Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Söz elbisemin boyu

3 cm kestirebilirsiniz. 2 cm de katlama payı olursa 5 cm kisalir.
Ara boy gibi duruyor. Keske maksi boy olsaydi o zaman sirt ve göğüs dekoltesi daha iyi dururdu.
Ben tercih etmezdim bu sekilde.

Normalde durduğu yer olarak yanlış biraz daha kestirilmesi lazım ama sizde gayet güzel durmuş böyle kalabilir. Bu arada mutluluklar :)

Bence tam arada kalmis gibi. ben hep kestiriyprum boyle elbiselerimi. arkasi acik eevet tamam da ne kadar kisa kestireceksin ki sonucta diz arasi ya da biraz diz ustu olsa daha iyi olur.

Bu boy iyi bence de kestirmeyin, kahve verirken falan egilip kalkmak rahat olmaz

Herkese cok tesekkur ederim:)
İste boyle zamanlarda diger goze cok ihtiyac duyuyor insan senin goremedigini digeri goruyor cunku:)
Yakistirip begenenlere cok tesekkur ediyorum ayni zamanda fikir veren arkadaslar da cok sagolsun Allah isteyen herkese nasip etsin:)

Kestirmeyin, soz nisan gibi seylerde ben acik seyleri sevmiyorum, bence biraz daha uzun bile olabilirmis, o zaman daha zarif duruyor, gelinlik icin de aynisi gecerli.

Canim beni sakin yanlis anlama fikir istedigin icin acik kobusuyorum, bacaklarin birazcik kalin bu boy elbise dahada kalin gostermis azcik daha kisaltilsa elbise uzerinde daha hos durabilir.. Yada ayak bileklerine kadar uzun olabilirdi o zamanda agir bir havasi olurdu.. Bu elbiseyi söz icin yenimi aldin? Baska alma sansin varsa eger oylede yapabilirsin uzun bir elbise daha şık olur diye dusunuyorum..

Kullandığın boy, ne yazık ki fiziğine uygun değil. Birazcık daha kestirerek daha ince ve uzun gözükebilirsin.

Yanlış anlama benimde fiziğim senin gibi :KK66:

X