-10 kg olanlari 60-70 TL arasındaydı. Kargo ücretsiz.
Bende 2 ay önce persil almıştım 10 kg daha açmadım şimdi de omo sipariş ettim 9 kg 60 tl ye

çok iyiymiş akşam a101 de peros gördüm 10kg 59,90 dı sanırım bilemedim alsammı diye hiç peros kullanmadım.
persil ve alo kullanıyorum normalde.
hepsiburadaya bakayım canım sağolasın

Selam kızlar
Robot süpürgesinden memnun olanlar marka ve model paylaşabilir mi ?
Özelden direk link de atabilirsiniz ..
Kasım indirimlerinde indirime giriyorsa almak istiyorum ..

Bu topik bence de canlanmali 😀
Ben alisverislerimi genelde şok ve a101 den yaparım.kasa arkası indirimlerinden deterjan çay tuvalet kağıdı kağıt havlu ped akmaz kokmaz şeyler olursa muhakkak alırım.
Nerdeyse 1 yıl yetecek deterjanlarim sampuanlarim pedlerim var.rosman Gratis gibi yerlerin indirimini de takip ederim.

merhaba kk nın güzel hanımları;

Ben yaklaşık 1 senelik evliyim çok şükür, eşim çalışıyor ben de ikinci kez üniversite okuyorum. Çok şükür kazancımız iyi, ben birikim yapmayı, tutumlu olmayı, israf etmemeyi çok seven biriyim. Hayatta tahammül edemediğim şeylerin başında gereksiz harcamalar geliyor. 1₺ bile olsa gereksiz ve boş bir harcama olmamalı.

Her neyse ben stokçuluğu da çok severim, bir şey indirimdeyse birgün lazım olur mantığıyla fazla fazla alırım. Aklımın bir köşesinde; kötü bir günümüz olur, birşeyler alamayacak oluruz düşüncesi var.

Bu düşünceden kendimi alamıyorum, siz de bu kadar ince düşünür müsünüz? Nasıl tasarruflar yaparsınız? Neleri stoklarsınız? Birikim yöntemleriniz nelerdir bilmek isterim, hepinize sevgiler
Bende de var ve hiç iyi bir şey değil. Birincisi kıtlık bilinci oluşturuyoruz, ikincisi fazla eşyadan evin enerjisi de sıkılıyor. 1 er yedek olsun tabi ama fazlası cidden hastalık 🤦🏻‍♀️

X