Spiral kayarsa ağrı yapar mı?

tarzpir

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
193
42
26
Merhaba arkadaşlar, Ekım 2023 de doğum yaptım. Yaklaşık 5ay once yani Aralık ayında bakır spiral taktırdım. İlk takılınca 1 hfta sonra ara kanama olmuştu ama çok değil, 1 ay sonra bir daha olmuştu sonra Şubat ayında hıc gelmecı. Geçen ay ılk kez adet oldum dyebılırım 14 gun surdu Mart ayında. Bu ay adetım 5 gun gecıktı, sadece azcık bı leke geldı 5 gun once o k.adar. size sormak ıstedıgım Spiral kaymış olabılır mı ,ben herhangı bir ağrı duymuyorum. Ağrısız olan da var dıyolar ama bılmıyorum cok kafam karışık ve kafaya takıyorum. Yardımcı olabılcek varsa sevınırım

evet ağrı hissettirmeyebilirmiş. doktora muayene olun bence
ben de 1 ay önce taktırdım. ilk adetim şuan ama aşırı sancım var. bakırda normalmiş bu durum. korkuyorum kasılmadan dolayı kayar mı diye :KK43: sizin adet oldugunuzda ağrınız oldu mu çok ?

evet ağrı hissettirmeyebilirmiş. doktora muayene olun bence
ben de 1 ay önce taktırdım. ilk adetim şuan ama aşırı sancım var. bakırda normalmiş bu durum. korkuyorum kasılmadan dolayı kayar mı diye :KK43: sizin adet oldugunuzda ağrınız oldu mu çok ?
14 gun surenın başında oldu, dıgerlerınde oyle bırden gelmıştı. Ama onlar lekelenme gıbıydı . 14 gun suren son gune kadar geldı yani

X