Stokçuluk :)

Köyden getirttim geçen hafta kilosu 45 tl idi
istanbulda mı yaşıyorsunuz? Yani İstanbul’a mı getirttiniz? Ben de fiyatı biraz daha makul ve güvenilir bi yer arıyorum. Evde çocuk olunca tereyağ çok gidiyor. Margarin zaten kullanmam hiç. O yüzden uygun bulursam toplu sipariş bermek

Geçenlerde müdür yardımcısı bahsediyordu
Köylüler bile margarin alıyormuş tereyağında kullanmak için tereyağı ile margarini karıştırıp satıyorlar dedi

:olamaz:

istanbulda mı yaşıyorsunuz? Yani İstanbul’a mı getirttiniz? Ben de fiyatı biraz daha makul ve güvenilir bi yer arıyorum. Evde çocuk olunca tereyağ çok gidiyor. Margarin zaten kullanmam hiç. O yüzden uygun bulursam toplu sipariş bermek

:olamaz:
Uşak ilinin bir ilçesindeyim

Valla migrosunki aynı sütcuden alınan gibi diye o kadar çok duydum ki

Hem kendime hem kv alcam o anlar bi yorumlasin bakalım

a101in kovada olan tereyağı için de öyle diyorlar. Ki zaten karlıdağ tereyağın fabrikasında üretiliyor A101 adına.Malatya tereyağı yani.

onu da bir deneyebilirsiniz.

aaa sizinle daha önce birikim topiğiniz varken konuşurduk. 1yıl olmuştur aşağı yukarı. Benim o zaman bu hesabım değildi sanırım. Öğrenci olduğum halde harçlığımı çarçur etmeyip altın alırdım sayenizde. O zaman 120-130 lira falandı galiba çeyrek, şimdi uzun zaman oldu çeyreği de sizi de görmeyeli:KK48:

aaa sizinle daha önce birikim topiğiniz varken konuşurduk. 1yıl olmuştur aşağı yukarı. Benim o zaman bu hesabım değildi sanırım. Öğrenci olduğum halde harçlığımı çarçur etmeyip altın alırdım sayenizde. O zaman 120-130 lira falandı galiba çeyrek, şimdi uzun zaman oldu çeyreği de sizi de görmeyeli:KK48:
Ben de kadınlar kulübüne epey giremedim başımdan oldukça sıkıntı veren olaylar geçti ve neredeyse dünyadan kopma noktasına gelmiştim
Şükür şimdi daha iyiyim geçtiğimiz yazdan bu yana düzenli bir şekilde kadınlar kulübüne giriyorum 😀

Ben de kadınlar kulübüne epey giremedim başımdan oldukça sıkıntı veren olaylar geçti ve neredeyse dünyadan kopma noktasına gelmiştim
Şükür şimdi daha iyiyim geçtiğimiz yazdan bu yana düzenli bir şekilde kadınlar kulübüne giriyorum 😀

Geçmiş olsun diyeyim öyleyse. Ben de artık pek girmiyorum ama bu konuyu takibe almışım, bildirim gelince bakayım dedim.

Şans işte 10 sene sonra tekrar bulmuş oldum birikimci ablamı😊

Geçmiş olsun diyeyim öyleyse. Ben de artık pek girmiyorum ama bu konuyu takibe almışım, bildirim gelince bakayım dedim.

Şans işte 10 sene sonra tekrar bulmuş oldum birikimci ablamı😊
Allah razı olsun canım
Sen şimdi ne yapıyorsun çalışıyor musun ?
10 sene az bir zaman değil ne gibi değişiklikler oldu o zamandan bu yana?

Yaa ben de bir birikim topiğinde aktiftim acaba aynı mı ki :))
Sanki böyle birini anımsıyor gibiyim ama nick hiç hatırlayamıyorum :)))

Çok geçmiş olsun toparlanmanıza sevindm :)

X