Anne Grupları Nolur İçimi Rahatlatın

Elif Peker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
33
0
20
Bugünün tarihi 5 mayıs 2024
6 ay önce 8 kasım 2023 de adet olup 13 14ünde bitmiştim ve 15inde maalesef istemsizce bir ilişki yaşadım. Ve içime başalır gibi oldu çekildim kan geldi ve hemen idrar yapmaya gittim ilk yarım saatte ertesi gün hapı içtim. 1. Ay içinde 2 kez test yaptım negatif ama içim rahat olmuyor. İlk iki ay 3,5 gün arayla düzensiz adet oldum akıntı çoktu ama 4..5 gün sürüyordu sonra düzenli her ayın 3ünde olmaya devam ettim. Son bir haftadır göğsümün ucundaki koyu yerde ufak tomurcuklar var ve sol göğsümü sıkınca kıremsi bir renkte sıvı geliyor ama sağ göğsümden gelmiyor birşey. 77 kiloyum göbeğim var ve çok yumuşak içe çekince kayboluyor sadece üst karnımda çok az kalıyor o da dokununca yumuşak ve bu ay adetim 2 gün gecikti son 3 ayda düzenliydi test alamıyorum çamaşır suyu testi yaptım internete göre pozitif diyor grip olmuşum halsiz ve yorgun hissediyorum ama hastayım diye düşünüyorum. kafayı yicem nolur birşey söyleyin içimi rahatlatın

İnsanlar 6 aylık çocuk doğuruyor da çocuk yaşıyor. Her ay regl olup testlerde negatifi görüp daha ne bekliyorsunuz göklerden bi kararla hamile olmadığınızı söylemesini mi?

Hiç rahat edemiyorsanız karnım adet dönemi çok ağrıyor diye gidin doktora ultrasonla kist var mı diye bakar. Bebek varsa zaten insan formunda olduğu için görünür de

İnsanlar 6 aylık çocuk doğuruyor da çocuk yaşıyor. Her ay regl olup testlerde negatifi görüp daha ne bekliyorsunuz göklerden bi kararla hamile olmadığınızı söylemesini mi?

Hiç rahat edemiyorsanız karnım adet dönemi çok ağrıyor diye gidin doktora ultrasonla kist var mı diye bakar. Bebek varsa zaten insan formunda olduğu için görünür de
Aileden dolayı 0stünde duramıyorum gidemiyorum hastaneye kayıtlara girmesinden korkuyorum yaşım 21 ve siz büyüklerimden çare bekledim neden böyle yapıyorsunuz 🥺

Aileden dolayı 0stünde duramıyorum gidemiyorum hastaneye kayıtlara girmesinden korkuyorum yaşım 21 ve siz büyüklerimden çare bekledim neden böyle yapıyorsunuz 🥺
Yaşınızla konunun ne alakası var, küçüğüm anlamında diyorsanız sevişecek kadar büyümüşsünüz yaşa girmeyin hiç. Az bi şey mantık gerekiyor sadece. Gidin doktora karnım ağrıyor diye, çocuk vs olmadığı için kayıtlara da dismenore olarak geçer korkmayın

Yaşınızla konunun ne alakası var, küçüğüm anlamında diyorsanız sevişecek kadar büyümüşsünüz yaşa girmeyin hiç. Az bi şey mantık gerekiyor sadece. Gidin doktora karnım ağrıyor diye, çocuk vs olmadığı için kayıtlara da dismenore olarak geçer korkmayın
Ablam nolur bilmediğin şeyler üzerine yargılama ilk cümleyi iyi oku lütfen nolur

Testi ilişkiden sonra ilk iki hafta ve 3. Hafta içinde yaptım

Cidden mi söylüyorsunuz 🥺 olmak istemiyorum
İlişki üzerinden 6 ay geçmiş. Sizi hiçbir şey ikna edememiş. Bu saatten sonra yapabileceğiniz bir şey yok zaten. Hamile iseniz mecbur doğuracaksınız. 3 ay sonra dogurmazsanız da hamile değilsinizdir düz mantık.

X