Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Söz elbisemin boyu

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.762
5.077
34
Kizlar merhaba. Sozumde bu elbiseyi giyecegim ancak boyu hakkinda kararsiz kaldim sizce kestireyim mi yoksa bu boy iyi mi? Elbisemin arkasi da acik bu arada.
Tesekkur ederim simdiden.

Eklentiler

• C360_2015-08-18-18-42-43-404.jpg
    C360_2015-08-18-18-42-43-404.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 1.296
Bu boy iyi ama diz altinda etek giymek bacagi daha kalin gösterir. Bacaklarin ince gorunmesi icin diz ustunde giymek daha mantikli fakat arkada dekolte varsa kestirmeniz cok abarti olur. Bileklerde alsaydiniz sadece sirt dekoltesine onem verseydiniz daha guzel dururdu diye dusunuyorum..

Bence boyu gayet iyi.
2-3 cm için boşuna makas değdirmeyin.
Taşıyabiliyorsunuz elbiseyi, mutluluklar. :KK68:

Bu boy iyi ama diz altinda etek giymek bacagi daha kalin gösterir. Bacaklarin ince gorunmesi icin diz ustunde giymek daha mantikli fakat arkada dekolte varsa kestirmeniz cok abarti olur. Bileklerde alsaydiniz sadece sirt dekoltesine onem verseydiniz daha guzel dururdu diye dusunuyorum..
Allahııııım ikoncan konuştu:KK70:
Alakası olmayan bir bünye olarak iyidir bu dekolte tek yerden verilirse çekici olur.

Aslında arada kalan boyları sevmiyorum. Ama dekoltesi varsa boyu fazla dikkat çekmeyecektir zaten :)

Eteğin boyunu diz kapağının 3-4 cm üzerinde kalacak biçimde kısalt. Diz kapağının tam ortasına gelen bir etek boyu tercih edilmez. Bu arada elbise yakışmış.

Sadece bikac parmak kisaltilmali, mini olmasin ama diz kapaklari tamamen acikta kalsin, bu tarz ara boylar bana hep orta yas boyu gibi gelir.

X